Запитання до голови Дарницької РДА, які будуть поставлені у середу о 9.30

СінцовПродовжую формувати запитання до голови Дарницької РДА Геннадія Сінцова, який таки наважився на спілкування з журналістом.  Надісланий у Дарницьку РДА запит результатів не дав, але пересланий у КМДА той же запит спрацював. Зустріч призначена на 9.30 у середу 10 лютого.   Загальновідомо, що чиновницька публіка надає перевагу спілкуванню з працівниками медіа, що належать до якихось редакцій.  Чому? Тому що у таких медіа окрім журналіста є ще його начальник. А начальнику завжди можна зателефонувати і домовитись, щоб та чи інша інформація в ефір не пішла…  Це стандартна практика. І той, хто скаже, що це не так  на якомусь каналі  – просто не в курсі справ.  У більшості випадків, причина, чому та чи інша інформація не повинна йти в ефір буде маніпулятивною. Наприклад, журналіст не отримав редакційного завдання на певне інтерв’ю чи розслідування (мій випадок, коли я сам ініціював певні теми і сам їх розробляв та доводив до публікації). Або ж, наприклад, буде повідомлено, що матеріал схожий на рекламний, навіть якщо він таким не є. Наприклад, коли у сюжеті є думка київського і московського патріархатів і московські попи показані як є, у неприглядному світлі – то редактор КДБістського медіа може запропонувати знайти ще коментар автокефалів чи протестантів або й мусульман, наприклад. Головне – щоб матеріал не вийшов, бо зателефонували і попросили, щоб не виходив. Наполегливо попросили. Журналіст у такому випадку прощається з такою редакцією. Підтставка для мікрофона продовжує працювати, ніби нічого не сталося.   Тому чиновники вигадали для себе чакру на предмет спілкування з журналістами, у яких немає начальства. Звучить вона приблизно так: «Ви блогер – не ЗМІ, ми з Вами спілкуватися не зобов’язані»  Ну, щось таке.  Є нормальний механізм захисту від брехні у медіа – позов у суд на того, хто збрехав. Це доволі дієво. Брехати за таких обставин стає економічно невигідно. Я це розумію і роблю свою матеріали таким чином, щоб у суді можна було довести, що оці люди саме такі, якими я їх описав, а ці події сталися саме таким чином.

Попри те, що люди на керівних бюджетних посадах бояться спілкування з журналістами, на яких вони не мають впливу і всіляко їх уникають (наприклад, Геннадій Львович Сінцов свого часу мене заблокував у Facebook, щоб я не ставив його патрону Яремі запитань, на які у того немає відповіді), цього разу стався виняток з правил і з другої спроби після листа з КМДА, голова  Дарницької РДА Геннадій Сінцов погодився відповісти на запитання, які цікавлять кожного адекватного жителя Дарницького району. Глобальне питання таке: що, власне там робить голова РДА, що у районі такий бардак з будівництвом, МАФами біля метро і парковкою? Він є взагалі?»

Тепер розшифровуємо колективно. Я приймаю запитання, тепер уже у коментарях під цим текстом. Поки що складається такий перелік запитань:

  • Озеро «Жандарка» засипають, чи там таки буде міст?
  • Яка подальша доля озера «Срібний кіл»?
  • Чи буде сквер біля «Слов’янської гімназії», що буде зі стадіоном? На його місці будуватимуть школу і садок чи ні? Обіцянки місцевим жителям звучать суперечливо. Є кілька ініціатив, які суперечать одна одній. Частина людей вимагає скверу, частина  – негайного будівництва школи, садка і стадіону, як на плані, котрий показували інвесторам, коли продавали квартири.
  • Чи планує РДА ініціювати скасування рішень про забудову, зокрема ТК «Традиція» та іншого житла у переповненому житлом мікрорайоні чи це вже питання вирішене і нічого не зробиш?
  • Коли і яким чином планується прибрати торгівлю у МАФах і стихійну торгівлю від станцій метро на відстань передбачену законом? Хто отримує прибутки від оренди МАФів у переходах біля станцій метро та навколо станцій метро? Які плани міста і РДА стосовно території навколо станцій метро у перспективі 10-15 років? Забудовувати мафами далі чи знести мафи?
  • Чи проводила аналіз РДА або місто, хто працює у МАФах? Це кияни чи ні? Вони працюють офіційно, чи ні? Чи є економічний резон у цій торгівлі для платників податків Києва?  Прохання навести цифри.
  • Як планується вирішити проблему паркування автомобілів після початку будівництва на тимчасових паркувальних майданчиках на вулиці Драгоманова 6 а? Який статус цих паркувальних майданчиків зараз? Це самобуд? Хто отримує дохід, скільки отримує місто скільки підприємець? Чому саме цей підприємець?
  • Уночі не освітлюється  Дарницький міст та під’їзди до нього, а також чимало інших вулиць Дарницького району. При цьому розмітки на багато смуговій дорозі теж  майже не видно. Яка причина цього? Відключення світла з метою економії має якусь логіку, чи вимикають що заманеться? Як це відображається на статистиці ДТП?
  • Чи планує Дарницька РДА у співпраці з поліцією наводити лад з паркуванням у районі. У першу чергу цікавить вулиця Драгоманова, яка фактично вся запаркована. Підпільні сміттєвози стоять навіть навпроти Дарницької РДА, створюючи враження безпорадності влади, її відсутності. Коли планується почати наводити лад і штрафувати тих, хто припаркувався на проїжджій частині на тривалий період?
  • Скасовано набір у перші класи інженерної гімназії. Викладачі, які працюють з молодшими класами бояться, що потраплять під скорочення. Що їм можна відповісти?
  • Як ви оцінюєте роботу депутатів київради і парламенту з лобіювання інтересів виборців які їх обрали? Назвіть найактивнішого і найпасивнішого.
  • Я ще влітку писав у КМДА стосовно переносу світлофора на перетині Здолбунівської і Григоренка, як іти з боку “Сільпо”. Місце жахливе для пішоходів. Мій запит перепасували залізничникам, а ті, в свою чергу, у січні відписалися, що то не їхньої компетенції справа. Мені цікаво, може питання вирішить Дарницька РДА. Хоч наразі для мене особисто той перенос вже неактуальний, та хочеться, щоб хтось у владі подбав про безпеку людей. Це їхні обов’язки, а не наші – звичайних перехожих. Чи ми маємо ставати слідчими і розплутувати куделю компетенцій?

Так запитання виглядають на цей момент. Якщо у вас є своє запитання  –  напишіть його у коментарі до цього тексту і воно буде поставлене а відповідь викладена на цьому сайті і озвучена по радіо.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації