Про проект

Я, Олександр Івахнюк, радіожурналіст. Це мій новий медіапроект, який потребує підтримки тих, хто, як і я, хотів би продукувати і отримувати якісну, корисну інформацію, замість маніпулятивної жуйки, якою годують суспільство. Аудиторія проекту: освічені, самодостатні українці різних національностей.

В Україні проект орієнтований у першу чергу на жителів Позняків, Осокорків, Харківського масиву, велосипедистів та веломандрівників,  людей, які хочуть спробувати свої сили у праці за кордоном, а також на українців по всьому світу.

Розмістивши рекламу на цьому сайті, ви знайдете нових клієнтів, які до цього оминали ваші товари та послуги.  Окрім користі для себе, ви ще зробите корисну справу для суспільства, оскільки підтримаєте один з небагатьох радіопроектів, де немає цензури та є об’єктивна, практично корисна інформація  Чекаю ваших замовлень через контакти

Проект відкритий до співпраці зі студентами та старшокласниками – школярами, які у майбутньому хочуть працювати журналістами. Поки ви доростете до самостійної роботи – у вас уже будуть публікації  і вас упізнаватиме Google, а це важливо для працевлаштування Звертайтесь – дам завдання. Шановні вчителі, якщо серед ваших учнів є діти, у яких ви помічаєте творчі задатки  – давайте їм мій контакт.

Підтримати проект можна, надіславши  гроші на карту Приватбанку 5457082280287793
Або на конто у Bank Polski  30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

З 2002 по 2015 роки працював на “Радіо-Ера” як ведучий інформаційних програм, репортер служби новин, автор програм і проектів, продюсер ранкового ефіру, ведучий тематичних програм,  директор продакшену міжнародного проекту, головний редактор порталу.

Звільнився, коли в черговий раз мені запропонували припинити займатися темою, якою, я уже почав займатися.  І це тема українофобії у центральній київській школі.

Мій матеріал на цю тему був знятий з порталу “Радіо-Ера” за дзвінком когось з впливових батьків чи дирекцї 78 школи.  Таким чином, з’ясувалося, що нашою редакцією фактично керує завуч школи №78. Я з цим погодитись не міг, як  ніколи не погоджувався з цензурою. Я йшов з цієї радіостанції у 2002, у 2007 і це третій раз, коли я звідси йду, не бажаючи бути цензурованим. На Радіо без цензури розміщую матеріали для своєї аудиторії і відкритий до співпраці з українськими медіа. Підкреслюю, УКРАЇНСЬКИМИ, тобто такими, які працюють мовою місцевого населення і розуміють її важливість для країни.

Радіо без цензури – радіостанція для людей з Україною у серці