Як самостійно зробити  собі польське воєводське запрошення?

муражZezwolenie na pracę typ A, яке видають польські воєводи, дає можливість відкрити польську робочу візу на рік.  На підставі цього дозволу на працю легально можна працювати тільки у того роботодавця, який цей документ зареєстрував.

Nazwa:PracaInfo Agencja Pracy Tymczasowej Sp.z o o Spółka Komandytowa,

ul.Ciołka 12/323, 01-402 Warszawa

NIP:  527-279-35-37

Nr rach. 13 1090 2590 0000 0001 3428 7533

Prowadzony przez: BZWBK S.A.

Як правило, самі польські роботодавці не переймаються виготовленням цих документів і це стає питанням до вирішення або ж працівником самостійно ( І ФІРМА У ЯКІЙ  Я ПРАЦЮЮ ТАКИХ ЛЮДЕЙ ПІДТРИМУЄ) або ж стає приводом заробити для людей, яким не ліньки цим займатися. Попри те, що це справа трохи морочлива, її можна зробити самостійно і безкоштовно, якщо не рахувати 100 злотих, які людина заплатить від імені фірми відділу справ іноземців. Що значить зробити самостійно? Це означає все самому заповнити, отримати самостійно опінію старости а для цього зголосити оферту праці і все інше. У фірмі керівництво тільки підпише вам документи, ВАМИ ПРИГОТОВАНІ. Заповнювати за вас ці документи чи щось вам видавати фірма не зобовязана. Дуже часто люди, які вирішили зробити собі документи самостійно вимагають, щоб фірма частину роботи зробила за них сама. Це не є самостійно. Це фактично людина хоче, щоб за неї хтось вирішував її проблеми. Це неправильно і рекомендую так не робити  – зекономите.Точно так не рекомендую розповсюджувати брехню про те, що фірма, нібито, перешкоджає тим, хто хоче зробити самостійно. Навпаки – ми таких людей підтримуємо. Але ще раз повторюсь, самостійно – це САМОСТІЙНО,  З чого почати? Почати треба зі зголошення оферти праці з метою отримання опінії старости на цю роботу. У невеликої частини працівників складається враження, що це може зробити тільки роботодавець. Більше того, вони впевнені, що роботодавець зобовязаний це робити. Насправді, роботодавцю до лампочки. Йому вистачає і сезонних працівників, які півроку працюють на освядченях, що реєструються за 7 днів у службі зайнятості. (Urząd pracy)  Отож, якщо ви вирішуєте цю проблему самостійно і безкоштовно – ви зголошуєте оферту праці через інтернет від імені фірми, у якій плануєте працювати. У Варшаві це робиться тут  За 14 -21 день документ готовий і його можна забрати. Для цього треба отримати від фірми, де ви працюєте, доручення. Його зразок теж можна знайти на сайті служби зайнятості, заповнити і принести керівництву на підпис. Якщо керівництво вам довіряє і цінує вас як працівника – для вас не буде жодної проблеми зробити таку операцію і отримати такий документ. Пишу про це, маючи на увазі власний досвід та досвід своїх колег, котрі зробили собі згадані документи самостійно. Якщо ви ще в Україні і Ваша кваліфікація та старанність настільки задовольняють працедавця, що він захоче займатися для вас воєводським запрошенням –  доручить це мені. Таке часами трапляється. Особливо це стосується мулярів. Зголосивши оферту праці і очікуючи на опінію старости, мусите паралельно записати себе на подачу документів на воєводське запрошення.

Листа треба писати  на адресу wniosek@mazowieckie.pl

За кілька днів вам зателефонують і повідомлять час для складання вньоску. Тоді уже мусите взяти доручення від роботодавця. Зразок на сайті www.mazowieckie.pl  заповнити вньосек. У вньоску просто відповідаєте на питання, які там ставляться. А там питають, хто роботодавець, хто роботодавець ужитковнік, яка робота, які дані іноземця, на який термін потрібен дозвіл. Інформація у вньоску мусить збігатися з інформацією у опінії старости.  Окрім того, вам знадобиться лист запотребованє від фірми, де ви працюєте, якщо ваш роботодавець – агенція праці тимчасової. Тобто, склад, на який вас відрядила агенція, мусить написати листа у якому підтвердити, що їм насправді потрібен працівник з таким прізвищем на таку роботу у такому місці.  Крім цього потрібні будуть копії усіх заповнених сторінок закордонного паспорта,  KRS працедавця і працедавця ужитковніка, сертифікат агенції, якщо ваш роботодавець  – агенція праці тимчасової. Все це можна видрукувати з інтернету. Просто вводите у гуглі KRS  і додаєте назву фірми, або ж йдете на сайт Міністерства Справедлівості і скачуєте там повний KRS Ось лінк

У день складання вньоску приходите на призначений час у призначене місце, віддаєте документи і того ж дня отримуєте готове воєводське запрошення.

Якщо ж вам ліньки цим займатися – я, як людина, яка уміє читати і писати, заповню ці документи за вас. Звичайно ж, за ваші гроші. Мені для цього потрібно буде півтора місяці з моменту як ви заплатите, усі заповнені сторінки паспорта, вислані на електронну пошту Ivakhniuk.o@gmail.com у темі листа – прізвище людини, які робиться запрошення. У тілі листа – імя батька і місце куди відправити та контактні телефони. Увага! Сторінки паспорта мусять бути чіткими і читабельними. Не повинні бути обрізаними.

Після того, як запрошення зроблене і відправлене заявнику – прохання не зникати і повідомити, коли вас чекати до роботи. Якщо впродовж 3 місяців ви до роботи не прибудете і не повідомите, коли вас чекати – запрошення буде анульоване. Віза без запрошення недійсна. При виїзді вас депортують. При в’їзді  – не пропустять. Фальшивок я не роблю. Для працівників фірми Pracainfo –   знижка 40 відсотків.   Для громадян України,  які звертаються російською – усе вдвічі дорожче. Ще раз повторюсь, що фальшивками я не займаюсь. Якщо у вас є роботодавець і він не знає як зареєструвати для вас воєводське, однак готовий підписати документи – я все підготую і зареєструю від його імені для вас воєводське. Ще раз закликаю – робіть все самі,  працюйте легально. Якщо ж не знаєте як зробити і вам ліньки дізнатися – ви мої клієнти. Я вас люблю і з задоволенням на вашій ліні зароблю. Про те, що не святі горшки ліплять і що воєводські чиновники не надто приглядаються до того, що підписують свідчить хоча б фото нижче. Це дозвіл на працю для жінки, яка робить у Польщі манікюр. Приїхала вона на дозволі на посаду муляра! І хтось у мазовєцькому відділі справ іноземців це підписав. Муляром та пані точно не працює і не збиралася працювати. Тобто, це фальшивка.

МУРАЖ!!!!

ВАЖЛИВО!!! Звернення до автора цього тексту  мовою окупантів Криму і Донбасу та організаторів голодомору 32-33 років буде сприйнято як особиста образа з відповідними наслідками. Поважаймо себе і країну, яка видала нам паспорт громадянина. Дякую наперед

 

Коментарі Facebook