Геннадій Сінцов погодився відповісти на запитання місцевих жителів і поговорить з журналістом “Радіо без цензури”

На фото - фотофіксація передвиборчого хабарництва просто поряд з офісом Дарницької РДА і недалеко від відділку полції,, яка мала б уже давно розслідувати це та передати у суд.Сталося диво. Дарницька РДА ожила, відділ зв’язків з громадськістю прокинувся,  згадав про свої обовязки і мені телефоном повідомили що запис розмови з головою Дарницької РДА відбудеться 10 лютого о 9.30. Запитання до голови РДА від усіх, кому цікаво, що ж він там робить, окрім як спостерігає за знищенням району забудовниками і лоточниками пропоную розміщувати під цим текстом у коментарях.  Я сформулював свої питання таким чином:

 

В рамках наповнення розділу  «Позняки» на своєму сайті www.ivakhniuk.com  прошу про запис розмови з головою РДА Геннадієм Сінцовим для ознайомлення своєї аудиторії –  освічених, самодостатніх сусідів з вулиці Драгоманова та прилеглих вулиць –  з роботою голови РДА. Зокрема цікавлять наступні питання: 
  • Чи планує голова РДА впливати на плани забудовників, які збираються будувати житло у кварталі Позняки 4 а, знаючи, що у цьому мікрорайоні уже немає місця у школах, дитсадках, немає місця для паркування авто?  Які кроки вживає РДА у межах своїх повноважень для упередження майбутніх проблем жителів?
  • Які дії вживає Дарницька РДА для наведення порядку на вулиці Драгоманова з паркуванням вантажних автомобілів на проїжджій частині, на газонах та тротуарах? Чи є у цьому питанні співпраця з міліцією та коли можна чекати результатів? Результат, на думку місцевих жителів полягає у звільненні від припаркованих авто (у першу чергу вантажних) проїжджої частини вулиці Драгоманова. Коли чекати такого результату? 
  • Які плани Дарницької РДА зі звільнення прилеглої до метро території від торгівлі у МАФах та стихійної торгівлі? Чи працює РДА у цьому напрямку спільно з поліцією та коли чекати результатів? Результат, на думку місцевих жителів, полягає у звільненні від торгівлі підходів до метро, щоб було, як у цивілізованих столицях: Відні, Варшаві, Празі чи Будапешті. 
  • На якому етапі затвердження ДПТ? Де у мікрорайоні Позняки 4 а передбачено місце для паркування автомобілів після початку будівництва шкіл і дитсадків на місці нинішніх паркувальних майданчиків?
  • Оцінка головою РДА діяльності обраних від району депутатів парламенту і Київради. Хто працює на користь району, хто шкодить, голосуючи за будівництво, яке викликає спротив чи суперечить містобудівній логіці?
Запис розмови відбудеться на аудіо та відео у зручний для голови РДА час. Матеріали буде використано на сайті www.ivakhniuk.com та поширено у соціальних мережах серед цільової аудиторії – україномовних освічених і самодостатніх мешканців  Дарницького району.
Дякую за оперативне повідомлення про прийняття запиту у роботу та наперед дякую за відповідь по суті і призначення дати і місця зйомки.   

Додам, що відповідь на надісланий електронною поштою запит я отримав тільки після пересилання запиту у прес-службу КМДА, де його зареєстрували і передали у Дарницьку РДА. Відповідь була телефонною. Склалося враження, що дарницька РДА не користується комп’ютером і там не знають про існування інтернету. Запитання до голов РДА ставте у коментарях. Всі будуть поставлені. Якщо пришлете документи – вони будуть роздруковані і передані голові під час розмови.

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації