На набережну Вишгорода автомобілям не можна. Хоча, деяким все ж таки можна…

 

Вишгород машини корупціяКоли щось комусь заборонено, але декому це заборонене можна –  це і є корупція.   Продовжую серію матеріалів, яка має на меті продемонструвати усю ницість, підлість і профнепридатність вишгородської міської і районної влади. Усе це знищує район з надзвичайно потужним потенціалом. Завдяки профнепридатності начальників і їх корумпованості – район фактично животіє, має свого князька з депутатським мандатом, якому можна все, що завгодно. Натомість пересічним громадянам можна тільки те, що дозволить князьок. Про це я уже зняв сюжет. Його можна подивитися тут.

У наступному сюжеті планую дати коментар самого князька, який надумав будуватися у заповіднику і якимось чином переконав місцеве начальство мовчати у хусточку.  Натомість, сьогодні  – проміжна фотосесія підлості міського начальства.  Як уже було сказано, на набережній встановили шлагбаум з метою припинити рух автомобілів зоною відпочинку. Тобто, усі авто мають залишатися перед шлагбаумом і далі люди мусять йти пішки.  Однак, виняток зробили для наближених. Зокрема, можна вільно їхати працівникам ГАЕС, хоча незрозуміло чому їм можна, а іншим  – ні. Можна їхати кільком людям, які живуть у вбитих будиночках колишньої бази «Колос». Це працівники МНС. Знову ж таки, чому? Ще можна їхати за шлагбаум людям, які щось привозять у відкриті з дозволу міських начальників примітивні генделики, де немає ні води, ні туалету, а отже немає гігієни і є антисанітарія. Чому не можна вивантажити все і провезти сто метрів на якомусь візку? Бо – свої. Точно так усі, хто заплатить  охоронцю 10-20 гривень теж можуть проїхати на пляж і спокійно собі відпочивати, ігноруючи запроваджену міською владою заборону. А чому так? Бо заборона була запроваджена для того, щоб вижити з набережної клуб віндсерфінгу Валерія Прокоп’юка, який там уже 25 років стоїть і просить виділити йому землю та посприяти у розвитку цього виду спорту. Ну, якщо не посприяти, то хоча б не заважати і не вимагати ні хабарів, ні додаткових платежів.  Але, не судилося. Бо для того, щоб зрозуміти, навіщо на набережній Вишгорода клуб віндсерфінгу – треба любити своє місто, бажати йому добра. І ще треба голова на плечах і мізки у ній. Чи є це все у міських та районних начальників? Судіть самі з того, що вони говорять про клуб віндсерфінгу та про його перебування на набережній.   Цей клуб просить лише, щоб автомобілі людей, які вирішили походити під вітрилом на дошці, пропускали на набережну, щоб люди могли доїхати до клубу, як усі ті, що доїздять по набережній до пляжу чи до смердючих генделів попити пива. ВСЕ!!! Списки серфінгістів, подані міському начальству, донині лежать без руху у кабінеті якогось міського …..

Як наслідок, клуб просто може зникнути, бо сезон короткий і ті, хто не зміг проїхати до бази віндсерфінгу, просто шукають собі інше місце, за межами Вишгорода, де міські начальники не можуть відрізнити організацію, що культивує красивий, видовищний, всесвітньо визнаний спорт від смердючого антисанітарного генделика на  набережній.  На фото нижче – фіксація автомобілів, які попри заборону в’їзду на набережну, перебували там, бо власникам захотілося покупатися, а заборона їх не стосується.

Друзям – все. Решті – закон. Так живе нинішній Вишгород

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації