Дарницькою поліцією керуватиме міліціонер, що тривалий час працював на Донбасі.

дарн поліція 3

Як повідомляє  drda.org.ua, новим начальником Дарницького УНП став полковник поліції Чернишев Сергій Володимирович. Раніше ця людина обіймала посаду виконувача обов’язки начальника Бахмутського (Артемівського) МВ ГУМВС України в Донецькій області. До цього – був начальником відділу боротьби з організованими злочинними групами УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області. В органах внутрішніх справ з 1995 року. Тобто, спостерігав за тим, як кримінал поступово готував Донбас до російської окупації і, раз залишався при посадах, не заважав цьому процесу. Бо ті, хто заважав уже у могилах

Хочеться вірити, що ця людина буде по-іншому працювати у Дарницькому районі. Але, судячи з усього, працюватиме, як уміє. Скажімо, запит «РБЦ» до дарницької поліції залишається без відповіді уже  майже місяць. Я двічі його надсилав і поки що часу розмови з керівником поліції не знайдено.  Запитання ті ж, що і до усіх попередників нового начальника, які зросталися з місцевим криміналом. Навіть про представлення нового начальника поліції прес-офіцер поліції Дарницького району не повідомила, певно, розраховуючи тільки на «свої» медіа, які начальство облизуватимуть. Отже, не залишається нічого, як поширити ці запитання  публічно і просити аудиторію доповнити їх своїми запитаннями у коментарях.

Голова РДА Геннадій Сінцов та голова КМДА Віталій Кличко у відповідях на запитання «Радіо без цензури» звернули увагу на недостатню роботу поліції з наведення порядку, зокрема, у Дарницькому районі.

Так, за словами Геннадія Сінцова, у питанні ліквідації паркувальних майданчиків вантажних автомобілів на проїжджій частині навіть поряд з Дарницькою РДА, районній владі потрібна допомога поліції.  Той факт, що навіть перед будівлею РДА просто на проїжджій частині можуть  по кілька місяців стояти без руху припарковані вантажівки свідчить про відсутність поліції у районі або ж про корупційну змову патрульних з власниками незаконно залишених на проїжджій частині автомобілів.

Відповідаючи на запитання про те, коли зникне стихійна торгівля з переходів біля метро і коли будуть розслідуватися факти незаконної видачі дозволів на встановлення МАФів на газонах і тротуарах, голова КМДА Віталій Кличко зазначив, що причина, чому ці явища донині є – недостатня робота поліції.  Дарницький район особливо потерпає від стихійної торгівлі, незаконних парковок і МАФів, які встановлюються з порушенням.

З огляду на вищевикладене прошу про запис розмови з нинішнім керівником поліції Дарницького району. Саме з керівником, а не з кимось іншим. Запитання, які будуть поставлені:

  • Коли поліція почне прибирати припарковані вантажні автомобілі з проїжджої частини, наприклад, вулиці Драгоманова? Загальновідомо, що вантажний автомобіль мусить перебувати або на базі або на спеціально обладнаному майданчику для відстою таких автомобілів, але ніяк не на проїжджій частині житлового масиву столиці України. 
  • Коли поліція почне займатися ліквідацією стихійної торгівлі хоча б біля станцій метро? Коли планується початок співпраці з міською владою у питанні ліквідації стихійної торгівлі, про яку згадав голова КМДА? 
  • Місцеві жителі нерідко скаржаться, що виклики до неправильно припаркованих автомобілів завершуються нічим. Патрульні байдуже ставляться до таких випадків і не вважають їх серйозними, вартими уваги та не вживають жодних заходів до власників таких авто. Ваша думка, чи варто жителям району викликати поліцію до неправильно припаркованих авто або у разі вчинення інших адміністративних правпопорушень ( наприклад, шумна, хамська поведінка сусідів) Чи реагує на такі виклики поліція? Одна з депутатів Київради Юлія Лобан розповіла, що до кафе, де незаконно розливали пиво змушена була викликати поліцію шість разів. Відреагували тільки після реєстрації скарги. Як Ви це прокоментуєте?
  • Поліція виступає на боці забудовника у всіх конфліктах, де забудовник намагається силою переконати громаду у тому, що тут можна будувати. Чи плануєте ви змінити цю ситуацію? Чи планує поліція розслідувати кримінальне провадження стосовно засипання водойми на перехресті Здолбунівська-Григоренка? Чи  був на місці дільничний? Чи зафіксовано цей злочин? Що вже вдалося поліції зробити? 
  • За інформацією обізнаного джерела, нині  кримінальне провадження № 12012110020003014 от 26.02.2013 фактично не розслідується і на слідчих вчиняється тиск, щоб припинити це розслідування взагалі. Йдеться про хабарництво, у якому замішані нинішні і колишні чиновники Дарницької РДА. Звук розмови хабарників з хабародавцями додається. Яка позиція нового керівника поліції з цього приводу? Виконає він вимогу свого керівника Крищенка чи діятиме по закону?
          Zapys-rozmovy-chynovnyka-rajonnogo-masshtabu-z-zabudovnykamy-pro-vartist-poslugy-z-vydilennya-zemli-

Запис інтерв’ю буде здійснено на відео і аудіо впродовж 20-30 хвилин у зручний час та у зручному для учасника запису від поліції місці. Ключовий момент – запис буде здійснюватися мовою країни перебування – українською. У разі, як новому начальнику потрібен час для вивчення цієї мови  – повідомте.  Буде використано на сайті «Радіо без цензури» та розповсюджено в  радіоефірі, зокрема в ефірі партнерських радіостанцій та інтернет-ресурсів.

 

 

 

 

 

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації