Робота у Варшаві. Найсвіжіша інформація 10 11 2017

Варшава з висоти

ПРОПОЗИЦІЇ АГЕНЦІЇ PRACAINFO

Робота по безвізу (ТОБТО ЗА БІОМЕТРИЧНИМ ПАСПОРТОМ БЕЗ ВІЗИ), піврічні запрошення, воєводські річні дозволи, карти побиту, безкоштовні вакансії адреса офісу у Варшаві

ul Erazma Ciolka 12 p 325 tel +48224636329  УСІ ВАКАНСІЇ АКТУАЛЬНІ ДОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ ДО КІНЦЯ І ТІЛЬКИ ТОДІ СТАВТЕ ПИТАННЯ!!!

ТЕРМІНОВО!!!  Потрібні працівники на склад у Pęcicę туди переїхав склад DSV Solutions Робота з фоліювання палет.  Палету з товаром потрібно обгорнути поліетиленом перед відправкою.  Робота нескладна, мінімальні вимоги до знання польської. Тому ця робота пасує тим, хто тільки приїхав. Оплачується мінімально 14 злотих брутто. Позитив: знижка на послуги з подачі документів на карту побиту або воєводського запрошення на рік. І претензії до незнання польської мови відсутні.  Умова злеценя, тобто, підряду. Оплата раз у місяць 15 числа наступного місяця за попередній. Тобто, 15 листопада ви отримаєте гроші за роботу з першого по 31 жовтня. ТАК!!! ЦЯ ВАКАНСІЯ АКТУАЛЬНА, як написано у заголовку тексту.

Авансів немає, житло – інформація внизу з контактами власників житла. ДОЧИТАЙТЕ ТЕКСТ ДО КІНЦЯ ПЕРЕД ТИМ ЯК ТЕЛЕФОНУВАТИ І СТАВИТИ ПИТАННЯ, ВІДПОВІДІ НА ЯКІ Є У ТЕКСТІ,

Wrocław SPAWACZ ŚLUSARZ SZLIFIERZ  potrzebujemy 10 osób  stawka 19 zł brutto/h +premie – Umowa o pracę tymczasową spawanie konstrukcji oraz elementów prace ślusarskie i obróbka blach i szlifowanie, polerowanie doświadczenie w spawaniu umiejętność pracy z narzędziami pneumatycznymi i elektronarzędziami umiejętność czytania rysunku technicznego 2 lub 3 zmiany

Одразу відповім на питання типу: . “Чи можливо у Вас дізнатися про вакансії токаря, та оператора ЧПУ на токарному верстаті?”(підставляйте будь яку професію)

Відповідь: ми пропонуємо СТАРТОВУ РОБОТУ – єдино можливу роботу для людини, яка перебуває на початковому рівні вивчення польської мови. Якщо ви потребуєте сторонньої допомоги у пошуку роботи  – отже, ви саме на такому етапі і вам підходять тільки наші пропозиції або подібні, де платять ще менше і робота ще менш кваліфікована. Якщо ж Ви володієте польською достатньо – ви без проблем знайдете собі роботу самостійно, без моєї допомоги. Роботи у Польщі шукати не треба  – її ПОВНО!!!!

Запитання: Чи є вікові обмеження?

Відповідь: немає вікових обмежень. Просто людина мусить бути готова до фізичної праці впродовж 8-10 годин

Запитання: Чи можна, маючи біометричний паспорт і не маючи візи, одразу піти на роботу без виготовлення роб запрошення?

Відповідь: Ні, не можна. Потрібне роб запрошення, або воєводське запрошення, або карта побиту. Без виготовлення дозволу на працю одразу можна взяти людей з картами поляка, студентів. ВСЕ!!!

ЗАПИТАННЯ: А якщо у мене уже є запрошення, правда не від вас. Я можу одразу почати прцювати?

ВІДПОВІДЬ: Ні, не можете. Запрошення дає право на роботу тільки на тій фірмі, яка його видала. Робота з візою за запрошенням, виданим іншою фірмою, є НЕЛЕГАЛЬНОЮ. Ми не беремо на роботу нелегально, тому мусимо зробити запрошення. На це піде 10 днів.

На всіх роботах окрім описаної вище – umowa zlecenie. Чому? 1 Тому що скрізь кількість роботи повязана з кількістю замовлень. Якщо замовлень немає – то немає і роботи. Найслабших у такому разі звільняють. Натомість ті, хто виконує норму, залишаються. Так скрізь це працює у Польщі на такій роботі. 2 Агенція праці тимчасової не може укласти умову о праце довше ніж на півтора року, а умову злеценє може.  І саме завдяки цьому ті працівники, які мають умову о праце (як я, наприклад) мають карту побиту менше ніж на рік, а ті, хто має умову злепенє, отримали карту побиту на три роки. Тому умова злеценє доречніша. Хоча перехід на умову о праце можливий до працедавци ужитковніка, тобто безпосередньо до підприємства на якому буде працювати людина. Зараз я якраз займаюся документами однієї людини, яку склад вирішив взяти до себе на умові о праце, бо він їм пасує. Вікових обмежень немає. Головне –  готовність до фізичної праці.

ПРАЦІВНИКИ СКЛАДІВ

 • Книжковий склад   – зп 13 зл/год брутто, (9.88 на руки) Ul. Moszna-Parcela, 29, 05-840 Brwinów. Мінімальні вимоги до знання польської, легка цікава робота зі сканером, знижки на легалізаційні документи.
 • Склад електроніки «Євронет» – зп 15 – 17 зл/год брутто (12-14 на руки)(добре знання польської мови на комунікативному рівні). Ul. Waclawa 2, Pruszków, 05-806, Komorów
 • Склад медикаментів «Славекс» – зп 16 зл/год брутто (12.5  на руки) Графік роботи тризмінний: 6-14, 14-22, 22-6 ОБОВЯЗКОВЕ ЗНАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ НА КОМУНІКАТИВНОМУ РІВНІ. ВМІННЯ ЧИТАТИ НАЗВИ ЛІКІВ. ТОБТО, ПРОСТО ВМІННЯ ЧИТАТИ ЛАТИНКОЮ.
 • Чи можна працювати по 10-12 годин? Як виняток таке можливо для хороших працівників.
 • Скільки годин виходить у місяць? – якщо людина добре працює і перебуває у нормальній фізичній формі та працює по 10 годин – виходить 260 годин, тобто по 10 годин у день крім неділі. Але аж так ніхто себе не заганяє. 230-240 годин може бути максимум. Середній показник – 190
 • Договір? UMOWA ZLECENIE (cтосується усіх наших робіт)
 • Чи можна зробити карту побиту?  Можна. (cтосується усіх наших робіт)
 • Як виплачується зарплата? – 15 числа наступного місяця після місяця праці.(cтосується усіх наших робіт) Зарплатня виплачується  переказом на банківський рахунок працівника, або через чек, з яким треба буде піти у банк і взяти готівку

ОПЕРАТОР ЕЛЕКТРОНАВАНТАЖУВАЧА 

 • Склад електроніки «Євронет» – зп 19 – 21 зл/год брутто ДОБРЕ ЗНАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ НА КОМУНІКАТИВНОМУ РІВНІ ОБОВЯЗКОВО!!!!!!!!!!
 • Склад «Хаві логістікс» – зп 16 зл/год брутто комплектація і пакування на великому непродовольчому складі.  Адреса ul Daniszewska 25

МАНІКЮРИСТКИ

 • Торговий центр «Злоті Тараси» – зп 13 зл/год брутто (до 5 тис злотих у місяць разом з чайовими), знання польської мови на рівні, щоб порозумітися з клієнтом
 • Косметичний салон у Кєльцах – зп 13 зл/год брутто (до 5 тис злотих у місяць разом з чайовими), знання польської мови на рівні, щоб порозумітися з клієнтом

МЕДСЕСТРА, ЯКА ХОЧЕ СТАТИ КОСМЕТОЛОГОМ

Косметичний салон у Кєльцах  – зп 5 тисяч злотих в місяць ОБОВЯЗКОВЕ ЗНАННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ!!!!!

ПАКУВАЛЬНИК ПРОДУКЦІЇ, робота для жінок Косметична фабрика у Міхаловіцах – зп 13 зл/год брутто, ul.Kościuszki 37, 05-816, Michalołowice, мінімальні вимоги до знання польської мови

Стосовно вищеперелічених вакансій є такі особливості. Людина приїздить, підписує умову в офісі і її відправляють на навчання. Це кілька днів очікування. Зараз час очікування мінімальний – два три дні. Буває, що люди чекають тиждень. Ми робимо все від нас залежне, щоб документи були заповнені, коли людина ще в Україні. Однак, практика показує, що все ж таки інколи доводиться трохи почекати. Частину людей це нервує і вони починають шукати собі нелегальну працю тимчасово і там залишаються потім. Однак, згодом, коли розуміють, що нелегальна праця не дає можливості залишитися у Польщі на довше ніж віза – приходять до нас.

ЗВАРЮВАЛЬНИК –  робота на заводі акумуляторів у Варшаві, 3200 злотих у місяць, мінімальні вимоги до знання польської мови.

МУЛЯР –  робота на будівництві метро у Варшаві – 25 зл/год брутто, мінімальні вимоги до знання польської, знижки на легалізаційні документи (карта побиту, воєводське)

Страхування на випадок нещасного випадку. Кожен працівник, який уклав умову є застрахованим закладом убезпечень сполечних і у разі чого за надання йому допомоги платитиме ZUS Перед виходом на роботу кожен працівник проходить szkolenie BHP- тобто його інформують про правила техніки безпеки. На деяких складах вимагаються баданя лекарске про здатність людини працювати на висоті. І такі дослідження та довідку про це лікар видає. Усі, хто працює на електрокарах мають сертифікат вузкового, отриманий у Польщі. Українські не годяться.

ЩО зробити, щоб потрапити на роботу?

 

Для цього людина має надіслати листа польською мовою зі сканами паспорта, візи (якщо є)  на адресу[email protected]  Далі телефонуєте на номер +48224636329 і запитуєте чи ваш лист дійшов та чи взятий він в роботу? За сім днів буде готове запрошення, яке ми можемо вислати на вказану вами пошту в Україну, або ж ви особисто можете його забрати в офісі на ul. Ciolka 12 p 325 у Варшаві. 

ВИСИЛАЄМО ПІВРІЧНІ ЗАПРОШЕННЯ НА РОБОТУ БЕЗКОШТОВНО!

Ця адреса і цей механізм як для працівників_ так і для посередників. Ви можете отримати у нас запрошення безкоштовно і взяти гроші з працівника за те, що ви зробили за нього цю нескладну процедуру. Крім того, посередник, уклавши з фірмою умову, отримає по 50 грошів за кожну відпрацьовану людиногодину впродовж перших 3 місяців.  Отже, ще раз: написали листа з паспортом і потім за телефоном +48 22 4636329 перевірили, що лист пішов у роботу!

Ще раз великими літерами. НЕ ТРЕБА ТЕЛЕФОНУВАТИ!!!! Лист мейлом і потім телефонуйте на робочий телефон +48224636329 і питайте чи ваші документи пішли в роботу? Якщо поспішаєте і чекати немає бажання – тоді телефонуєте на номер +48730150901  У такому випадку я за вас робитиму те, що Ви можете зробити самостійно.

У листі у вільній формі напишіть, що ви хочете у нас працювати і де саме з того, про що на сайті написано.

ЖИТЛО: маємо власний хостел та радимо хостели, де живуть наші працівники. У нашому хостелі нині більшість – чоловіки. Жінці там буде некомфортно, хоча, не відмовимо у поселенні.  У нашому хостелі на ul. Grodkowska 6 оплата 600 злотих у місяць за ліжкомісце (оплати за електрику і всю іншу комуналку включені у ціну), є умова винаймання житла і мельдунок(прописка по совковому).  Плата за перший місяць. Далі  плата вираховується з зарплатні. При укладанні умови з роботодавцем працівнник підписує згоду на зняття коштів за житло з зарплатні.  Контакти власників хостелів:

Хостели: ul Grodkowska, 6  tel власника +48 603110222 Маріуш (тут тільки чоловіки зараз)

ul. Przanowskiego   +48 531 292 975 Тарас,

ul. Dzwonkowa, +48 504 464 191 Aндрій

+48 604763119 Анастасія

+48 508 248 621 Зося ul Chelmżynska 139  (приймає тих, хто не курить)

+48 606 880 099 Яцек  ul Warsztatowa 16

Michalowice поряд з косметичною фабрикою + 48 507750507 Марек

За житло працівникам наперед ми не платимо. Авансів немає. Знання польської мови хоча б на примітивному рівні  – обов’язкове для того, щоб ви були у нас працевлаштовані.  ЛЮДИНІ З МОЗКОМ ВИСТАЧАЄ ТРЬОХ ДНІВ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НА ПОТРІБНОМУ РІВНІ ЗАГОВОРИТИ, Усі склади фактично говорять українською. Вам допоможуть. Не бійтеся і вчіть польську мову. Читайте вголос. Навіть з помилками. Беріть що небуть польською мовою і читайте. Докладно про швидке вивчення польської тут Якщо після прочитання залишилися запитання – ставте їх через фейсбук Tetiana Verbitska через e-mail [email protected] Якщо не користуєтесь ні тим, ні тим – пишіть смс на номер +48 570 162 604  і лише потім телефонуйте, якщо не отримаєте відповіді.

Докладно про самостійний пошук житла у Варшаві – у тексті за лінком

Докладно про те, як самостійно і безкоштовно податися на карту побиту – тут

Докладно про те, як самостійно і безкоштовно зробити собі воєводське – тут

Докладно про те, як знайти житло у Варшаві чи у Польщі загалом  – тут 

Ще одна важлива думка: усі ці роботи  є стартовими. Вивчивши польську мову, ви підете від нас на кращу роботу. Ми це розуміємо і з цим погоджуємось.  Але ця робота необхідна навіть для висококваліфікованого фахівця, щоб інтегруватися і практично застосувати свої знання польської. Регулярно трапляються люди, які просять знайти для них роботу, де польська непотрібна.  Зараз я маю одну клієнтку, яка шукає собі роботу у медицині, але польською не говорить. Ця людина та її чоловік не вірить мені, що спочатку треба вивчити мову. Не вірить, що спочатку потрібно попрацювати на простій роботі. Хоче одразу  роботу за фахом і впевнена, що я не можу знайти таку роботу, бо нестелепний, або шахрай.  Звичайно, чудеса бувають, але  давайте не будемо вірити в чудеса і вчити мову на простій фізичній роботі. А далі все у нас з вами буде гаразд Закликаю вас, не сприймайте всерйоз свої дипломи чи кандидатські ступені, отримані в Україні. Все це порожні папірці. І ви самі це знаєте. Якби ні – ви б і в Україні добре заробляли. Коли приходить людина і з апломбом заявляє: “У мєня два висших абразаванія!” а нестелепна не те що англійською пару слів звязати, а навіть своєї рідної української мови не знає – рівень освіти такої людини видно одразу і миттєво. Зніміть рожеві окуляри і раз ви вже приїхали у іншу країну – послухайте поради того, хто теж свого часу почав з прибирання книжкового складу, а зараз допомагає польській фірмі спілкуватися з польськими держустановами, відповідальними за працевлаштування іноземців, бо вони самі собі порадити не змогли. Зверну увагу на те, що моє повідомлення стосується винятково людей з мозком. Людей без мозку воно тільки роздратує і змусить розказувати, що знання мови країни перебування нічого у справі працевлаштування не додасть, бо поляки теж шукають і не можуть знайти собі доброї праці. Як бачите, і українці, і поляки, нестелепні до роботі зрівняні у правах. Читайте уважно. Я розповідаю про свій досвід та досвід десятків громадян України, які вже пройшли цей шлях і перейшли на іншу роботу. Повністю з Вами згоден, що людина, нестелепна нічого роботи шукатиме довго і є усі шанси, що ніколи так нічого і не знайде. Національність при пошуку роботи як і при будь чому іншому не має значення. Тільки бажання працювати, вміння щось робити і наявність працездатного мозку

Скільки грошей мені треба буде на перший час до зарплатні? 

1 злотий зараз –  7 гривень

600 – 800 гривень –  автобус до Варшави

5 злотих – стартовий пакет мобільного оператора. Рекомендую Play

20 злотих  – рекомендований мінімум поповнення телефону. З них 9 злотих піде на пакет у 2 гігабайти інтернету, яких вистачить на місяць, з врахуванням повсюдного інтернету через Wi-Fi

110  злотих – проїзний на всі види гром транспорту у Варшаві на місяць

500 злотих – мінімальна вартість більш-менш пристойного ліжкомісця у кімнаті на двох

800 злотих  – кімната на одного + кавція стільки ж

1200 злотих – мінімальна вартість прийнятної однокімнатної квартири

Хоча є випадки коли за 1500 можна зняти трикімнатну і привести її швидко до ладу

Харчування:  5-10 злотих у день, якщо скромно і без переїдання

Перша ваша зарплатня не перевищить 2000 злотих і буде 20 числа наступного місяця.

Водночас зварювальник на заводі Батер отримує щонайменше 3200

Що більше у вас кваліфікації і що краще ви знаєте польську мову  – то більше ви заробляєте.

Прохання у коментарях додати запитання, відповідей на які, на вашу думку, у цьому тексті не вистачає. Будуть

Ще раз звертаюся до наївних, які вважають, що вони одразу по приїзді будуть заробляти багато. Це наївна думка. Заробити у Польщі можна тільки якщо ви висококваліфікований фахівець. Щоб працювати за фахом – мусите вивчити польську. Щоб вивчити польську – мусите спочатку піти на просту роботу. Саме для цього годяться наші роботи. Для адаптації і легалізації. Ті, хто обіцяє, що ви одразу будете заробляти – дурять вас.

ВАЖЛИВО!!! Звернення до автора цього тексту  мовою окупантів Криму і Донбасу та організаторів голодомору 32-33 років буде сприйнято як особиста образа з відповідними наслідками. Поважаймо себе і країну, яка видала нам паспорт громадянина. Дякую наперед

Коментарі Facebook

Працюйте легально, не платіть за вакансії. Не робіть фальшивих запрошень, які не передбачають працевлаштування. Не платіть за безкоштовні запрошення! Поширюйте цю листівку серед ваших знайомих в Україні. 

 

Якщо у вашому місті є бажаючі послухати інформацію на тему самостійного працевлаштування у Польщі та про те, як не потрапити на гачок шахраїв  – кличте. Приїду, розкажу. 

Дуже важливо! При спілкуванні можна використовувати будь-яку мову, окрім російської.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації