Актуальні вакансії інформація станом на 09 07 2019

Потрібні координатори у потужну агенцію праці тимчасової. Робочі мови українська, грузинська, англійська. Права водія категорії B. Людей, яких оголошення зацікавило прошу висилати резюме польською мовою на mail ivakhniuk.o@gmail.com Справа термінова. Прошу про перепост. Робота легальна. Дозвіл, навіть воєводський, буде впродовж тижня чи двох. Офіс у Варшаві

Терміново потрібні працівники на пекарню у Марках. Ставка 14.70 брутто, Житло частково оплачує роботодавець, санкнижку, дозвіл на роботу роботодавець робить у найкоротші терміни. Зацікавлені пишуть sms на телефон +48730150901 Дзвонити тільки у разі, як немає відповіді на sms впродовж трьох хвилин. Справа термінова.

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ ПРИБИРАЛЬНИЦІ У ГОТЕЛЬ!!!

Miejsce wykonywania pracy: HOTEL WIATRACZNA, ul. Czapelska 34A Warszawa

Umowa: zlecenie, umowa o pracę na czas określony

Godziny: 5.45-13.45, 10.00-18.00, 12.00- 20.00, godziny pracy uzależnione są od obłożenia w Hotelu!

Stawka:  różnie w zależności od doświadczenia osoby, znajomości języka itd. –  14.00zł netto/h, 15,00zł netto/h

СМС на номер +48 730150901 ПРОШУ ПОШИРИТИ. ПЕРЕВІРЕНИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ!!!!!!! РОБОТА У ВАРШАВІ. ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ, Роботодавець сама ходить зі своїми працівницями у відділ справ іноземців.

 ПОСТІЙНО потрібні фізичні працівники для складання картонних рекламних стендів на фабриці у Варшаві. Що робити? – складати картонні рекламні стенди.  Адреса місця виконання праці ul Muszkieterów 15 C. Зарплатня 14.70 злотих за годину БРУТТО  або 16 злотих БРУТТО, якщо відпрацьовано більше 150 годин у місяць. Дозвіл на роботу робиться три тижні з моменту отримання паспорта.   Інформацію про себе відправляйте на ivakhniuk.o@gmail.com  У листі мусить бути у темі листа РОБОТА НА  WILLSON і прізвище людини латинкою  У тексті листа імя прізвище людини що людина хоче і контактний телефон  Додати до листа фото паспорта, візи, якщо є, запрошення на роботу на підставі якого зроблена віза, якщо є, штампу про вїзд якщо є . Для тих, хто в Україні – адресу в Україні, куди відправити готове запрошення та мобільний телефон український, на який можна додзвонитися Якщо немає можливості написати на електронну пошту тоді на вайбер +48 730150901 або на український номер +380503743902 АЛЕ ДЗВОНИТИ ТІЛЬКИ ЯКЩО НЕМАЄ ІНШОЇ МОЖЛИВОСТІ І ЯКЩО НЕ ВІДПОВІЛИ ВАМ НА МЕЙЛ!!!!!

firma ochroniarska zatrudni do pracy w charakterze Pracownika Ochrony Praca od 1 kwietnia Lokalizacja:pruszków
System pracy 24/48 oraz 12H
Wymagania:
– wiek 25-55 roku życia
– sprawność fizyczna
– dobra prezencja
– poczucie odpowiedzialności
– zaangażowanie
– dyspozycyjność
– umiejętności podejmowania decyzji
– stanowczość w działaniu
– braku nałogów – warunek konieczny !!!
– wykształcenie minimum zawodowe
– doświadczenie w pracy w ochronie mile widziane lecz nie jest to konieczne.

W zamian oferujemy:

– wynagrodzenie indywidualnie ustalane
– pełne składki ZUS
– pełne umundurowanie i wyposażenie
– pracę w firmie obecnej na rynku od 20 lat

– zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
– wynagrodzenie zawsze w terminie

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu +48730150901  ivakhniuk.o@gmail.com

Євронет шукає помічників водіїв
ZOSTAŃ POMOCNIKIEM KIEROWCY W EURO!Nawet 3 800 zł brutto miesięcznie!Umowa o pracę lub umowa zlecenieNiewymagane prawo jazdyMożliwość rozwoju w strukturach firmy Інформацію про себе відправляйте на ivakhniuk.o@gmail.com   Або ж як немає електронної пошти або можливості відправити електронну пошту,  пишіть  смс на номер 730150901 (вайбер теж є) Дзвонити тільки як не отримали відповіді на смс.

Потрібні мулярі, плиточники, штукатури, гіпсокартонники для офіційної роботи у Німеччині після місяця роботи у Польщі.

Потрібні фасадники з досвідом роботи(мокрий фасад). Оплата 50 злотих за квадратний метр нетто. Umowa zlecenie, легалізаційні документи першим 5 людям зі знижкою 70 відсотків. Усі обєкти у Варшаві та околицях Зацікавлені пишуть смс на номер +48 730150901 на вайбер на цьому номері відправляють першу сторінку паспорта, сторінку з візою якщо є, сторінку зі штампом про вїзд якщо є. Освядченє буде готове через два тижні. Воєводське через два місяці

Потребую промоутерів. Завдання – роздавання флаєрів у центрі Варшави і ввічливе з посмішкою спілкування з тими, хто зупиниться та захоче щось запитати на тему того, що написано у флаєрі. Знання англійської буде перевагою. Цільова аудиторія – іноземці. Шукаю молодих, комунікабельних дівчат і хлопців які гарно виглядають і швидко вчаться. До промоутера людині має хотітися підійти і взяти у неї той папірець. Оплата – 75 злотих за 3 години роботи з перервою. Перша година – робота на вокзалі Варшава Заходня. Друга  година – робота біля відділу справ іноземців на Маршалковській. Година на переїзд і перерву. Оплата щодня. Успішним і креативним кандидатам після перших днів на цій роботі буде запропонована цікавіша і краще оплачувана праця. CV надсилайте на адресу ivakhniuk.o@gmail.com мова CV будь яка окрім російської.

Потрібні працівники на склад валіз та галантереї під Ломянками. Тільки чоловіки.16 злотих брутто,робота з 7 до 19.  Пишіть смс 730150901 у Варшаві, висилайте на вайбер свої документи, щоб вам зробили піврічне освядченє і приїздіть якомога швидше.

Шукаю посередників, які допоможуть зрекрутувати працівників в Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Грузії та Вірменії.  Моя пропозиція – 50 грошів за кожну відпрацьовану людино-годину впродовж перших трьох місяців. Листа пишіть на адресу ivakhniuk.o@gmail.com У листі мусить бути інформація про можливості посередника та перші 5 паспортів для виготовлення запрошень на роботу. перші 5 запрошень будуть зроблені з вірою, що ми маємо справу з чесними людьми і ті, кому ми зробимо запрошення  справді до нас приїдуть.

Потрібна асистентка у бюро з легалізації перебування іноземців.  Робота важка, скрупулятна і нудна, (тому  шукаю саме молоду, енергійну студентку, здатну до швидкого навчання)  але високооплачувана.  Зарплатня залежить від умінь і знань працівниці.  Головне  у цій справі – бажання вчитися і працездатність.   перевагою буде знання англійської мови,  людина мусить бути комунікабельною, щоб їй можна було довірити розмову з клієнтами  (а це – польські роботодавці та іноземні працівники) Офіційне оформлення, umowа zlecenia СV чекаю на ivakhniuk.o@gmail.com

Постійно шукаю авторів текстів для кожної з рубрик сайту, шо у майбутньому буде повноцінною україномовною радіостанцією. СV усіх, хто хоче освоїти радіороботу, чекаю на ivakhniuk.o@gmail.com

Дуже важливо знати, що  рекрутацією займаються дуже багато людей, які зеленого поняття не мають про роботу, на яку, зрештою, потрапить людина. Особливо страждають ті, хто реагує на оголошення російською мовою. Майте на увазі, оголошення російською мовою – це майже 100 відсотковий обман. Ви будете чекати одного, а вас поставлять в умови, коли у вас не буде вибору ніж або втекти звідти без зарплатні, або горбатитись собі на шкоду, поки  вам хоча б щось заплатять і ви звідти зможете вибратись. Щодня маю справу з такими людьми.            Ось така сумна і давня  сторія про #легалізацію #перебування. Сумна і повчальна. Останнім часом до мене все частіше звертаються люди ошукані…. Народ чомусь ще не зрозумів, що будь яке оголошення #російською мовою про роботу чи документи – це оголошення #шахраїв і попадаються. А потім мусять платити по новій за вирішення проблем після шахраїв. Ви можете заперечити, що #українською мовою шахраї теж можуть розмістити оголошення. Так. Можуть. Але як оголошення російською – то це обман на сто відсотків. Оце треба зрозуміти і не реагувати на їх оголошення.
На тижні подавав документи для громадянки #Tаджикистану, що просила робочу візу у консула в Узбекистані за зробленим мною запрошенням. Їй не дали візу. Тоді вона заплатила якомусь шахраєві півтори тисячі доларів і він за ці гроші зробив їй шенгенську візу на десять днів. Естонську. Вона з чоловіком прилетіла в Угорщину і прибула до нас на роботу… Півтори тисячі доларів за шенгенську візу на десять днів…. Неймовірно довірливі люди….
1печаткаСпілкувався минулого року з хлопцем. Хотів податися на карту побиту. Я дав лінк на свій текст про те, як це зробити самостійно. Він хотів, щоб я цим займався. Я вказав вартість своїх послуг. Йому не підійшло. Ну та й по всьому. Сьогодні він звернувся знову. Розповів, що працює у Варшаві у (УВАГА!) популярному кафе у центрі міста. Я там теж часами буваю і воно мені подобається. Працює цей хлопець там уже рік. Біля продуктів харчування. Без книжки санепіду, без дозволу на роботу працював до грудня. Ось щойно йому зареєстрували піврічний дозвіл на роботу і він проходить аналізи щоб отримати книжку санепіду. До цього власник цієї популярної мережі ризикував здоровям відвідувачів. Мабуть не лише з одним цим хлопцем він так ризикує. Цей хлопець на карту подався у березні 2018 року (УВАГА) у Любліні ЯК СТУДЕНТ – ЗАОЧНИК, розповів, що платив по 50 злотих у місяць, щоб за нього ходили на заняття. ще жодної реакції від WSC не отримав. Його другу, який подавався разом з ним зателефонували прикордонники і запросили на розмову. Він прийшов і дістав депортацію, заборону на вїзд. Причина – він не відвідував навчання. за словами цього хлопця, переданими йому його другом, почутими від прикордонників, посередника, який подавав їм на карту побиту посадили… А звернувся б рік тому до мене – уже б мав карту побиту, як інші 50 людей, що цього року отримали цей документ завдяки мені. Рік людині знадобився, щоб вирішити звернутися до мене. Я назвав вартість моїх послуг вищу ніж минулого року, бо більше роботи. Він погодився негайно. Думаю, надихнула його на швидке ухвалення рішення поліцейська перевірка кілька днів тому. Поліцаї перевірили по системі легалізації перебування і відпустили, зясувавши, що вньосек ще розглядається. Ну і слава богу. Тепер мені доведеться витребувати справу з Любельського у Мазовєцьке, вигавкати у роботодавця документи для цієї людини і почати фактично все з початку.

Кілька років тому описав історію з Полтави. І дізнався, що шахрай – головний герой цієї історії донині працює і обманює людей.  Якщо ви теж хочете поїхати у Польщу і попрацювати у цеху, де фарбують звичайну рибу у червону, потім ріжуть і пакують, якщо ви хочете, щоб ваша дружина поряд з вами змушена була тягати ящики вагою у 50 кілограмів зателефонуйте Миколі Миколайовичу Щербині у Полтаву +380 50 685 6655 . Він всього за 30 тисяч гривень зробить вам два безкоштовних запрошення для безкоштовної робочої візи. Поставить вас у безкоштовну чергу на візу за 3000 гривень. Все це оформить як надання інформаційних послуг і попросить підписати угоду, де будуть пункти, що на фото.Щербина

Витрати на першу експедицію на роботу у Польщу:

1900 – до безкінечності –  стільки доведеться заплатити людині, яка за вас заповнить робоче запрошення для отримання візи. АЛЕ НА ЦЬОМУ МОЖНА ЗЕКОНОМИТИ І ЗРОБИТИ ВСЕ САМОСТІЙНО 

530  гривень  – послуги візового центру, але можна безкоштовно зареєструватися через консульство і здати туди документи , або ж без візи їхати якщо маєте біометричний паспорт. 

300-400 гривень на старховку на півроку для відкриття візи 

700 гривень – квиток до Варшави на автобус 

від 300 злотих до 1300 на житло у місяць. Заплатити  при заселенні потрібно за два місяці: перший і останній 

110 злотих на проїзний на всі види транспорту у Варшаві

5-10 злотих на їжу у день, якщо дуже скромно 

десь 30 злотих за нормальний пакет телефон + інтернет 

 

Коментарі Facebook