Для спонсорів і меценатів

Проекти «Радіо без цензури» для спонсорів та меценатів

1 «Мародери на кордоні»

У рамках проекту здійснюються рейди через кордон з записом інтерв’ю з польськими та українськими прикордонниками, митниками, контрабандистами та продавцями місць у черзі.  Усе це публікується як на сайті «Радіо без цензури» так і в інших медіа. Скажімо, «Українська правда». Проект безстроковий. Потребує оплати пального для авто, оплати роботи телеоператора та інших витрат. Інформація про партнера буде у анонсах та у самих програмах, текстах, звуках і відео.

2 Велодоріжка до Атлантики

У рамках цього проекту планується велоподорож Європою на 7 тисяч кілометрів.  Проект включає інформацію про тренування, підбір спорядження, сервіс велосипеда, безпосередні новини з подорожі, підсумкові тексти, звуки і відео. Фактично, інформаційна хвиля розрахована щонайменше на 3 місяці: місяць підготовки (квітень), поїздка (травень), вихід матеріалів (червень)

 

3 Бетонний тероризм на Позняках.

Безстроковий проект, який включає у себе підготовку інформації для жителів густозаселених мікрорайонів Дарницького району, інформаційна підтримка ОСББ, розмови з архітекторами, забудовниками, чиновниками про проблеми району та інформування місцевих жителів про послуги і товари, які вони один одному можуть надавати. Також сприяння пошуку клієнтів для стихійних торговців власною продукцією, щоб вони пішли від станцій метро.

 

4 Радіолітература

Запис аудіокниг  та радіовистав і гумористичних скетчів українською. Створення якісного українського контенту для заміни ним окупаційного.

5 Журналістика без маніпуляцій.

Проект, розрахований на студентів і школярів, які уже вирішили, що хочуть у майбутньому стати журналістами. Проект передбачає проведення майстер-класів для школярів та студентів з метою залучення їх до роботи радіожурналістами на сайті «Радіо без цензури» та створення власних проектів.

Підтримати проект можна, надіславши гроші
на карту Приват-банку: 5457 0822 8028 7793
на конто у Bank Polski: 30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

Підтримуючи проект, ви вкладаєте у виробництво україномовного інтелектуального продукту, що у свою чергу рятує Україну від проблем, які нині спіткали Донбас і Крим, бо завдяки роботі цього проекту хоча б наступні покоління не будуть вважати, що в Україні #поруськикакосьльогше. А ще, підтримуючи цей проект, Ви сприяєте тому, щоб журналісти українських медіа наважувалися на професійну роботу і не погоджувались брати участь у маніпуляціях власників медіа.