Нова зброя забудовника проти місцевих жителів – постраждалі від “Еліта-центру”

4Автор Денис Черкашин Переклад Олександра Івахнюка

КП «Житлоінвестбуд – УКБ» діють набагато нахабніше і хитріше, ніж ті, що засипали озеро “Срібний Кіл.” Сьогодні покликали «постраждалих» від “Еліта-Центр” і фактично використовуючи їх як “живий щит” – почали засипати озеро землею, цеглою та будівельним сміттям.

Місцеві жителі стали ланцюгом і зупинили засипання озера. Окреме спасибі, бабусі з будинку поруч на Здолбунівській, яка першою стала під бульдозер Все перейшло в жорстку перепалку між жителями Позняків і  “постраждалих” … Банально використовується технологія створення конфлікту та “зіштовхування лобами” киян представниками діючої влади. Було телебачення, поліція, заступник Непопа, представники Київського інвестиційного агентства, активісти. Людей було чимало. На всі прохання, жодного документа забудовниками не було надано, крім рішення Київради і заяви: “А он дивись на щит”. Те що представники влади називають  калюжею, насправді є водоймою з птахами і рибою. Те, що там багато сміття в озері – ну ви покажіть хоч ОДНЕ озеро в Дарницькому районі (крім озера “Позняки”, де немає сміття.  Серед іншого і прибережна частина Дніпра.

Зараз всі роз’їхалися. Плюс, КП начебто не працюють вночі, але за останньою інформацією  увечері вивантажили ще дві машини + з’явилися якісь два “чорних” чоловічка ….

Тут можна прослухати позицію Геннадія Сінцова стосовно забудови цієї ділянки. Зокрема, на його думку, “Ашан” мав би будуватися з цього боку, у той час як на місці “Ашану” мала б бути збудована лікарня. Для будівництва з цього боку треба було викупити кілька ділянок у приватному секторі

Натомість, депутат округу № 11 Ганна Сандалова говорила про усю цю забудову, як про доконаний факт, мовляв, змінити уже нічого неможливо

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації