Правила співпраці на платних засадах у справі легалізації перебування та інших справах документів для іноземців

Офіційно моя посада називається konsultant ds. legalizacji pobytu. Саме так написано у дозволі на працю від воєводи. Однак, у першу чергу я – журналіст, який пише на тему легалізації перебування у Європі, легального працевлаштування та висвітлюю інші питання, що можуть цікавити іноземців.

Зверну увагу тих, хто читає текст тільки до цього місця, або взагалі не читає і телефонує з запитанням: “Ви Олександр?” – так, як Олександр, ЯК НАПИСАНО ЗГОРИ НА САЙТІ!!!!!!!!! “Чи займаєтесь ви легалізацію перебування?” –  ТАК, Я ЗАЙМАЮСЯ!!! ЯК НАПИСАНО НА БАНЕРІ ВИЩЕ!!!!!  “Як з Вами звязатися?” –  телефон і електронна пошта – на видному місці!!!!!!  Подібні запитання я вважаю проявом ідіотизму і це додає вартості моїй роботі. Хочете заплатити дорожче – запитайте чи я Олександр, чи я  займаюся я картами побиту і як зі мною звязатися?

Фінансую я цей інформаційний ресурс за рахунок клієнтів, які  доручають мені свої документальні справи. Саме ті, хто мені заплатив за допомогу з документами, оплачують мою журналістську роботу, безкоштовні консультації, хостинг сайту та збирають гроші на його розвиток. Бо те, що ви бачите зараз  – це тільки початок.

Отож, якщо ви хочете доручити мені свої документальні справи з отриманням карти побиту, воєводського дозволу на працю, консульський облік, виготовлення PESEL, допомога у отриманні інформації старости, пошук роботодавця і так далі – ви надсилаєте мені фото першої сторінки закордонного паспорта на ivakhniuk.o@gmail.com або на Facebook або на телефон +48730150901 (на цьому ж номері вайбер, телеграм, вотсап) і пишете, що вам потрібно. У відповідь я пишу скільки коштує і куди заплатити.  Якщо з якихось причин ви не можете вислати фото паспорта – я з тих же причин не можу повідомити вартість своєї роботи і таким чином Ви можете пошукати когось іншого. Єдине, що я можу сказати про вартість моєї роботи  – вона висока. Водночас, не вища ніж у інших, хто успішно вирішує ці справи. Дешевше може бути тільки у шахрая, який нічого не планує вам робити і зникне з вашими грошима, або водитиме вас за ніс, аж поки вас не депортують. Я маю масу таких прикладів.

Звернення будь-якою мовою крім російської дасть вам знижку. Також знижка передбачена за оплату у день, коли ми почали спілкування. Я особливо ціную людей, які мені одразу довіряють і з якими можна усе обговорити до фізичної зустрічі. Після того, як ми домовилися про вартість моєї роботи –  ми підписуємо умову, я виставляю фактуру, ви платите і я починаю працювати. Оплата, як правило, складається з двох частин. Перша – аванс, ЯКИЙ ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ, тому перш ніж платити – мусите подумати чи воно вам треба. І друга частина – коли є очікуваний результат.  Усі оплати скарбові (типу оплати 440 злотих за вньосек, чи інші оплати державі) – це ваші витрати.

Усе написане на сайті відповідає дійсності. Телефон 730150901 – це мій телефон. Мене звуть Олександр Івахнюк і я займаюсь картами побиту. Це я написав для тих, хто набирає мій телефон і питає чи мене звуть Олександр і чи я займаюсь картами побиту. Це питання автоматично додає до вартості моїх послуг 10 відсотків. Бо означає, що буде важко з таким клієнтом.

Часто питають, чи я працюю тільки у Варшаві, чи у інших воєводствах теж? Я працюю по всій Польщі. Просто у разі потреби кудись їхати ви платите за бензин.  Потреба їхати виникає тільки у момент складення вньоску та й то необовязково. Я проінструктую, усі документи підготую, дистанційно перевірю, запишу на прийом. Їхати треба тільки якщо є психологічна проблема – страх перед здачею документів. Тоді я можу бути поряд. Але це уже можна вважати перебором, тому за мій приїзд платите ви.

Ще буває питання, яке моментально піднімає вартість моєї роботи на 10 відсотків: “ЯКІ ГАРАНТІЇ?” Якщо вам потрібні якісь гарантії = запропонуйте свій варіант. Я розгляну. Але у більшості випадків таких людей я посилаю одразу далеко-далеко. Чому? Тому що якщо ви уже мені зателефонували – отже ви уже зрозуміли, що співпраця зі мною – гарантія чесної моєї роботи. Але якщо у вас є сумніви – не варто мати зі мною справ. Просто одразу пошукайте собі когось іншого. Питання “Які гарантії” ставить людина, яка хоче заплатити на 10 відсотків більше ніж інші.

Ну і на завершення трошки про те, чому варто мати справу саме зі мною.

Від моменту оплати авансу – я з вами до отримання бажаного результату, що б по дорозі не сталося.   Я забезпечу ваше легальне перебування у Польщі чи іншій країні ЄС до часу, поки вам це буде потрібно.

Я працюю легально, відкрито, ніде не ховаюся і докладно розповідаю про кожну процедуру у себе на сайті та у соцмережах, щоб полегшити життя іноземцям. Тобто, співпрацюючи зі мною, ви витрачаєте свої гроші не лише на вирішення своєї справи, а і на інформування інших про шляхи вирішення цих справ. При цьому не платите більше, ніж іншим, хто не займається описом того, за що отримує гроші і нібито мав би бути зацікавлений тримати усі професійні секрети у таємниці.

Я укладаю умову на виконання послуг, з якою клієнт у разі потреби може піти до суду і виграти, якщо доведе, що я не виконав своїх зобовязань. А я не ховатимусь від такого засідання суду.

Я маю досвід успішно завершених щонайменше 300 справ іноземців за 4 роки. Це і карти побиту, і отримання дозволів на роботу та інших документів для легального перебування іноземців. Я перебуваю у постійному контакті з ужендами праці і відділами справ іноземців по всій Польщі, де є мої клієнти і не тільки у Польщі.

Я інколи допускаю помилки у своїй роботі і чесно про них повідомляю, допомагаючи таким чином уникнути цих помилок іншим.

Я буду щасливий, якщо ви, прочитавши тексти у мене на сайті, обійдетеся без оплати за мої послуги і вирішите все самі. Водночас, з радістю зароблю на вас, якщо ви довірите мені свої справи і вважатиму  це честю.

Ви можете не замовляти у мене послуг, а просто так переказати гроші на польське конто або на українську карту приватбанку, бо таким чином ви допоможете розвиватися медіаресурсу, котрий не залежить від скоробагатьків, а отже може працювати чесно для своєї аудиторії. Також ви таким чином створите фонд, з якого я зможу платити гонорари своїм авторам. Тобто, таким чином ви укріплюватимете інформаційну безпеку українського медіапростору. А це означає, що ви на своєму рівні робите, що можете для того, щоб хоча б колись, у майбутньому, Україна добралася до рівня Польщі.

Коментарі Facebook