Чому не розірвана угода з фірмою “Сентіс” яка тримає торгівлю у переходах?

торгівляБільшість з тих, хто читає це повідомлення бували у європейських столицях і бачили як виглядають входи до метро у Варшаві, Відні, Будапешті чи Берліні. Метро там служить для того, щоб ним пересувалися швидко і комфортно навіть ті, хто має автомобіль. Така людина доїздить до станції метро, залишає авто на перехоплювальному паркінгу і їде далі підземкою. Чому це неможливо у Києві? По-перше, тому, що уся прилегла до метро територія заставлена бляшаними кіосками або забудована житлом чи торгівлею. Місця для авто немає. пішоходам залишені тільки вузькі проходи – тунелі, якими доводиться пробиратися до метро вдихаючи сморід цигаркового диму торговців з обох боків проходу. Тобто, навіть якби власник авто і хотів би не пертися у центр автомобілем – він відмовиться від цієї ідеї, побачивши крізь який гадючник йому доведеться до метро діставатися. Таким чином вбивається місто, бо воно рухається у неправильному напрямку.  Найдивніше, що навіть фірма президента країни поставила свої генделі поряд з метро, видавивши звідти інших таких самих «бізнесменів».  Тобто, наш шоколадний гарант веде перед у загиджені столиці підлими бляшанками на дорозі у пасажирів метро. Зрозуміло, що люди, які у нас вважають себе бізнесменами і готові торгувати у бляшанках на дорозі до метро, не мають моральних принципів. Але ж є закони, норми протипожежної і техногенної безпеки, правила благоустрою і так далі. Усі ці норми мали б гарантувати громадянам вільний доступ до громадського транспорту без цієї жахливої торгівлі на дорозі. Норми є, тільки бажаючих стежити за їх дотриманням немає серед тих, кому доручили цю роботу. Абсолютно безпорадне і бездарне споглядання за знищенням міста з боку Дарницької РДА і поліції. У них є усі важелі для того, щоб закон у питанні доступу громадян до громадського транспорту дотримувався.

Конкретніше.

Підземні переходи перебувають на балансі «Київавтодору», зокрема, районних підрозділів.перелік переходів

Балансоутримувач уклав угоду з фірмою, яка здає в оренду бляшану торгівлю у переходах. Хто власник фірми – ще не з’ясовано. З’ясовуємо. В угоді з цією фірмою написано, що вона має забезпечити вільний і комфортний доступ до метро по переходу і торгівля не повинна заважати. Ці пункти угоди не виконуються. Питання: чому угода донині не розірвана?шмат угоди

Віктор Загорулько, помічник депутата Київради Володира Бохняка:  

Ми  писали звернення по переходах, адміністрація все звалює на ТОВ “Сентіс”. Але організовані регулярні рейди по перевірці переходів і стихійної торгівлі, в переходах на Осокорках, Позняках, Харківській Ситуація дещо покращилась.

Найстрашніше, що проблема жахливої торгівлі під ногами у пішоходів непокоїть незначну частину жителів мікрорайону.   До депутатів Київради виборці з такими питаннями не звертаються. Більше того, більшість купує щось у тих торговців, не розуміючи, яку шкоду завдає місту і району де живе. Поліція не вважає порушенням стихійну торгівлю і виїздить тільки на виклик про продаж у переході алкоголю. Державна адміністрація апелює до фірми, яка виграла інвестиційний конкурс. При тому, що балансоутримувач  – районне ШЕУ може спокійно розірвати угоду, через її невиконання іншою стороною. Цього не робиться. І виникає думка, що раз зірки запалюються, то це кому-небудь потрібно. Володимир Загорулько стверджує, що власники фірми  білизькі до мера, тому ніхто цю угоду не скасує. А ви що з цього приводу думаєте і знаєте? Пишіть у коментарях.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації