Актуальні вакансії інформація станом на 10.11. 2018

РОБОТА! Потребую промоутерів. Також потрібні троє людей на роботу, на яблука. Потребую промоутерів. Завдання – роздавання флаєрів у центрі Варшави і ввічливе з посмішкою спілкування з тими, хто зупиниться та захоче щось запитати на тему того, що написано у флаєрі. Знання англійської буде перевагою. Цільова аудиторія – іноземці. Шукаю молодих, комунікабельних дівчат і хлопців які гарно виглядають і швидко вчаться. До промоутера людині має хотітися підійти і взяти у неї той папірець. Оплата – 75 злотих за 3 години роботи з перервою. Перша година – робота на вокзалі Варшава Заходня. Друга  година – робота біля відділу справ іноземців на Маршалковській. Година на переїзд і перерву. Оплата щодня. Успішним і креативним кандидатам після перших днів на цій роботі буде запропонована цікавіша і краще оплачувана праця. CV надсилайте на адресу ivakhniuk.o@gmail.com мова CV будь яка окрім російської.
Решта вакансій тут ivakhniuk.com

Потрібні працівники на склад валіз та галантереї під Ломянками. 16 злотих брутто,робота з 7 до 19.  Пишіть смс 730150901 у Варшаві, висилайте на вайбер свої документи, щоб вам зробили піврічне освядченє і приїздіть якомога швидше.

Шукаю посередників, які допоможуть зрекрутувати працівників в Україні, Білорусі, Росії, Молдові, Грузії та Вірменії.  Моя пропозиція – 50 грошів за кожну відпрацьовану людино-годину впродовж перших трьох місяців. Листа пишіть на адресу ukraina@pracainfo.com.pl У листі мусить бути інформація про можливості посередника та перші 5 паспортів для виготовлення запрошень на роботу. перші 5 запрошень будуть зроблені з вірою, що ми маємо справу з чесними людьми і ті, кому ми зробимо запрошення  справді до нас приїдуть.

Потрібна асистентка у бюро з легалізації перебування іноземців.  Робота важка, скрупулятна і нудна, (тому  шукаю саме молоду, енергійну студентку, здатну до швидкого навчання)  але високооплачувана.  Зарплатня залежить від умінь і знань працівниці.  Головне  у цій справі – бажання вчитися і працездатність.   перевагою буде знання англійської мови,  людина мусить бути комунікабельною, щоб їй можна було довірити розмову з клієнтами  (а це – польські роботодавці та іноземні працівники) Офіційне оформлення, umowа zlecenia СV чекаю на ivakhniuk.o@gmail.com

Постійно шукаю авторів текстів для кожної з рубрик сайтуЮ шо у майбутньому буде повноцінною україномовною радіостанцією. СV усіх, хто хоче освоїти радіороботу, чекаю на ivakhniuk.o@gmail.com

Коментарі Facebook