Хабар за дозвіл на встановлення МАФу у Дарницькому районі – майже 50 тисяч доларів.

ДарнУ аудіозаписі, який є у відкритих джерелах, суми озвучуються голосом, дуже схожим на голос високопосадовця дарницької РДА. Напередодні ця людина зізналася, що це справді її голос, але коли відбувалася розмова – він не був держслужбовцем. Розмова стосувалася дозволу всього лише на встановлення МАФу і  відбулась кілька років тому, якраз тоді коли були зроблені найскандальніші землевідведення, через які у Дарницькому районі тепер така диспропорція між житлом та інфраструктурою. Можна тільки уявити, скільки за тою ж схемою заплатили забудовники за внесення змін до ДПТ, щоб з’явилися три будинки МОРДОРУ і замість озера Качиного з’явилося болото!!!! Звук оприлюднено після того, як з’ясувалося, що документи оформлені заднім числом і поставити МАФ за ними неможливо, бо там червоні лінії. Гроші хабарник назад не повернув. Тоді хабародавець пішов у поліцію і зізнався, що дав хабар та надав записи розмови зробленої на диктофон, вмонтований у годинник. Безвідносно до причин появи запису у мережі, інформація може бути корисною.  У розмові називаються прізвища людей, які нині перебувають під слідством. За словами джерела інформації, начальство наполегливо рекомендує слідчому закрити справу, щоб поважні люди не мали потреби регулярно ходити на допити і відриватися від державних справ… Один з учасників розмови  – нинішній високопосадовець Дарницької РДА, чий голос є на записі,  повідомив, що він не є свідком у справі. Слідчому порекомендували не займатися цією справою, якщо він хоче і надалі працювати у поліції. Слухайте, коментуйте, надсилайте свої звуки спілкування з чиновниками

      bez_shumuZapys-rozmovy-chynovnyka-rajonnogo-masshtabu-z-zabudovnykamy-pro-vartist-poslugy-z-vydilennya-zemli-

 

Як пояснив модератор зустрічі, на якій записано звук, насправді це не домовленість про дачу хабаря за документи на встановлення МАФу, а медіація.

Коли насутпного разу якийсь телеканал запросить на ефір політолога Ростислава Валерійовича Балабана – пропоную поцікавитися у нього чи часом не про нього йдеться у цьому звуку? Ростислав Валерійович – солідна людина, науковець. Мабуть не про нього. Та точно!!! Його не це стосується. І свідком у кримінальній справі № 12012110020003014 від 26.02.2013 Ростислав Валерійович не може бути. То ж явно хтось інший, а не солідний науковець інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф.Кураса НАН України.балабанХоча, людина, за заявою якої відкрили кримінальну справу і вже три роки розслідують, стверджує, що саме про цього Ростислава Валерійовича йдеться. Бреше мабуть? Чи ні? Запитав у Ростислава Валерійовича через фейсбук. Чекаю відповіді.

А на відео нижче – результат “медіації” Геннадія Львовича Сінцова.

Слухайте також інтерв’ю з головою Дарницької РДА про проблеми району

      Golova-Darnytskoyi-RDA-Gennadij-Sintsov-pro-problemy-Darnytskogo-rajonu-i-shlyahy-vyrishennya

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації