Робота у Польщі. Найсвіжіші вакансії станом на 21.09.2017

RTVПРОПОЗИЦІЇ АГЕНЦІЇ PRACAINFO

Робота по безвізу (ТОБТО ЗА БІОМЕТРИЧНИМ ПАСПОРТОМ БЕЗ ВІЗИ), піврічні запрошення, воєводські річні дозволи, карти побиту, безкоштовні вакансії адреса офісу у Варшаві ul Erazma Ciolka 12 p 325 tel +48224636329 

На всіх роботах umowa zlecenie. Чому? 1 Тому що скрізь кількість роботи повязана з кількістю замовлень. Якщо замовлень немає – то немає і роботи. Найслабших у такому разі звільняють. Натомість ті, хто виконує норму, залишаються. Так скрізь це працює у Польщі на такій роботі. 2 Агенція праці тимчасової не може укласти умову о праце довше ніж на півтора року, а умову злеценє може.  І саме завдяки цьому ті працівники, які мають умову о праце (як я, наприклад) мають карту побиту менше ніж на рік, а ті, хто має умову о праце, отримали карту побиту на три роки. Тому умова злеценє доречніша. Хоча перехід на умову о праце можливий до працедавци ужитковніка, тобто безпосередньо до підприємства на якому буде працювати людина. Зараз я якраз займаюся документами однієї людини, яку склад вирішив взяти до себе на умові о праце, бо він їм пасує. Вікових обмежень немає. Головне –  готовність до фізичної праці.

ПРАЦІВНИКИ СКЛАДІВ

 • Книжковий склад   – зп 13 зл/год брутто, Ul. Moszna-Parcela, 29, 05-840 Brwinów. Мінімальні вимоги до знання польської, легка цікава робота зі сканером, знижки на легалізаційні документи.
 • Склад електроніки «Євронет» – зп 15 – 17 зл/год брутто (добре знання польської мови на комунікативному рівні). Ul. Waclawa 2, Pruszków, 05-806, Komorów
 • Склад медикаментів «Славекс» – зп 16 зл/год брутто
 • Графік роботи тризмінний: 6-14, 14-22, 22-6.
 • Чи можна працювати по 10-12 годин? Як виняток таке можливо для хороших працівників.
 • Договір? UMOWA ZLECENIE (cтосується усіх наших робіт)
 • Чи можна зробити карту побиту?  Можна. (cтосується усіх наших робіт)
 • Як виплачується зарплата? – 15 числа наступного місяця після місяця праці.(cтосується усіх наших робіт)

ОПЕРАТОР ЕЛЕКТРОНАВАНТАЖУВАЧА 

 • Склад електроніки «Євронет» – зп 19 – 21 зл/год брутто ДОБРЕ ЗНАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ НА КОМУНІКАТИВНОМУ РІВНІ ОБОВЯЗКОВО!!!!!!!!!!
 • Склад «Хаві логістікс» – зп 16 зл/год брутто

СКЛАДАННЯ КАРТОННИХ РЕКЛАМНИХ СТЕНДІВ у цеху. Легка робота з мінімальними вимогами до знання польської мови для чоловіків і жінок.  Знижки на приготування документів на воєводське та карту побиту для тих, хто там уже працює.  

Фірма «Вілсон енд Браун» – зп 14-16 зл/год брутто. Ul. Muszketierów, 15c, Warszawa

МАНІКЮРИСТКИ

 • Торговий центр «Злоті Тараси» – зп 13 зл/год брутто (до 5 тис злотих у місяць разом з чайовими), знання польської мови на рівні, щоб порозумітися з клієнтом
 • Косметичний салон у Кєльцах – зп 13 зл/год брутто (до 5 тис злотих у місяць разом з чайовими), знання польської мови на рівні, щоб порозумітися з клієнтом

МЕДСЕСТРА, ЯКА ХОЧЕ СТАТИ КОСМЕТОЛОГОМ

Косметичний салон у Кєльцах  – зп 5 тисяч злотих в місяць ОБОВЯЗКОВЕ ЗНАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ!!!!!

ПАКУВАЛЬНИК ПРОДУКЦІЇ, робота для жінок

Косметична фабрика у Міхаловіцах – зп 13 зл/год брутто, ul.Kościuszki 37, 05-816, Michalołowice, мінімальні вимоги до знання польської мови

Стосовно вищеперелічених вакансій є такі особливості. Людина приїздить, підписує умову в офісі і її відправляють на навчання. Це кілька днів очікування. Зараз час очікування мінімальний – два три дні. Буває, що люди чекають тиждень. Ми робимо все від нас залежне, щоб документи були заповнені, коли людина ще в Україні. Однак, практика показує, що все ж таки інколи доводиться трохи почекати. Частину людей це нервує і вони починають шукати собі нелегальну працю тимчасово і там залишаються потім. Однак, згодом, коли розуміють, що нелегальна праця не дає можливості залишитися у Польщі на довше ніж віза – приходять до нас.

ЗВАРЮВАЛЬНИК –  робота на заводі акумуляторів у Варшаві, 3200 злотих у місяць, мінімальні вимоги до знання польської мови.

МУЛЯР –  робота на будівництві метро у Варшаві – 25 зл/год брутто, мінімальні вимоги до знання польської, знижки на легалізаційні документи (карта побиту, воєводське)

ВИСИЛАЄМО ПІВРІЧНІ ЗАПРОШЕННЯ НА РОБОТУ БЕЗКОШТОВНО!

Для цього людина має надіслати листа польською мовою зі сканами паспорта, візи (якщо є)  на адресу zaproszenia@pracainfo.com.pl 

Ще раз великими літерами. НЕ ТРЕБА ТЕЛЕФОНУВАТИ!!!! Лист мейлом і потім телефонуйте на робочий телефон +48224636329 і питайте чи ваші документи пішли в роботу? Якщо поспішаєте і чекати немає бажання – тоді телефонуєте на номер +48794573460 У такому випадку я за вас робитиму те, що Ви можете зробити самостійно, а ви мені за це заплатите.

У листі у вільній формі напишіть, що ви хочете у нас працювати і де саме з того, про що на сайті написано.

ЖИТЛО: маємо власний хостел та радимо хостели, де живуть наші працівники. У нашому хостелі на ul. Grodkowska 6 оплата 600 злотих у місяць за ліжкомісце (оплати за електрику і всю іншу комуналку включені у ціну), є умова винаймання житла і мельдунок.  Плата за перший місяць. Далі  плата вираховується з зарплатні. При укладанні умови з роботодавцем працівнник підписує згоду на зняття коштів за житло з зарплатні.  Контакти власників хостелів:

Хостели: ul Grodkowska, 6  tel власника 603110222 Маріуш

ul. Przanowskiego   531 292 975 Тарас,

ul. Dzwonkowa, 30504464191 Aндрій

604763119 Анастасія

Michalowice поряд з косметичною фабрикою 507750507 Марек

За житло працівникам наперед ми не платимо. Авансів немає. Знання польської мови хоча б на примітивному рівні  – обов’язкове для того, щоб ви були у нас працевлаштовані. Якщо після прочитання залишилися запитання – ставте їх через фейсбук Tetiana Verbitska через e-mail tetiana.verbitska@gmail.com Якщо не користуєтесь ні тим, ні тим – пишіть смс на номер +48 570 162 604  і лише потім телефонуйте, якщо не отримаєте відповіді.

Докладно про самостійний пошук житла у Варшаві – у тексті за лінком

Докладно про те, як самостійно і безкоштовно податися на карту побиту – тут

Коментарі Facebook