Як стати на консульський облік у Варшаві?

облікМаєте намір стати на консульський облік? Маєте труднощі з системою електронної реєстрації чи не бажаєте чекати своєї черги, аби приїхати до Посольства? Вихід є: КОРИСТУЙТЕСЯ ПОШТОЮ!
З 13 по 17 травня – на облік у консульському відділі Посольства України у Варшаві стали загалом 144 бажаючих. З них 91 громадянин України зробив це, надіславшинеобхідний пакет документів поштою на адресу консульського відділу Посольства! Решта 53 особи скористалися порядком реєстрації електронної черги і завітали до Посольства у визначений їм час.
Постановка на ТИМЧАСОВИЙ консульський облік – БЕЗКОШТОВНА! Лише за ПОСТІЙНИЙ консульський облік стягується консульський збір 75 злотих. Тому непіддавайтеся на «спокуси» шахраїв! 

Те, що нижче – то вже історія. Нині консульство України у Варшаві запровадило електронну чергу і це буде суттєве полегшення. Зараз дуже багато євробляхерів стають на консульський облік у Варшаві, створюючи ажіотаж. Тому поява електронної черги дуже доречна.

Консульство графікЗайдіть на сайт нашого посольства. Там більш-менш зрозуміло написано, які саме документи потрібні. Перелічу і я: потрібна заява 1tko (форма є на сайті) облікова карткаoblk (теж є на сайті), ( ОБИДВА ЦІ ДОКУМЕНТИ ЗАПОВНЮЮТЬСЯ РУЧКОЮ. ЗАПОВНИТЕ у Wordi –  теж пройде. Я запитував і мені відповіли, що пройде ) дві фотографії, Там же є зразок заповнення.

Дві копії паспорта, дві копії умови винаймання житла.

Тепер можна їхати у Німеччину за машиною за 300 євро.  Як поїду і повернуся – знову розкажу все вам, мої шановні читачі.

 

 

Коментарі Facebook