Корупційний сморід заводу “Енергія” Тут починається Київ і капець йому прийде теж тут…

енергіяАвтор Malyshevskiy Pavlo

Компетентні експерти повідомили нам про реальний стан справ на заводі “Енергія”. Відповідно до даної інформації, в кінці 80-х завод будували “за останнім словом техніки” – але замість 3 ступенів очистки – було збудовано лише 1. Це – електрофільтри – уловлюють крупні частки пилу.
2 ступінь, який мав хімічно зв’язувати надзвичайно небезпечні компоненти смогу – SO2 NO2 – лужні скруббери – збудовано так і не було. 2 ступінь мав також зв’язувати формальдегід (канцероген), поліхлоровані діоксини (канцероген №1 та імуносупресант), деякі важкі метали таі ще багато отрут.
Про 3 ступінь – годі і говорити…
Тоді цей район був “замістом” – і ніхто екологією особливо не турбувався…
– Що сталося далі?…Район розбудували і заселили.
– Чому ж тоді у СЕС кажуть, що все ОК?
Коректним є вимірювання з урахуванням підфакельного викиду – тобто даних, отриманих з урахуванням концентрації отрут – безпосередньо під викидом. Чи робилися такі вимірювання?…Екологи доводять, що ні. Тобто вимірювався вміст шкідливостей будь-де – перш за все там, куди дим не відносився і інверсії (перемішування повітря з викидом) – не було і близько. Бо їздити СЕС в погану погоду – незручно.
– Як таке допустили?…
Скажіть мені, а хто і коли міряв у підфакельному викиді, під час інверсій – вміст у повітрі бензпірену і поліхлорованих діоксинів?…
Недбалість Держави, помножена на…не хочеться думати…чийсь інтерес?…
Для цікавих нагадаю, що ремонт заводу Енергія – з точки зору очисних – полягає в РЕМОНТІ електрофільтрів. Це – інформація від екологів.
У Киян питання: коли встановлять 2 та 3 ступені очистки, і скільки нам ще дихати сміттєвими отрутами?…
Інвестуйте В ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ – і продовжуйте працювати!!!
Не буду нагадувати, що NO2 та його похідні – є однією з основних складових смогу.
Кажете, львівське сміття винне в появі смогу?…
Можливо…
Але справа точно не у Львові і Садовому, а – у Київських словоблудах і отруювачах, які не хочуть навіть БАЧИТИ проблему заводу “Енергія”!

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації