Робота і легалізація у Польщі.

Інформація станом на 13 06 2021

СкладЯ думав, що всі, хто хотів працювати у Польщі уже з України приїхали. Але ні. Споистерігаю нову хвилю запитань про роботу, навчання: отже знову сформувалася критична маса людей, які вирішили, що більше терпіти це не можна, а змінити нічого не виходить, тому треба їхати туди, де є закон і повага до людини. Польща  – найближче таке місце. 

Про актуальні вакансії: 

Виробник паперових фільтрів (перевірений кількома роками співпраці роботодавець ) шукає працівника продукції. Мусить бути фізично витривалий чоловік з правами водія хоча б категорії B, шоб у разі як робота йому пасуватиме, 3 дні працював на продукції, а три дні їхав бусом з продукцією в Угорщину, Голандію чи Німеччину. Зарплатня конкурентна. Вища ніж за подібну працю деінде. Документи робитиму я. Платитиме роботодавець. Зацікавлені люди (котрі пасують до оголошення) пишуть смс на номер +48 730150901 з Іменем, прізвищем та кодом “Працівник продукції фільтрів”. Люди, що зателефонують замість написати смс розглядатися як кандидати до цієї праці не будуть.

Потрібна опікунка до старшої людини. Місце роботи і проживання – Ломянки під Варшавою. Оплата – 2800 брутто плюс їжа і житло.  Офіційне працевлаштування. Мусить бути досвід. Прошу зацікавлених писати смс на номер +48730150901 з кодом Опікунка Ломянки і своїм іменем та прізвищем. Можете додати про свій досвід. 

Постійно потрібні

оператор електронавантажувача

–         заробітна плата за годину: 20 злотих брутто 

–         кількість годин на день: 8 (можна 10-12 при домовленості з координатором);

–         графік роботи: понеділок – п’ятниця (5 днів на тиждень);

–         тип договору: Umowa zlecenie;

–         житло: не надається (однак я підкажу адреси хостелів, де живуть наші працівники).

  • Скільки можна заробити у Польщі на простій примітивній праці?
  • У перший місяць – 2500 злотих. У наступні місяці –  3000 – 5000  злотих. Але це треба горбатитись конкретно. Легкої роботи фізичної тут не буває.
  • Скільки коштує вакансія?
  • Запитання некоректне,  Якщо хтось буде брати з вас гроші за наші вакансії –   не виключено, що ви нічого не отримаєте з того, за що заплатите.  Моя основа робота – документи. Тому я вакансіями не торгую і звязую з роботодавцем без оплати у сподіванні на те, що коли ви домовитесь – ви звернетеся до мене для приготування дозволу на перебування або і на працю, якщо роботодавець сам нестелепний його зробити
  • Чи є у вас вакансії для сімейних пар?
  • Це теж дивне запитання. Чому? Бо такої професії – «сімейна пара» – немає. Краще було б питання поставити так: Чи можуть чоловік і дружина працювати на одній роботі? Відповідь: Так можуть. І я вас познайомлю зі своїми клієнтами, які приїхали удвох і удвох працюють на одному складі, або ж чоловік на одному підприємстві, а дружина – на іншому. Дитина – у дитсадку, яслах чи у школі.
  • Що потрібно, щоб потрапити на цю роботу?
  • Біля кожного оголошення написано що треба зробити. Оте і зробити. 

ЗВЕРНУ УВАГУ:

Взяти вас на роботу офіційно роботодавець зможе тільки після того, як отримаємо зареєстроване на вас Oswiadczenie або дозвіл на працю від воєводи. Тобто від моменту звернення до моменту початку роботи, навіть якщо людина уже у Польщі і має робочу візу та запрошення на якусь іншу роботу, пройде 10 днів.

 

Вам може бути виготовлене піврічне запрошення або річне від воєводи. (Деталі дізнаєтесь у відповіді на свій лист). Відповідь на листа українською мовою отримаєте дуже швидко.

Якщо ви вирішите працювати після закінчення візи, є можливість подачі документів на Карту побиту і дозвіл на працю від воєводи. Тоді виїздити в Україну не доведеться і можна буде за наявності цих двох документів продовжувати працювати на тому ж робочому місці.

Дозвіл на працю від воєводи робиться півтора-два інколи три чотири місяці з дня оплати за приготування документів.

Піврічне запрошення робиться за 10 днів.

житло роботодавець не надає, однак я підкажу адреси хостелів де живуть наші працівники. Рекомендую: ul Przanowskiego 29. Телефон власника: +48531292975 – Тарас.

Якщо після прочитання цього тексту у вас залишилися запитання, то ставте їх у коментарях під текстом. Я оперативно відповідатиму.

Зверну увагу на те, що використання російської мови у листах чи резюме автоматично піднімає вартість моїх послуг удвічі. Поважаймо себе – не використовуймо мову окупантів і організаторів голодомору. Дякую наперед.

Про документи

Головне, що потрібен пам’ятати іноземець при виїзді на роботу  у Польщу – тут доведеться реально працювати. На фізичній праці з вас видавлять всі соки, або ж виженуть, якщо ви не будете давати користі, яку дають інші працівники. Саме за це вам платитимуть гроші. Коли ви покажете, що від вас є толк – за вас триматимуться як за цінність і робитимуть різні речі для вас, щоб заохотити залишатися далі. Права качати одразу не рекомендую. Ходячих профсоюзів ніхто не любить і є можливість замінити людину-претензію зразу і миттєво.  Вивчивши польську мову, Ви піднімете свою вартість на ринку праці удвічі і зможете влаштуватися за фахом.  Без польської мови  – тільки важка фізична примітивна праця. За винятком програмістів. Вони можуть не знати польської і успішно заробляти більше за всіх інших. Питання прошу ставити у коментарях. 

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації