Біля озера Вирлиця хочуть змурувати ТЦ замість муніципального багаторівневого паркінгу

Самопоміч«Самопоміч»  у Київраді першим з київських політсил публікує карту голосування своїх депутатів Київради за ті чи інші проекти рішень. Це робиться за день-два до пленарного засідання. Таким чином громадяни можуть зрозуміти, хто і як планує голосувати та ще якось вплинути на результати. Саме зараз настав важливий момент для жителів мікрорайону навпроти озера Вирлиця. Там на розі Вишняківської і Ревуцького планувалося збудувати паркінг, так необхідний у переповненому житлом та офіснами мікрорайоні. Але паркінгу там не буде. Якщо депутати Київради у п’ятницю підтримають  проект рішення про зміну призначення земельної ділянки.

Судячи з скріну карти голосування фракції «Самопоміч» – ця фракція підтримає таке рішення,  даючи дозвіл на будівництво чергового генделика на останній вільній від забудови ділянці де ще можна було звести муніципальний багаторівневий паркінг для жителів мікрорайону, у якому вартість паркування була б такою, як вартість у наземній парковці.  Поки що відомо, що лише фракція «Свободи» виступить проти цього рішення. Напередодні саме депутат від цієї фракціх виступив проти на засіданні комісії

Водночас до «Свободи» є питання у «Самопомочі» Скажімо, депутат Дмитро Стрижов висловив подив тим, що «Свобода» підтримала передачу в оренду території тенісних кортів біля аеропорту «Жуляни» Це було на попередньому пленарному засіданні.  Детально з проектами рішень Київради, які голосуватимуться 25.02 можна ознайомитися тут, а з картою голосування «Самопомочі» повністю можна ознайомитися тут. Інші фракції поки що тримають у секреті план голосування, що  змушує сумніватися у чесності їхніх рішень та непродажності їхнього натискання на кнопки у сесійній залі.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації