В Україні запроваджено воєнний стан у звязку з наступом Росії

Російський диктатор Володимир Путін таки не відмовився від своєї ідеї повоювати в Україні. За повідомленням світових медіа, о 4 ранку за Варшавою, в ефірі російського телебачення прозвучало звернення Путіна у якому він оголошує про “початок військвої операції”.  Усі зусилля світової спільноти, усі спроби зупинити божевільного діда виявилися марними. Нині надія тільки на тих, хто уміє стріляти і вбиватиме ворога до падіння монстра з назвою Російська Федерація.  Я робитиму, що можу на своєму місці для того, щоб ця тюрма народів розвалилася якомога швидше. І кожного, хто це читає, закликаю так робити.

Українці на Донбасі збили 5 російських літаків і вертольотів

ігфориацвя про десант у Одесі і Маріуполі від інтерфаксу виявилась брехнею
5,50 Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що президент Росії Володимир Путін розпочав повномасштабну війну проти України. Путін розпочав повномасштабну війну проти України. Тривають удари по мирних українських містах. Це загарбницька війна. Україна буде захищатися та переможе. Світ може і має зупинити Путіна. Час діяти — просто зараз”.

5.36 Президент США Джо Байден заявив, що зустрінеться зі послами G7, а потім “поговорить з американським народом”, щоб оголосити про подальші наслідки, які накладуть на Росію через напад на Україну.Про це йдеться у  заяві на сайті Білого дому “Молитви всього світу сьогодні ввечері з народом України, який страждає від неспровокованого та невиправданого нападу російських збройних сил. Президент Путін обрав навмисну ​​війну, яка принесе катастрофічні людські жертви та страждання. Тільки Росія несе відповідальність за смерть і руйнування, які принесе цей напад, і Сполучені Штати, їхні союзники та партнери відреагують єдиним і рішучим чином. Світ притягне Росію до відповіді”.

5.18 За Варшавою: Президент України скликає Раду Національної безпеки і оборони. Вона введе воєнний стан. Як повідомив секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі,  небо над Україною закрили.

5.00 Військові об’єкти в Україні зазнають ракетних ударів, почалася десантна операція у Чорному та Азовському морях. Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в Міноборони, о 5.00 розпочалися ракетні обстріли військових об’єктів по всій Україні. “Гради б’ють уздовж усього кордону.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації