Зміна роботодавця 2022 і карта побиту. Спрощена процедура для громадянина України Інформація cтаном на 19 09 2022

Увага, від моменту написання тексту до моменту коли ви його читаєте, нічого не змінилося. Треба зробити так, як написано у тексті нижче. Дуже прошу уважно прочитати і ставити питання ВІДПОВІДЕЙ НА ЯКІ ВИ У ТЕКСТІ НЕ ЗНАЙДЕТЕ. Для мене дуже важливо поправити текст так, щоб він був зрозумілим. Тобто, якщо ви щось питаєте, отже це у тексті незрозуміло. Натомість, якщо ви щось питаєте, а про це у тексті уже написано, буду вам вдячний пояснити, чому ви про це питаєте, маючи уже відповідь і прочитавши її. Дякую наперед за розуміння. Ще раз іншими словами цю саму думку: часами мені телефонують люди і просять ПОВОТРИТИ ТЕ, ЩО ЦІ ЛЮДИ УЖЕ ПРОЧИТАЛИ У ТЕКСТІ. Вони це пояснюють так: “Щоб пересвідчитись, що правильно зрозуміли” Я відповім Вам “Ви правильно зрозуміли. Все написане відповідає тому, що є в законодавстві а також у практиці його застосування. Ви зрозуміли все правильно. Все правильно ви зрозуміли. СТАВТЕ ПИТАННЯ, ВІДПОВІДІ НА ЯКЕ НЕ ЗНАЙДЕТЕ У ТЕКСТІ, бо для мене це важливо. Якщо ви хочете поставити питання, відповідь на яке у тексті є, дуже прошу вас, поможіть мені дописати текст так, щоб було все зрозуміло і не треба було пересвідчуватись, телефонуючи і питаючи те, що уже написано в тексті. Для мене це дуже важливо. Я хочу зрозуміти, чому люди ставлять питання, відповідь на яке вони уже у цьому тексті прочитали? Де помилка? Що ще дописати? Я у розпачі, коли слухаю запитання, відповідь на яке людина уже прочитала. Формулюйте будь ласка запитання, відповідей на які у тексті немає. Ще раз дякую за розуміння

Законом від 12 03 2022 полегшена процедура зміни роботодавця для громадян України, котрі уже мають карту побиту з працею. Відповідно до цих змін, громадянам України більше не вписують роботодавця у децизію. Дивіться фото нижче. Навіть якщо у вас у децизію роботодавець вписаний – ви все одно до роботодавця уже не привязані, якщо зробите так, як написано у цьому тексті.

Ще раз: Це стосується УСІХ громадян України. І тих, у кого у децизії вказаний працедавець і тих у кого не вказаний. ЗМІНЮВАТИ ДЕЦИЗІЮ НЕОБОВЯЗКОВО, Можна, але НЕОБОВЯЗКОВО, У відділу справ іноземців виникне питання: НАВІЩО? Будь ласка, якщо ви хочете подзвонити, “щоб пересвідчитись, що правильно зрозуміли” будь ласка сформулюйте питання відповідь на яке ви у тексті не знайшли. Якщо ви поставите мені питання, відповідь на яке є у тексті  – я буду вас просити пояснити, чому ви ставите це питання? І ми даремно витрачатимемо час. А як ви запитаєте про щось, чого у тексті немає – я доповню текст за допомогою вашого запитання.  Звертаються люди, які говорять, що новий роботодавець не бере на роботу, вимагаючи зміни децизії. ЦЕ ПОМИЛКА РОБОТОДАВЦЯ. Як його переконати? Запропонувати або прочитати закон від 12 березня, де про це написано, або запропонувати зателефонувати на інфолінію міністерства праці 19524 (якщо у Варшаві) або 22 19524 (якщо за межами Варшави ) і запитати “Що я мушу зробити, щоб взяти громадянина України, у децизії до карти побиту котрого вписана інша фірма?” Тепер це саме польською: “Jak mogę zatrudnić obywatela Ukrainy w decyzji do karty pobytu którego jest wpisana inna firma? Czy będzie to legalnie? Jak zatrudnić takiego cudzoziemca legalnie?”

Роботодавцю все пояснять. Якщо роботодавець не хоче телефонувати на інфолінію –  дайте йому мій телефон – я йому поясню. Але знайдіть у фірмі людину, якій ви там реально потрібні. Бо часами розповіді про те, що треба міняти децизію звучать, коли людині просто хочуть відмовити, але так, щоб вона думала, що це вона винна.

Якщо усе вищеперелічене не спрацювало – погодьтеся з вимогами роботодавця про зміну децизії. Це Вам жодним чином не зашкодить. Водночас, роботодавцю нічого не перешкоджає взяти вас на роботу одразу, якщо ви громадянин України. Раніше треба було спочатку зареєструвати освядченє о повєженю викониваня праци. Після ухвалення закону від 12 березня 2022 року, громадянина України спочатку беруть на роботу, тобто підписують з ним умову ( не має значення Злеценя чи о праце) а потім зголошують цю умову впродовж 14 днів до уженду праці.  Людина може собі працювати та чекати рішення про зміну децизії. Яка процедура зміни децизії. Щоб задовольнити роботодавця, заповніть вньосек, додайте додаток номер один від нового роботодавця, підтвердження оплати 220 злотих, вишліть пріоретитовим полецоним з підтвердженням отримання (за 11.70) листом поштою і чекайте на везванє. У Мазовєцькому везванє може прийти місяців через 3-4. Вас покличуть на здачу відбитків і донесення документів. Там можуть попросити про підтвердження того, що ви застраховані (принесете актуальний зус рца з підтвердженням висилки  від нового роботодавця, або довідку з зусу, або приватну страховку, якщо роботодавець тупить) також можуть попросити підтвердження місця проживання, (умова винаймання житла бажано з довідкою про мельдунок. Все це мусить бути актуальним хоча б на три місяці вперед від моменту коли ви подаєте) Звичайно ж можна долучити свядецтво праци від попереднього роботодавця, ПІТ 37 за минулий рік, умову з попереднім роботодавцем, зуси від попереднього роботодавця. Дуже важливо: дата кінця працевлаштування у додатку номер один повинна збігатися з датою кінця чинності карти побиту. Інакше буде морока. Зверніть увагу роботодавця на цей момент. Навіть якщо роботодавець хоче вас взяти на довше  – при зміні децизії мусить бути саме так, а не інакше. У ста відсотках випадків це ставало причиною затримки з рішенням, бо треба було змінити дату так як я написав. У одному випадку була відмова з цього приводу – інспектор навіть не подзвонив і не попросив новий додаток. Такі люди там працюють. Мусите  на це зважати і розуміти – вони вас ненавидять, хоча ніколи цього не покажуть. Тільки вліплять негативне рішення, знайшовши якусь дрібну проблему, яку легко виправити.

Отже, ще раз. Нині громадянин України зобов’язаний лише повідомити воєводу, який видав карту побиту, про зміну роботодавця. Це повідомлення відбувається за допомогою паперового листа, висланого поштою на адресу відділу справ іноземців того воєводства, у якому вам видали карту. Жодного зразка цього листа не існує. Хіба що у підручнику за шостий клас є правила ділового спілкування. Мусите написати хто ви (імя прізвище, номер карти побиту), до кого ви пишете (до воєводи такого то), що це таке? (повідомлення про зімну роботодавця) Ну і далі пишете те, про що хочете повідомити та підписуєте.

Інформую, що від такого то числа я уже не працюю у фірмі такій то. Натомість працюватиму у фірмі такій то. Вкажіть дані цієї фірми. Ніп, регон. Цього достатньо. Долучаю свядецтво праці від попереднього роботодавця та умову з новим роботодавцем. (якщо є)  Далі  – підпис. 

Звертаю увагу на те, що копію умови свядецтво праці чи інші документи МОЖНА долучити, але це НЕОБОВЯЗКОВО. Обовязковим є лише ПОВІДОМЛЕННЯ про те, що ви змінили роботу. Звичайно бажано це зробити у відведені 15 днів та знайти роботу впродовж 30 АЛЕ ЯКЩО ТАК НЕ ВИЙШЛО – ВСЕ ОДНО ЗРОБІТЬ ТЕ, ЩО НАПИСАНО ВИЩЕ І ЗРАЗОК ЧОГО ПОДАНО НИЖЧЕ.

Робите копію цього листа. Вкладаєте у конверт листа, свядецтво праці і копію умови (НЕОБОВЯЗКОВО, АЛЕ ЯКЩО Є, ТО ВКЛАДАЄТЕ), висилаєте пріоретитовим, полецоним з підтвердженням висилки. Тобто, окрім полецоного заповните ще звротку, яку знайдете на пошті. На фото нижче побачите як все це виглядає у Мазовєцькому воєводстві

 

Ще одне: РОБОТОДАВЕЦЬ НЕ МОЖЕ АНУЛЮВАТИ ВАШУ КАРТУ ПОБИТУ, ВІН ЇЇ НЕ ВИДАВАВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Він може лише повідомити відділ справ іноземців про те, що ви припинили у нього працювати, але за умови, що ви про це повідомите, як написано у цьому тексті, ваша карта буде чинна надалі, бо ви виконали свій обовязок.

Звертаю увагу:  головне, що треба зробити – це повідомити про зміни. Тобто, якщо міняєте роботодавця і уже звільнилися – то мусите повідомити. ЯКЩО СПІЗНИЛИСЯ З ЦИМ  – ПОВІДОМТЕ ХОЧА Б КОЛИСЬ,  АЛЕ БАЖАНО НЕ ЗАПІЗНЮВАТИСЬ. Якщо ще не знайшли роботу – не проблема. Знайдете  – повідомите. Не знайдете – повідомите, що шукаєте.   У законі вказано що на повідомлення є 15 днів на пошук нової роботи – 30. ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮЮ! Бажано, щоб так було. Але дуже часто люди, прострочивши термін, взагалі нічого далі не роблять, вважаючи, що все пропало. Це неправильно. Як прострочили – то зробіть хоча б пізніше, але зробіть. ЩЕ РАЗ  Як прострочили – то зробіть хоча б пізніше, але зробіть. Якщо ви знайшли роботу, але умову з вами не підписали ще, то повідомте воєводі що ви знайшли роботу і що умова буде від такого то числа. Засада така, щоб інформувати відділ справ іноземців про кожні зміни у  місці праці (якщо карта з працею) чи у місці проживання. Тоді не буде мороки. І навпаки – МОЖЕ бути морока, якщо не зробити цього. МОЖЕ, не означає що обовязково БУДЕ. Думайте позитивно. Це 50 відсотків успіху у вирішенні проблем з легалізацією перебування.  Усі ці речі будуть вам потрібні при отриманні наступної карти побиту, коли термін цієї завершиться. Тобто, треба зберегти підтвердження що ви цей лист вислали. Бо його відсутність є приводом для відмови у наступній карті. Але якщо у вас немає планів наступну карту отримувати – можете нічого не робити. Бо деякі воєводства не добираються до анулювання карти навіть до кінця її чинності. ЩЕ РАЗ ПИШУ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ ДЛЯ ТИХ, ХТО  ЧИТАВ НЕУВАЖНО:

УСІ ЦІ РЕЧІ ПОТРІБНІ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО, ДЛЯ ОТРИМАННЯ НАСТУПНОЇ КАРТИ! ЛЕГАЛЬНІСТЬ ВАШОГО ПЕРЕБУВАННЯ НЕ БУДЕ ПІДДАВАТИСЯ СУМНІВУ ДО КІНЦЯ ТЕРМІНУ ОТРИМАНОЇ ВАМИ КАРТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НІХТО ВАС НЕ ДЕПОРТУЄ ЗА ТЕ, ЩО ВИ НЕВЧАСНО ВИСЛАЛИ ЛИСТА ЧИ ЩОСЬ У ЛИСТІ НЕ ДОПИСАЛИ ЧИ НЕ НАПИСАЛИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Однак, думаю, ті, хто це читають, усі потребують отримання наступної карти. Не проблема, якщо вам не дали свядецтва праці і вам нема що додати. Напишіть про це воєводі. Що роботодавець відмовився дати свядецтво праці. Крім того, якщо у вас була умова злеценя то там свядецтва праці і не буде.  Якщо ще немає нової роботи – ще раз повторюю – це теж не проблема. Проблемою може бути, якщо ви прострочите повідомлення про звільнення. Але теж необовязково. У мене є випадки, коли людина взагалі на підставі отриманої карти побиту жодного дня не працювала, але їй видали наступну через три роки і жодних питань не поставили. А є історія навпаки: коли було все що треба і ще трішки, а все одно людина отримала три відмови, перш ніж зрештою, отримала карту.  Тобто, раз на раз не випадає. Однак, я б рекомендував не сподіватися на щасливий випадок, а при можливості дотримуватись правил. Ви при отриманні карти побиту розписалися у заяві, де обіцяли повідомити в 15 денний термін про те, що у вас щось змінилося. То зробіть це і не вигадуйте велосипед. Думка про те, що громадянину України потрібно міняти децизію, подаючи передбачений уставою про іноземців вньосек за 220 злотих – це від невігластва або хронічної переляканості. Це стосується усіх, крім громадян України.  Щойно листоноша приніс зайвий тому доказ. На фото нижче – децизія воєводи мазовєцького, якою змінено децизію для громадянина України про перебування з працею. У децизії згадується попереднє місце праці іноземця, АЛЕ НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ НОВИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ, хоча саме для цього подавався цей вньосек. Бо громадянину України це уже не треба. І чому не треба 0 написано жирним шрифтом в узасаднєні. Читайте і якщо залишаться питання  – ставте у коментарях

 

Зверну увагу: якщо ви змінили не лише роботодавця а і воєводство перебування: (наприклад, карту отримали у Поморському, а нині перебуваєте у Великопольському тобто у Познані) то окрім ПОВІДОМЛЕННЯ ВОЄВОДІ ЯКИЙ ВИДАВ КАРТУ про зміну роботодавця і зміну місця проживання, вам ще варто звернутися до воєводи того воєводства у якому ви ТЕПЕР живете про видачу карти побиту у рамках зміни карти побиту. Це не новий вньосек на побит тільки вньосек на зміну карти у звязку зі зміною даних у карті. Адже ви живете тепер у іншому воєводстві і мусите мати карту від місцевого воєводи. Процедура триває місяць плюс очікування на вироблення пластика ще два місяці. Документи подаються поштою до воєводи того воєводства у якому ви живете. Докладно про це написано на сайтах воєводств. Наприклад, якщо ви перебуваєте у Познані то шукаєте через гугл за таким запитом Wielkopolskie cudzoziemcy wymiana karty pobytu Поки вам не видали нову карту  – стара карта видана іншим воєводою  буде дійсна до кінця терміну її чинності.  Якщо не вийде щось  – пишіть чи дзвоніть мені – я або зроблю замість Вас за ваші гроші, або підкажу Вам без оплати, щоб доповнити цей текст.

Є ще такий варіант: людина знайшла роботу у іншому воєводстві і готова повідомити про це. Але  виїздить з існуючої адреси проживання, а нової адреси не має (бо, наприклад, буде працювати водієм фури і житиме фактично в машині, або щоразу у іншому хостелі) Що робити у такому випадку? Ну, про те, що треба повідомити про зміну роботодавця, я думаю, уже зрозуміло.  У листі з повідомленням про зміну роботодавця також повідомте ТЕ ЩО Є – тобто що далі ви будете жити у машині, тому залишаєте як адрес до кореспонденції адресу свого роботодавця. ВСЕ! Звичайно, можна нічого не повідомляти, але тоді ви час від часу мусите цікавитись чи немає вам листів від воєводства за останньою адресою проживання. 99 відсотків за те, що таких листів і не буде. Але, все ж, один відсоток треба залишити. Бо часами з водіями бувають неприємні ситуації коли вони дізнаються, що їхня карта анульована, під час контролю документів де небудь у Франції чи Німеччині. Ну і тоді заборона вїзду на кілька років. А отже заборона фактично на професію.

Якщо після прочитання залишились запитання – ставте або тут у коментарях, або у приваті фейсбука чи іншого месенджера, або телефонуйте на номер 730150901

Дуже прошу одразу ставити питання без передмов (чи можна проконсультуватися, чи у вас є вільна хвилинка? Чи ви Олександр?) і історій (я приїхав тоді то, маю те то…), а також закликаю за жодних обставин не використовувати слово «дивіться»-  у мене на нього алергія. Я обовязково запитаю, куди ж мені дивитися і ми втратимо час. Якщо мені треба буде додаткова інформація щоб відповісти на ваше питання – я сам Вас запитаю.  Дякую за розуміння. Консультації у мене безкоштовні для усіх крім тих, хто звертається мовою совка. Для росіян (тобто тих, хто звертається мовою Росії) немає знижок і безкоштовних консультацій. Сподіваюсь, зрозуміло, чому так.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації