Депутати та районна влада пропонують побудувати приміщення для платного ліцею за міські гроші

1

Автор Володимир Гончаров

В продовження теми побудови окремого приміщення для ліцею «Інтелект», провели робочу групу з залученням батьків «Київської Русі» та «Інтелекту», депутатів Київради, голови Дарницького району, представників забудовника, Управління освіти та представників громадськості.
Вирішено:
1. Комісії з питань освіти надати відповідне звернення міському голові та Департаменту освіти щодо закріплення загальноосвітньої школи з басейном на Ж/М Осокорки мкрн.10, діл. 65,66 по вул. Вишняківській за ліцеєм «Інтелект».
2.Комісії з питань освіти звернутись до бюджетної комісії щодо виділення коштів для будівництва ліцею «Інтелект» в необхідній сумі, що буде освоєна цього року (діл. 65,66, 10 мкрн).
3.Комісії з питань освіти звернутись до бюджетної комісії стосовно виділення коштів для будівництва ліцею на 22 класи на ділянці 13, 6 мкрн Ж/М Осокорки-Північні, для розширення гімназії «Київська Русь».
Мета: на 1 вересня 2017 обидва приміщення мають бути введені в експлуатацію,де кожен учбовий заклад буде господарем власного приміщення – ліцей «Інтелект» в повному складі на Вишняківській, гімназія «Київська Русь» – розширена та повноправний власник свого навчального закладу.

Зі свого боку, наполегливо та послідовно займаюсь цим питанням. Дякую депутатам усіх фракцій, сподіваюсь на подальшу підтримку даного питання у сесійній залі.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації