Правила співпраці на платних засадах у справі легалізації перебування та інших справах документів для іноземців Інформація станом на 24 01 2022

З чого почати? Вислати мені фото першої сторінки закордонного паспорта на мейл [email protected] або якийсь з месенджерів: viber, telegram, facebook, whatsup, або mms на телефон +48730150901. Всі месенджери теж на цьому телефоні. До фото паспорта додайте інформацію, яку проблему ви хочете вирішити? У відповідь я напишу вартість своєї роботи. Якщо з якихось причин ви не можете вислати першу сторінку закордонного паспорта – з тих самих причин я не можу повідомити вартість своєї роботи. Далі – старий текст, де докладно пояснено чому так, а не інакше?

Офіційно моя посада називається konsultant ds. legalizacji pobytu. Саме так написано у рішенні до карти побиту. Цією справою я займаюся з 2016 року, юридичної освіти у мене немає, адвокатської ліцензії теж, є лише досвід 5 років успішного вирішення справ іноземців. 

Однак, у першу чергу я – журналіст, який пише на тему легалізації перебування у Європі, легального працевлаштування та висвітлюю інші питання, що можуть цікавити іноземців. Навіщо я це роблю (ділюся досвідом безкоштовно і відкрито)? Бо це дає людям, які читають мої поради, розуміння, що у мене є у цій сфері досвід і вони, якщо захочуть, можуть мені доручити свої справи легалізації перебування. А ще вони бачать скільки часу я цим займаюся (з 2016 року) і це дає їм змогу відрізнити мене від тих, хто сьогодні знімає офіс, збирає гроші з людей, а завтра його в офісі немає. Таких – 90 відсотків. Решта 10 відсотків діляться на 5 відсотків тих, хто має досвід і знає що робить, але їхні послуги коштують дорого (це як я) і на 5 відсотків тих, хто вирішив спробувати, але досвіду не має і вчитиметься в процесі вирішення вашої справи.

Я відповідаю на усі запитання безкоштовно і прошу одразу як зателефонували питати що вас цікавить, одразу після того, як ви назвалися (не питаючи чи я Олександр, чи маю час, чи займаюсь картами побиту і таке інше), Також прошу не розказувати мені довгих історій, а одразу питати те, що вас цікавить. Якщо відповідь є на сайті – я кину вам лінк на цю відповідь. Якщо немає – докладно відповім, а потім доповню текст на сайті. Для того я і консультую безкоштовно, щоб розуміти, чого ще на сайті немає. Можете нічого не читати – вислати мені фото першої сторінки закордонного паспорта і я напишу вартість своєї роботи. Додайте, що цікавить.

Навіщо тобі мій паспорт? – часто питають люди, котрі сто відсотків клієнтами не стануть. Відповідаю. Мені ваш паспорт не потрібен. Я навіть зберігати його не буду. Але сам факт, що ви висилаєте фото першої сторінки закордонного паспорта для мене означає, що вам реально щось потрібно і ви не морочите мені голову заради цікавості. Таким чином я одразу відсікаю людей, які точно клієнтами не будуть. Я можу таким людям підказати щось у їхній справі безкоштовно (за умови звернення будь-якою мовою крім російської), але без фото першої сторінки паспорта вартість своєї роботи не повідомлю. Чому ще це важливо? Бо часто маю справу з різними дослідниками ринку, які нічого не потребують, просто вивчають ціни. Я у таких дослідженнях участі не беру. Крім того, це суттєво допомагає уберегтися від різних провокацій. Часами людина запитає про вартість а потім видерши з контексту щось, починає писати на мене усілякі дурниці під псевдонімами. Тоді мені паспорт такої людини пригодиться для подачі заяви у прокуратуру та поліцію про диффамацію. Дехто уже зрозумів завдяки мені, що писати наклепи – обходиться дорого. Кожне правило, яке я застосовую – це результат 5 річного досвіду у цій сфері. Кожне правило написане кров’ю і нервами. Тому, той, хто хоче мати зі мною справу, не дискутує а просто робить як написано. А той, кому правила не пасують просто звертається до когось іншого. Але я усім відповідаю на питання безкоштовно. Усім, окрім тих, хто звертається російською. Для росіян (російськомовних, тобто) безкоштовних консультацій немає. Платні є. 

Нагадую ще раз, що звернення будь-якою мовою крім російської дасть вам знижку. Знижка  також  передбачена за оплату у день, коли ми почали спілкування. Я особливо ціную людей, які мені одразу довіряють і з якими можна усе обговорити до фізичної зустрічі. Після того, як ми домовилися про вартість моєї роботи –  ми підписуємо умову, я виставляю фактуру, ви платите і я починаю працювати. Оплата, як правило, складається з двох частин. Перша – аванс, ЯКИЙ ЗА ЖОДНИХ ОБСТАВИН НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ, тому перш ніж платити – мусите подумати чи воно вам треба?  Ще раз – Я НЕ ПОВЕРНУ ВАМ АВАНС!!!!!!!!!!!!!! Передумаєте після того, як я уже почав працювати (тобто, після оплати) – аванс я не поверну. Я морочився, вів з вами переговори, готував документи для підпису, зустрічався з вами. ТОМУ ВИМАГАТИ У МЕНЕ ПОВЕРНЕННЯ АВАНСУ   Я СПРИЙМАЮ ЯК ПРОЯВ НЕАДЕКВАТНОСТІ. Якщо у вас може виникнути бажання вимагати у мене аванс після того, як я уже почав працювати – я не буду у вас брати жодних грошей і жодних справ з вами не матиму. Я у цей час міг займатися чимось іншим, але мав справу з Вами. І друга частина – коли є очікуваний результат.  Усі оплати скарбові (типу оплати 440 злотих за вньосек, чи інші оплати державі) – це ваші витрати.

Я можу розтягти свій аванс на кілька місяців, але, звичайно ж, тоді загальна сума буде більшою. Але буде легше її заплатити

Також я можу виставити фактуру одразу на всю суму, не ділячи її на дві частини. Тоді буде серйозна знижка.

Я дуже різко реагую на слова “Чому так дорого?” Це одразу піднімає вартість моєї роботи на 30 відсотків. На мою думку, людина, яка не розуміється на справах, якими я займаюся і хоче мене найняти, не може оцінити зусиль які я докладатиму, а отже не може нічого знати про вартість моєї роботи. Точно так як я, бачачи, що у мене брудні вікна, наймаю когось, хто їх помиє, бо він це уміє робити, а я – ні, так і мене ви наймаєте, тому що я щось умію робити, що вам треба. І тільки я можу знати вартість своєї роботи. Якщо Вам дорого – ви просто не користуєтесь моїми послугами. Я навіть якщо комусь дорого і він хоче зекономити, підказую безкоштовно. На сайті – вичерпна інформація на тему легалізації перебування і я постійно її доповнюю на основі запитань, які мені ставлять, Є навіть спеціальний текст для цього

Також я тут буду описувати сумний досвід співпраці з людьми, щоб було зрозуміло, чого не варто робити у співпраці зі мною, або якщо ви хочете це зробити – які будуть наслідки?

Усе написане на сайті відповідає дійсності. Телефон 730150901 – це мій телефон. Мене звуть Олександр Івахнюк і я займаюсь картами побиту. Це я написав для тих, хто набирає мій телефон і питає чи мене звуть Олександр і чи я займаюсь картами побиту і чи є у мене вільна хвилька. Це питання автоматично додає до вартості моїх послуг 10 відсотків. Бо означає, що буде важко з таким клієнтом.

Часто питають, чи я працюю тільки у Варшаві, чи у інших воєводствах теж? Я працюю по всій Польщі. Просто у разі потреби кудись їхати ви платите за бензин.  Потреба їхати виникає тільки у момент складення вньоску та й то необов’язково. Я проінструктую, усі документи підготую, дистанційно перевірю, запишу на прийом. Їхати треба тільки якщо є психологічна проблема – страх перед здачею документів. Тоді я можу бути поряд. Але це уже можна вважати перебором, тому за мій приїзд платите ви.

Ще буває питання, яке моментально піднімає вартість моєї роботи на 10 відсотків: “ЯКІ ГАРАНТІЇ?” Якщо вам потрібні якісь гарантії –  запропонуйте свій варіант. Я розгляну. Але у більшості випадків таких людей я посилаю одразу далеко-далеко. Чому? Тому що якщо ви уже мені зателефонували – отже ви уже зрозуміли, що співпраця зі мною – гарантія чесної моєї роботи. Але якщо у вас є сумніви – не варто мати зі мною справ. Просто одразу пошукайте собі когось іншого. Питання “Які гарантії” ставить людина, яка хоче заплатити на 10 відсотків більше ніж інші. Додам до цього лише, що я впродовж 5 років займаюся цими справами, успішно завершив понад 400 справ з перебуванням і може уже під тисячу з дозволами на роботу та іншими документами. Про все це я розповідаю у фейсбуку. Можна зайти на мою сторінку і простежити 5 річну мою діяльність. Я пишу під своїм іменем і не ховаюсь під псевдонімами.

Ну і на завершення трошки про те, чому варто мати справу саме зі мною.

Від моменту оплати авансу – я з вами до отримання бажаного результату, що б по дорозі не сталося.   Я забезпечу ваше легальне перебування у Польщі чи іншій країні ЄС до часу, поки вам це буде потрібно.

Я працюю легально, відкрито, ніде не ховаюся і докладно розповідаю про кожну процедуру у себе на сайті та у соцмережах, щоб полегшити життя іноземцям. Тобто, співпрацюючи зі мною, ви витрачаєте свої гроші не лише на вирішення своєї справи, а і на інформування інших про шляхи вирішення цих справ. При цьому не платите більше, ніж іншим і при цьому берете участь у добрій справі.

Я укладаю умову на виконання послуг, з якою клієнт у разі потреби може піти до суду і виграти, якщо доведе, що я не виконав своїх зобовязань. А я не ховатимусь від такого засідання суду.

Я маю досвід успішно завершених щонайменше 350 справ іноземців за 4 роки. Це і карти побиту, і отримання дозволів на роботу та інших документів для легального перебування Навіть двоє депортованих (один у Мазовєцькому другий – у Опольському)  отримав зі мною карти побиту. Нині у моєму провадженні  ще справи чотирьох депортованих, у справах яких я теж постараюсь домогтися легалізації. Я перебуваю у постійному контакті з ужендами праці і відділами справ іноземців по всій Польщі, де є мої клієнти і не тільки у Польщі.

Я буду щасливий, якщо ви, прочитавши тексти у мене на сайті, обійдетеся без оплати за мої послуги і вирішите все самі. Водночас, з радістю зароблю на вас, якщо ви довірите мені свої справи.

Фінансую я цей інформаційний ресурс за рахунок клієнтів, які  доручають мені свої документальні справи. Відбираю дохід у себе і плачу за хостинг сайту, гонорари авторам, за технічну підтримку, за інтернет та інше, щоб все це працювало

Отож, якщо ви хочете доручити мені свої документальні справи з написання апеляції на негативне рішення воєводи, подачі скарги до адмінсуду для пришвидшення розгляду справи, скасування депортації, отримання карти побиту, воєводського дозволу на працю, консульського обліку, виготовлення PESEL, якщо вам потрібна допомога у отриманні інформації старости, у пошуку роботодавця, у пошуку нормального житла з умовою і мельдунком, у вирішенні проблеми невиплати зарплатні або обману роботодавцем і так далі – ви надсилаєте мені фото першої сторінки закордонного паспорта на [email protected] або на Facebook або на телефон +48730150901 (на цьому ж номері вайбер, телеграм, вотсап) і пишете, що вам потрібно. У відповідь я пишу скільки коштує і куди заплатити.  Якщо з якихось причин ви не можете вислати фото паспорта – я з тих же причин не можу повідомити вартість своєї роботи і отже Ви \мусете пошукати когось іншого. Єдине, що я можу сказати про вартість моєї роботи  – вона висока. Водночас, не вища ніж у інших, хто успішно вирішує ці справи. Дешевше може бути тільки у шахрая, який нічого не планує вам робити і зникне з вашими грошима, або водитиме вас за ніс, аж поки вас не депортують. Я маю масу таких прикладів. Для громадян України (тобто, людей, які звертаються мовою країни Україна – українською) існує знижка 50 відсотків та безкоштовна консультація. Така знижка існує для кожного, хто звертається будь-якою мовою окрім російської. Для росіян (людей, які пишуть чи говорять російською мовою) – повна оплата і відсутність безкоштовних консультацій  Ви можете не замовляти у мене послуг, а просто так переказати гроші на польське конто або на українську карту приватбанку, бо таким чином ви допоможете розвиватися медіаресурсу, котрий не залежить від скоробагатьків, а отже може працювати чесно для своєї аудиторії. Також ви таким чином створите фонд, з якого я зможу платити гонорари своїм авторам. Тобто, таким чином ви укріплюватимете інформаційну безпеку українського медіапростору. А це означає, що ви на своєму рівні робите, що можете для того, щоб хоча б колись, у майбутньому, Україна добралася до рівня Польщі.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації