Бетонні терористи погрожують кримінальною відповідальністю місцевим жителям і не планують зупинятися

IMG_0042
Озеро біля Слов’янської гімназії, яке планує засипати бетонний терорист Непоп

Напередодні оприлюднено відкритий лист бетонного терориста Непопа до депутата Київради Ганни Сандалової, у якому він відкрито погрожує кримінальною відповідальністю місцевим жителям, які прагнуть припинити будівництво житла до побудови необхідної інфраструктури у густозаселеному районі.  Аргументи бетонного терориста наступні:

  • ми маємо усі дозвільні документи. (місцеві жителі доводять¸ що документи сфальсифіковані. Ділянка де планують змурувати висотку раніше була відведена під зелену зону.
  • Будинки усіх активістів збудовані на засипаних озерах… (місцеві жителі усвідомлюють, що бетонні терористи користувалися аморфністю місцевих жителів і засипали одне озеро за другим. Нині це потрібно припинити, тому що ДБН не передбачають таку кількість житла на таку незначну інфраструктуру)
  • Активісти перешкоджають господарській діяльності ( точно так люди у маршрутці перешкоджають «господарській діяльності» злодія, який лізе  у кишеню за чужим гаманцем. )

У відкритому листі бетонний терорист Непоп не розповів де стоятимуть автомобілі нових жителів, куди діти підуть у школу?

Уже зараз школи переповнені удвічі, автомобілі стоять на проїжджій частині. Щоб привести все у норму, житло у цьому районі щонайменше рік будувати не можна і треба зосередитись на будівництві муніципальних багаторівневих парковок, облаштуванні скверів, будівництві шкіл, дитсадків і лікарень.  Тобто, будівельники мусять виправити свої недопрацювання минулих років і тільки потім продовжити житлово-будівельний марафон.

І наостанок найстрашніше: компанія бетонного терориста Непопа проектує школу і дитсадок біля Слов’янської гімназії. У проект зелена зона не потрапила. Озеро біля нас теж планують засипати. Питання стоянки автомобілів взамін тимчасової стоянки не вирішене.  Будівництво має початися наступного року. Велике прохання до усіх, хто ставить свої автомобілі на парковках між слов’янською гімназією і будинками на Пчілки 3 а, 5, Драгоманова, 6 а поділитися інформацією, як ви плануєте вирішити проблему паркування свого автомобіля, коли розпочнеться будівництво. Єдине місце, де можна організувати таке паркування   – земельна ділянка між будинками по вулиці Пчілки, 5 та Драгоманова 6/1 Там теж хочуть будувати житловий будинок, не надто зважаючи на місцевих жителів. Поки не приїхала будівельна техніка – варто об’єднатися і подати позов до суду та отримати рішення, яке б забороняло будівництво будинку до моменту, коли буде передбачено місце для паркування автомобілів, що нині розміщені на тимчасових паркувальних майданчиках. Свої міркування з цього приводу залишайте у коментарях, або надсилайте на електронну пошту. Головне  – не будьте байдужими. Через усі ці будівництва житла без інфраструктури наше житло знеціниться до нуля. І ми самі будемо у цьому винні.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації