Я починаю платити гонорари за тексти, звуки, відео

Буду вдячний за перепост, якщо серед ваших знайомих є журналісти, або студенти журналістських і PR факультетів чи просто творчі люди.

Я продовжую розвивати свою сторінку. У рейтингу “Радіо”  вона з 70 місця уже перемістилася на 27. Я звільнився зі своєї улюбленої роботи, де працював з 2002 року, бо мене там вчергове спробували цензурувати. І тепер я вирішив обєднати тих, хто не хоче звільнятися, але при цьому хоче писати те, що вважає за потрібне і відповідати за свою роботу перед суспільством, а не перед цензором-редактором. З цією метою я починаю платити гонорари за тексти, які обженуть мої власні опуси на моїй сторінці. Надсилайте на адресу ivakhniuk.o@gmail.com тексти, звуки, відео, карикатури, фотографії. Можете писати під псевдонімами, якщо не хочете негативної реакції начальства. Прочитаєте свій текст на сторінці www.ivakhniuk.com Якщо Ваш текст, звук чи відео пережене за кількістю відвідувачів мій власний – це означає, що я заплачу вам гонорар. Як перевірити? – статистика у мене відкрита. Ось тут її можна подивитися
Ще раз повторю, якщо у вашій редакції якийсь текст не пускають в ефір чи на сторінку чи у друковане видання – він знайде своє місце на моїй сторінці.

Журналістів “Радіо-Ера” моя пропозиція про гонорар стосується у першу чергу. Можна писати під псевдонімами. Лайте мене публічно. критикуйте, змішуйте з гівном, щоб замаскувати свою участь у розвитку ворожого ресурсу, але тексти присилайте і я їх надрукую. Я розумію, що декому з вас, хто ще не забув, що таке професія журналіста,  нелегко бути стійкою для мікрофонів.

Запитання про тематику адресую до контенту. Почитайте і самі визначте тематику свого тексту.  Це мусить бути україномовний контент з усіх галузей, цікавих освіченим українцям, які розуміють, чому їм видали український паспорт

ВАЖЛИВО: тексти приймаються усіма мовами, крім мови терористів ДНР

Коментарі Facebook