ОБЕРЕЖНО!!! Автозлодії зі сканером у Києві. Прохання поширити!

АвтозлодійУ спальних районах Києва помічено і сфотографовано групу автозлодіїв, які перехоплюють код сигналізації сканером.

Як розповів гість столиці Денис Лежньов, напередодні о  18.40 біля магазину «Сільпо» на вулиці Порика, він побачив двох молодих людей, що крутилися біля його авто у момент парковки і робили вигляд, що говорять по телефону. Один з них намагався підійти якомога ближче до машини. Один залишився біля авто, нібито, збираючись переходити дорогу, а другий  супроводжував власника авто до супермаркету. У власника авто спрацювала інтуїція і він повернувся до авто, яке у цей момент пікнуло, моргнуло фарами і у салоні увімкнулося світло – тобто було зняте з сигналізації не власником, а «пішохід» уже тримався рукою за двері автомобіля,

«Розвертаюся, йду до авто. Один зі злодіїв гарячково шепоче поруч зі  мною щось по телефону. Інший відійшов, зображає “перехожого в замішанні – переходити чи ні” відступивши на 1 м від авто. Відкриваю, закриваю авто, викликаю 102. Фотографую одного з злочинців. Інший втік.  Обидвоє злодіїв холоднокровно йдуть подалі від місця.  Поліція приїхала доволі швидко, скопіювали фото, приємно здивували роботою ..  Автовласники! Остерігайтеся тих, хто крутиться в безпосередній близькості від авто, яке ви ставите на сигналізацію»

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації