На озері будують барикаду, щоб захиститись від бетонних терористів

МиронюкЯк повідомив один з активістів, Сергй Миронюк, на місці перебуває щонайменше 20 людей, які заблокували в’їзд камінням та привезли бочку для вогнища, щоб грітися.  

Депутат Київради від округу № 11 Ганна Сандалова зазначає: ”

Якщо проаналізувати проблему багатоповерхової забудови в місцях озер/узбережжя/парків від Троєщини до Осокорків, то виходить, що всі забудови, які обурюють мешканців, схожі за своїми ознаками. Вони не відповідають Генплану, не мають ніякої підтримки з боку екологічних фахівців і громади і просто знищують залишки природи київського лівобережжя” Ганна Сандалова підкреслила: в Києві необхідно розробити і ухвалити програму екологічної політики. Не можна будувати місто, не звертаючи увагу на екологію. Потрібен екологічний контроль.

«Програма екологічної політики має з’явитись і бути імплементована в різних проектах  розвитку міста. Не можна будувати місто, не звертаючи уваги на екологію. Потрібен контроль над екологічними злочинами. Поки не буде екологічної поліції, не буде порядку», – зазначила депутат.

На думку депутата, з юридичної точки зору єдине, що можна зробити, – це визначити додатки до Генплану, що були ухвалені за часів мера Леоніда Черновецького, недійсними, що потребує великої роботи з позовами до суду.

«Якщо є юристи, які ще не знайшли собі напрямку для реалізації соціально-волонтерських амбіцій – то це тема, за яку вам будуть вдячні декілька поколінь киян», – наголосила Сандалова. Але, щоб запобігти знищенню природного ландшафту Києва, треба прийняти програму екологічної політики.

Також, на її думку, було б корисно створити ресурс, на якому можна було б збирати і обробляти інформацію про екологічні проблеми і залучати мешканців для патрулів/контролю.

«Це надзвичайно важливий проект, який треба негайно робити, але теж потрібні руки. Підключайтесь, бо без громади справи не буде», – наголосила Ганна Сандалова.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації