Хто такі заробітчани? Українці за кордоном чи раби в Україні на копійчаній зарплатні?

IMG_1085Пару днів тому до мене звернулася працівниця однієї окупаційної радіостанції з проханням дати контакти українців у Польщі, бо вона робить матеріал про заробітчан. Я їй пояснив, що українці у Польщі – не заробітчани. Заробітчани – це підставки для мікрофонів на окупаційній радіостанції, які називають себе журналістами. Дав їй контакти успішного програміста з Одеси, який живе у Варшаві і працює на міжнародну компанію, інженера, що збирав у Херсоні маломоторні літаки, у Варшаві починав з прибирання на складі, а нині працює системним адміном на логістичній фірмі, викладача англійської і колишнього митного брокера в Україні, який теж починав з комплектації на складі. Ну і так далі. І все одно ця працівниця (навмисно не вживаю слова журналістка) зробила матеріал, у якому називає усіх цих самодостатніх успішних людей мігрантами і заробітчанами. Мало того, вона дає коментар якогось смердючого експерта, який стверджує, що виїздять переважно працівники робочих професій. Воно тупе і не лікується, тому таке верзе. Виїздять усі, хто має мозок і бажання розвиватися. ХТО НЕ ХОЧЕ БІЛЬШЕ ПРАЦЮВАТИ НА ЗАРПЛАТНЮ В КОНВЕРТІ.

Хто більше не хоче заробляти менше від підмітайла у Польщі.

Мінімальна зарплатня у Польщі  – 20 тисяч гривень. Менше просто неможливо заробити. Причому це  – ОФІЦІЙНА ЗАРПЛАТНЯ. Людина застрахована. Українські роботодавці мусять спамятатися і перестати дурити своїх працівників. Менше 20 тисяч гривень не може бути зарплатня за найпримітивнішу роботу. Не може бути меншою від 30 тисяч гривень зарплатня вчителя чи держслужбовця. Ну, лікарі в Україні собі радять. Зарплатня в Україні у хорошого лікаря не гірша ніж у Польщі. Тому, лікарям сюди варто їхати тільки якщо хочеться чогось нового спробувати

Матеріал маніпулятивний, зробила працівниця радіостанції, яка уже зникла. Як і має бути з генделиком русского міра, у який вона в останні роки перетворился.

      Manipulyatsiya-okupatsijnoyi-radiostantsiyi-stosovno-ukrayintsiv-za-kordonom-
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації