Екологічна комісія Київради підтримала проект рішення про розірвання угоди з українофобом, що планував залити бетоном берег Дніпра

Земснаряд

Автор Віктор Загорулько

Напередодні відбулось досить плідне засідання Комісії Київради з екологічної політики. Комісія одноголосно підтримала проект рішення Володимир Бохняк таІгор Мірошниченко щодо розірвання договору оренди з фондом Яна Табачніка на ділянку 7,5 га на березі Дніпра в затоці Берковщина та вирішила після розірвання договору розробити проект створення на цій ділянці Громадського парку Берковщина. На жаль раніше на земельній комісії це рішення не підтримали одразу, а направили на розгляд робочої групи. Але надії є, будемо боротись за перший парк на березі Дніпра в Дарницькому районі.
Також в різному була піднята тема незаконного добування піску в промислових масштабах з озера Тягле. Проінформували членів комісії і присутніх про складну екологічну ситуацію на місці видобутку, втрати земельних і фінансових ресурсів та бездіяльність влади і правоохоронних органів. Створено робочу групу з залученням широкого кола відомств причетних до цієї проблеми: екологічної інспекції, екологічного департаменту КМДА, департаменту земельних ресурсів, Плесо та інших.  Стосовно засипання озера Качине теж створена робоча група , буде проведена екологічна експертиза озера науковцями та перевірені невідповідності проекту Генеральному плану Києва.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації