“Позняки-Західні” – комплекс бетонних монстрів який відгородить Дніпро від жителів лівого берега?

 

Позняки західні

Автор: Віктор Кравченко

ОПГ “ДМА КМДА” спільно з “ТОВ “ТЕРРА-Проджект”  представляють нову серію “Мікрорайон Позняки-Західні” Тут планується щільна забудова берегів Дніпра, не кажучи вже про 100-метрову санітарну зону. 31 грудня 2015 р. департамент містобудування та архітектури КМДА (Замовник) та ТОВ «ТЕРРА-ПРОДЖЕКТ» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території 11-го мікрорайону Позняки-Західні у Дарницькому районі м. Києва.  До чого тут Сінцов?  Підлеглі Геннадія Львовича таки спалили свого керівника додавши до оголошення невідомо звідки взятий e-mail [email protected]
Що ж там на Позняках-Західних має відбутися, стисло за змістом оголошення, око милується:
«Основна мета проекту:
– реалізація стратегії Генерального плану міста щодо ефективного використання міських земель – створення сучасної громадсько-ділової зони, що передбачає будівництво адміністративно-офісних центрів, банків, культурно-розважальних комплексів, готельних, спортивних та обслуговуючих функцій на Лівобережжі;
– створення значної кількості робочих місць на Лівому березі;
– зниження навантаження на мостові переходи через р. Дніпро;
– створення кварталів сучасного житла з забезпечення нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автотранспорту;
– формування повноцінного високоякісного життєвого середовища європейського рівня;
– комплексний благоустрій територій з влаштуванням скверів та бульварів, паркової зони в прибережній захисній смузі Дніпра та заток.
В проекті передбачається розміщення кварталів нової житлової забудови в обсязі 1207,4 тис. м2, загальною площею квартир – 845,2 тис. м2, населенням – 20,3 тис. осіб, у тому числі існуюче – 3,75 тис. осіб.
В громадсько-діловій зоні, що проектується, передбачається будівництво адміністративно-офісних центрів, банків, спортивно-розважальних та культурно-видовищних, готельних та обслуговуючих комплексів з максимально можливою одночасною кількістю працюючих і відвідувачів, до 90,0 тис. осіб.»
Насправді заплановане: узаконення незаконного будівництва кількох висоток Київміскбуду поряд з Південним мостом, та так званою чергової «Рів’єри» від Д.Жванії на Дніпровській набережній, замість якої місцевим мешканцям колись обіцяли збудувати аквапарк. От так воно і робиться пару незаконних забудов заселяють умовно законними мешканцями, які потім (згодом) і формують громадську думку про узаконення існуючого та майбутнього незаконного будівництва. От так дві справи одним махом.
Давня дружба ДМА КМДА та ТОВ «Терра –Проджект» відома вже здавна. Тішить одне:
– у запланованому житловому мікрорайоні будуть мешкати здебільшого багаті люди (бо матимуть в середньому біля 41,6 кв.м. житлової площі на 1 особу, елементарна математика), при цьому матимуть розвинену мережу підводних або віртуальних автопарковок;
– і навала у 90 тис. працівників і відвідувачів до нової «громадсько-ділової зони» безперечно врятує і Південний міст, і Дніпровську набережну і безумовно Дніпро.

Коментарі до цього повідомлення залишив  помічник депутата Київради Володимира Бохняка  Віктор Загорулько 

Володимир Бохняк зустрічався з активом ОСН «Зариваха», зокрема з Миколою Шульгою. Ми категорично проти цього проекту. Але проблема в тому що десь 50% жителів у яких там ще хати-мазанки будуть «За». Ми подаємо до Київради проект рішення Бохняка про розірвання договору оренди з ПП Орєст, це 3,9 га на березі затоки Берковщина з метою створення в майбутньому там парку.  Підстава- невиконання пункту 8.4 договору – незавершення будівництва протягом трьох років)

Треба організовувати жителів. Це вони будуть або давати свою землю в обмін на квартири і гроші або ні  Ніхто за них не може вирішити. Тому, відповідно, наше завдання їх налаштувати на спротив що ми і намагаємось робити з ОСН «Зариваха» Там ціле село, більше 100 будинків і в більшості вже оформлена приватна власність на землю. З попереднім ініціатором плану забудови ТОВ Академ-клуб договір оренди вже давно розірвано – вони встигли правда декілька ділянок викупити, але це дуже мало.

Якщо маєте інформацію з цього приводу – залиште коментар під текстом. Поширте це повідомлення серед тих, хто живе у згаданій місцевості, якщо маєте таких знайомих.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації