АТО на Позняках. Паркан, встановлений бетонними терористами, знищено.

 
паркан

На бездіяльність поліції громада Позняків відповіла адекватно, застосувавши силу. Паркан, встановлений бетонними терористами з Житлоінвестбуду доведеться робити новий.  І не факт, що він протримається довго. Поліція у протистоянні була на боці криміналу і будівельників, які знищують озеро. 

https://www.youtube.com/watch?v=bMtfnrko_3g

Валентин Черкасов Тут вияснилось цікаве питання КП Житлоінвесбуд доводить ділянку до стану по якій відводилась ця ділянка підзабудову:
довідка з інституту генплана (контора підпорядкована КМДА) наданій замовнику будівництва (конторі підпередкованій КМДА) 01.12.14 з недостовірною інформацією: на ваш запит щодо наявності ділянки наявності водних об’єктів повідомляємо – на зазначенній ділянці водні об”єкти відсутні. Земельна ділянка підтоплюється грунтовими водами, та можливий їх вихід на поверхню.
=================
Так після махінацій підлеглих пана В.Кличка в 2014 озеро Качине (є на плані зміненого ДПТ 2012 року та на ДПТ який зараз буде прийматися) стало ділянкою що “підтоплюється грунтовими водами, та можливий їх вихід на поверхню”
Про проблему на Позняках зняв сюжет канал одного з олігархів 

У цьому сюжеті голова Дарницьккої РДА ще раз демонструє свою невідповідність займаній посаді – спілкується іноземною мовою замість використовувати державну. Ну і, звичайно, журналіст каналу олігарха вважає думку бетонних терористів -забудовників другою точкою зору. Це все одно що робити матеріал про згвалтування і цікавитись точкою зору гвалтівника

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації