Грішін у суді домагається скасування наказу, існування якого раніше заперечував

СеменченкоПро це розповів відомий український журналіст Володимир Бойко. Зокрема, він написав:

“Інформую, що найвідоміший український шахрай Костя Грішін, який зараз користується документами на ім’я Семена Семенченка, вирішив знову нагадати про свої кримінальні подвиги. З тим, щоби був інформаційний привід розповісти, як він підробив офіцерську книжку й «присвоїв» собі звання капітан-лейтенанта Військово-Морських Сил України, цей аферист вирішив подати позов до Національної гвардії України.

У своєму позові Грішін-Семенченко вимагає скасувати наказ т.в.о. командувача Нацгвардії від 22 грудня 2015 року №212о/с, яким були анульовані попередні записи про те, що цей пройдисвіт має офіцерське звання. Цим же ж наказом Семенченко Семен Ігорович зарахований у резерв у званні «солдат» як людина, яка раніше ніколи не служила.

Розгляд справи призначено на 9 годину 30 хв. 30 березня 2016 року в Окружному адміністративному суді м.Києва в залі №38, суддя Погрібніченко. Ось ухвала про відкриття провадження

Нагадаю, що раніше судимий Грішін Костянтин Ігорович 8 серпня 2014 року за допомогою Антона Геращенка – тодішнього радника міністра внутрішніх справ – без жодних законних підстав отримав свідоцтво про зміну прізвища на Семенченка. Щоби приховати справжню біографію «героя», в це свідоцтво було записано, що попереднє прізвище шахрая – не Грішін, а «Гришин».

11 серпня 2014 року Геращенко влаштував Грішіна в Нацгвардію – без жодних документів, навіть без паспорта. За розпорядженням Авакова, яке керівництву Нацгвардії озвучив Антон Геращенко, Грішін, який ніколи ані дня не служив, був оформлений як капітан-лейтенант, негайно переатестований у «сухопутного» капітана й призначений командиром 2-го резервного батальйону військової частини 3027.

І лише наступного дня за допомогою все того ж Геращенка аферист отримав паспорт. А 13 серпня 2014 року під тиском невгомонного Антона Юрійовича начальник Вишгородського районного військового комісаріату Київської області видав Грішіну завідомо фальшивий документ – тимчасове посвідчення офіцера запасу.

Після того, як я на початку 2015 року оприлюднив справжню біографію легендарного комбата, зокрема розповів, що він раніше був засуджений, командування Нацгвардії направило запит в Управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України. У результаті проведеної перевірки виявилось, що людина, яка називає себе Семеном Семенченком, не тільки ніколи не перебувала на обліку офіцерів Збройних Сил України, але й ніколи не отримувала первинного військового звання, тобто не складала присяги.

З’ясувавши такі пікантні подробиці, т.в.о. командувача Національної Гвардії України звернувся до Генеральної прокуратури України з заявою про вчинення громадянином Семенченком кримінальних правопорушень, а також видав наказ про внесення виправлень у документи Нацгвардії, записавши Грішіна-Семенченка простим солдатом.

Після того, як я 25 грудня 2015 року оприлюднив повідомлення про цей наказ, Грішін-Семенченко виступив зі «спростуванням» (скрин «спростування» докладаю),

Семенченко а також дав низку інтерв’ю різним ЗМІ, у яких категорично стверджував, що ніякого наказу від 22 грудня 2015 року №№212о/с не існує. А сам звернувся з суду в сподіванні тихенько організувати скасування цього «неіснуючого» наказу.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації