Починати будівництво житла у Дарницькому районі не можна за жодних обставин. Цю думку місцеві жителі ціною власного часу, нервів і здоров’я намагаються донести до затуманених доларами міських начальників, які з прорабським ентузіазмом бетонують усе, що ворушиться. Бездумна, безсистемна забудова, отримання дозволів через корупційні механізми уже призвела до катастрофічної ситуації у районі. На відео – вечір на перехресті Здолбунівської і Сортувальної
Забудовники показують документи, які їм дозволяють будувати. Місцеві жителі показують катастрофу з дитсадками, парками, скверами, парковками, лікарнями і просять дослухатись. Але їх не чують. Більше того – міський департамент містобудування знімає з себе відповідальність за таку забудову і перекладає її на Держархбудінспекцію. Запитання було до заступника голови КМДА з питань будівництва і прохання про інтерв’ю.
Заступнику голови КМДА Спасибку О.В.
Вих. № 12/01-04/16в від 12. 04. 2016
Інформаційний запит
Шановний Олександре Валерійовичу!
Інформаційно-аналітична служба телеканалу «ZIK» засвідчує Вам свою повагу та просить про коментар стосовно дотримання ДБН у Дарницькому районі.
Цікавлять наступні питання:
Скільки уже збудовано квадратних метрів житла у мікрорайонах де нині місцеві жителі закликають припинити будівництво житла через диспропорцію з інфраструктурою? ( Позняки 4 а, Позняки 2, на вулиці Гмирі )
Скільки у згаданих районах збудовано стаціонарних паркомісць і скільки не вистачає до виконання ДБН?
Скільки не вистачає місць у школах і дитсадках у даних районах, відповідно до ДБН?
Чи збережена пропорція зелених зон до кількості населення, згідно ДБН?
Як планується вирішити проблему відсутності інфраструктури? Чи ініціює міська влада припинення будівництва житла до відновлення пропорцій по ДБН?
Яким чином компанії «Інтергалбуд» вдалося отримати землю під забудову житла на місці, де раніше планувався дитсадок у мікрорайоні Позняки 4 а? Прохання показати ці документи.
Яким чином живе озеро, яке ще у 2014 році було призначене під зелену зону – нині стало грунтовими водами за документами?
Сюжет готується на кінець тижня. Просимо про оперативну відповідь. Запис буде зроблено у зручний для представника компанії час. Прохання, щоб людина, яка даватиме коментар мала принаймні середню освіту. Тобто, могла давати коментар мовою місцевого населення – українською.
Про час та місце запису прошу повідомити за номером 0503743902
Читайте відповідь
Як бачимо з відповіді, люди при владі не лише злодійкуваті. Вони ще й безпорадні та прикидаються дурниками і не соромляться відповідати на питання таким чином. Водночас, опускати руки не варто. І далі – зайвий тому доказ. На фото – сквер на Березняківській 12. Пам’ятаєте як років 5 тому забудовник вранці спиляв усі дерева, у сподіванні на те, що місцеві це проковтнуть? Не проковтнули. Дехто сильно постраждав. Але перед виборами сквер таки зробили і табличку вчепили, що це Кличко постарався. НІЧОГО ПОДІБНОГО!!!
Це постаралися місцеві жителі, які витратили своє здоров’я, час і нерви та перемогли бетонних терористів і навіть ставленику бетонних терористів – меру-боксеру – довелося відмовитися від ідеї замурувати цю територію у бетон.
Шкода, звичайно, що ця бабця, чий батько приїхав з Росії у Київ як партійний бос “строіть хахлов” (мабуть не одну людину у тюрягу відправив доносами) так і не заговорила українською, але у даному випадку важливо інше – люди боролися і перемогли. Злодії, які хотіли забудувати цю територію, нині хваляться тим, що облаштували тут сквер. Сподіваюсь, це відео дасть сил захисникам Качиного озера, які нині чергують там цілодобово.