Віднині стати на консульський облік у Польщі можна тільки з картою побиту. Віза не проходить. Інформація станом на 30.04.

облік

З першого березня настають зміни у постановці на консульський облік. Що це за зміни? Тепер тимчасовий консульський облік і тільки за наявності карти побиту, а також з консульським збором.  У Польщі ця сума буде 75 злотих. Якщо людина хоче отримати штамп у паспорт у день звернення  – тоді 150 злотих. Про все це сьогодні з’явилася інформація на сайті посольства. Ось за цим лінком 

Запис на подачу документів – як і раніше, за електронною чергою. Спочатку реєструєтесь у системі за ось цим лінком, потім приходите у призначений день, берете білетик, використовуючи унікальний код, отриманий під час реєстрації.  Нині, о 19 годині за варшавським  часом 27 02 2020 Ось так виглядає календар для запису на постановку на консульський облік.

Він неактивний. І жодної інформації, коли він активується, немає. Тобто, мусиш сидіти над ним вранці, увечері, серед дня і ловити момент, коли нові дати зявляться

Якщо поспішаєте – мусите скористатися поштою

Якщо замовите курєра на зворотний шлях документів  – витратите на постановку на консульський облік не більше 10 днів. Принаймні так обіцяють люди у консульстві, яким можна довіряти. 

Водночас, якщо вам ліньки самому заповнювати папірці, йти на пошту і так далі – я з задоволенням зроблю це за Вас за ваші гроші. Правила співпраці на платних засадах  – тут

УВАГА: телефонний дзвінок з питанням “Чи ви допомагаєте з постановкою на консульський облік?” Збільшує вартість моєї роботи на 30 відсотків.

Консульство графікЗайдіть на сайт нашого посольства. Там більш-менш зрозуміло написано, які саме документи потрібні. Перелічу і я: потрібна заява  (форма є на сайті) облікова картка (теж є на сайті), ( ОБИДВА ЦІ ДОКУМЕНТИ ЗАПОВНЮЮТЬСЯ РУЧКОЮ. ЗАПОВНИТЕ у Wordi –  теж пройде. Я запитував і мені відповіли, що пройде ) дві фотографії, Там же є зразок заповнення.

Дві копії паспорта. Потрібен мельдунок якщо не вписано до карти побиту. Сама умова винаймання житла не проходить. Все ж таки останню інформацію раджу перевіряти на сайті консульства. Там справа є спеціальна вкладка з переліком документів. Тут я теж її подаю  Печатку про консульський облік вам поставлять негайно, за умови, що все, що треба у вас є і ви заплатили не 75 а 150 злотих. Саме з цих міркувань доречно записатися у електронну чергу. Увага, дні безвізового режиму не є підставою для поставновки на консульський облік. Тепер – тільки з картою побиту

Тепер можна їхати у Німеччину за машиною за 300 євро.

Треба враховувати ще дві речі: українські дипломати – це байдужі профнепридатні совки, тому їхню інформацію треба перевіряти з кількох джерел. Крім того, нині при владі в Україні  – мавпи  з гранатою. Від цих людей варто очікувати нових диких вимог. Тому інформація може застаріти. Хоча, я стараюсь стежити за новинами і вчасно дописувати тексти. У разі питань – ставте у коментарях. Буду доповнювати текст.

Коментарі Facebook