АТО на Позняках: цілодобовий пікнік на озері триває

Пікнік 2Громада Позняків продовжує свої розпачливі спроби зупинити бетонних терористів з комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», керівництво якого, отримавши фальшиві дозвільні документи, намагається засипати озеро, щоб збудувати житловий будинок.

Проблема полягає у тому, що житлових будинків на Позняках нині взагалі не можна будувати, оскільки за домобудівними нормами немає відповідної інфраструктури на таку кількість житла. Як наслідок, автомобілі стоять просто на проїжджій частині, поліклініки, особливо дитяча, не в змозі охопити усіх дітей мікрорайону, у школи і дитсадки можна потрапити тільки заплативши величезні хабарі, оскільки  групи і класи переповнені.   Крім того, бетонуючи кожен клаптик землі заради  негайного прибутку від продажу квартир, будівельники закладають проблеми мікрорайону на багато років вперед. Причому, цих проблем не бачать ні депутати, ні різноманітні інспекції, які, дотримуючись чинного законодавства, мали б запобігти будівництву житла і засипанню  територій з зеленню, поки не буде створена інфраструктура. Можна тільки здогадуватись, скільки саме коштують такі висновки. Частково відповідь на це запитання дає запис розмови у кабінеті дарницького чиновника, який і нині при посаді, де йдеться про суми за дозвіл на будівництво, які треба занести певним людям. Кримінальне провадження де фігурує цей звук нині розслідується.   № 12012110020003014 от 26.02.2013. Це саме той рік, коли ухвалювались рішення, які нині викликають обурення громади Позняків.

СЛУХАЙТЕ ЗВУК, натисніть на Play під цим рядком

      Zapys-rozmovy-chynovnyka-rajonnogo-masshtabu-z-zabudovnykamy-pro-vartist-poslugy-z-vydilennya-zemli-

Всупереч очікуванням забудовника, що громада проковтне і цю підлість у вигляді засипання озера – громада організувалася і нині оберігає озеро і фізично і юридично готується до його захисту.  Фізично доводиться оберігати, оскільки бетонні терористи наплювали на думку громади і думають, що їхні документи у яких озеро називають грунтовими водами, будуть сприйняті всерйоз.  Під час засипання озера  застосована технологія стравлювання інвесторів майбутніх квартир з місцевими жителями, яких лякає майбутнє у бетонних джунглях, де скрізь стоятимуть машини, а дітей доведеться возити у школу та садок світ за очі і у поліклініці роками чекати на свою чергу на прийом за довідкою у басейн чи щепленням. Інвесторів житла на місці озера не лякає ні те, що їхнє житло буде збудоване за таких обставин ні майбутні проблеми, описані вище. Саме на цих тваринних інстинктах людей, які хочуть хоча б щось отримати від держави, як компенсацію за свою помилку ( повірили дешевим квадратним метрам «Еліта-центру) і тримається забудовник. А ще він залучає спортсменів для побиття місцевих жителів, що збираються на захист озера. Везе їх з Ніжина, платить по 200 гривень. Поліція стала одразу на бік забудовника і вірить його документам, а очам своїм не вірить. Так просто глянути на озеро і зрозуміти, що це не грунтові води,  як написано у документах, а отже, документи сфальсифіковані. Отже, треба розслідувати, хто сфальсифікував документи. Чому цього не робиться? Мабуть тому ж чому і в усіх інших випадках беззаконня Дарницька поліція завжди на боці зла. До речі, інформаційний запит «РБЦ» до Дарницької поліції уже місяць залишається без відповіді.  Один раз прес-офіцер повідомила, що запит вона не може знайти. Іншим разом просто мовчання.

Тим часом місцеві жителі уже організували на місці грунтових вод і калюжі пікнік, кілька приймалень депутатів і відступати не збираються. Усі розуміють, що забудовника зупинить тільки  рішення суду та увага громадськості до проблеми. Це уже перетворюється на позняківський Майдан, який має реальну мету і домагається конкретних результатів – ЖИТЛО НЕ БУДУВАТИ ПОКИ НЕ БУДЕ ПАРКІВ, ПАРКОВОК, ШКІЛ, ДИТСАДКІВ, ЛІКАРЕНЬ НА ТУ КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ, ЩО УЖЕ ТУТ ЖИВУТЬ!!!!!

До речі, за тим, як висвітлюють цю подію медіа, можете зробити для себе висновок, хто працює на громаду, а хто виконує замовлення забудовників, або ж не помічаючи подій на перехресті Здолбунівської і Григоренка, або ж подаючи  інформацію на замовлення забудовника. Наразі саме таким чином з перекосом у бік забудовника працюють державні і комунальні медіа. Скажімо, ТРК «Київ», КДРТРК в ефірі радіо «Голос Києва» подали  спотворену інформацію. Зокрема, стверджують, що люди, які захищають озеро, насправді не є місцевими. Потрібно розуміти, що засиплять це озеро – перейдуть до наступного. Причому, нині ви навіть не уявляєте, які дивовижні проекти зріють у головах бетонних терористів. Якщо їх не зупинять на озері Качиному – вони і Тельбин та Сонячне сприйматимуть як будмайданчики і грунтові води. Це люди без совісті і почуття міри. Київ і кияни їм нецікаві, бо їхнє житло у Ніццах і Женевах нормально себе почуває і озера там ніхто бетонувати не дозволить. Саме у цьому ми і мусимо брати приклад з французів і швейцарців.

Тому місцеві жителі запрошують усіх на цілодобовий пікнік та прийом депутатів до озера на перехресті. Запрошують і тих, кому здається, що засипати озеро можна і треба. Їм ввічливо і акуратно та аргументовано пояснять чому це помилкове рішення, напоять чаєм, нагодують млинцями і пояснять, що таке місто Київ. Не всі знають. І у цьому проблема.

 

Остання інформація з місця події від Сергія Куценка, який, попри народження онука і масу власних клопотів, стоїть на захисті озера

Сьогодні була дуже важка ніч. Дівчати і хлопці протимались, але їх було мало. Вірю, що кожного дня нас буде все більше. Оскільки ми прості громадяне, у нас самоорганізація. Безумовно ми не маємо досвіду, але впевнений, що самоорганізуємось. Все буде добре. Тому підходьте, записуйтесь на чергування на 1-2 годин. Разом набагато краще.
Не забувайте, що завтра на 11 годину до нас приїдуть народні депутати. Тож чим більше нас буде, тим краще. Буде можливість безпосередньо поспілкуватися з депутатами та поставити їх питання.
Повірте про нас вже знаюють. Ми вже виграли.
Не вірте тим, хто каже що пора по домівках.
Це провокатори, або люди, у яких просто здали нерви.
Так ЦЕ ДІЙСНО ВАЖНО ВЖЕ МАЙЖЕ 2 ТИЖНЯ ЗНАХОДИТИСЬ БІЛЯ ОЗЕРА. аЛЕ НАС З КОЖНИМ ДНЕМ ВСЕ БІЛЬШЕ.
Немає сумніву у тому, що незабаром будуть розгорнуті інші приймальні народних депутатів.
В Кмєві саме час покласти край “будівельному беспределу”.
Наша столиця має стати взірцем для Європи.
І ми, кияне. допоможемо Кличку цн зробити.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації