Огляд тижня: капітуляція у Парижі, дискредитація українців в Україні, русскій мір наступає на український світ по всій Європі.

 Тиждень, що минає, був ще більш антиукраїнським ніж попередні. Президент здавав країну ворогу у Парижі, депутати здавали у парламенті. Українофоб Аваков робив свою чорну справу, борячись проти українців

Саміт у Парижі, де двоє світових лідерів а також президент України і диктатор з країни – окупанта говорили про шляхи завершення стрілянини на сході України, жодних результатів не приніс.  Принаймні для України і для цивілізованого світу. Стрілянина не припинилася.

У день проведення саміту на сході загинуло троє українських військових.  Про контроль кордону і виведення російських військ теж домовитися не вдалося. Бо не для того Путін у Париж їхав. Використовуючи нинішню беззубість Європи, російський диктатор просто знущається над усім світом і робить, що йому заманеться.  Що вдалося Путіну? Ніде не поступитися, домовитися про обмін своїх шпигунів, над затриманням яких працювали українські розвідники, на заручників бандформувань з Донбасу. Найбільша удача Росії – поєднання переговорів про газ з переговорами по Донбасу. Зеленському радили за жодних обставин не спілкуватися на газову тему у нормандському форматі, але  хто ж заборонить клоуну робити 95 квартал з важливих для України речей?  

Taras Kravets

10 grudnia o 12:55

Коротко – шо почув – казала ВВС вночі (за шо купив, за те продаю) мова була про: 1. внесеня змін в конституцію України; 2. закріплення постійного особливого статусу Донбасу, вибори. 3. пролунало слово амністія (видно, шо то вже реалізується закриттям сьогодні бази сайту Миротворець). Серед переможного вию укр. ЗМІ і армії ботів – я довіряю цій скромній 20 – секундній реляції. Схоже на те, шо власникам України йдеться про швидке відновлення потоків газового бабла, саме для того і була та зустріч. Поетапна м’яка передача Ураїни під контроль Московії на руку також Німеччині і Франції, бо закривається питання вступу України до НАТО і ЄС, газу, санкції поступово будуть зняті. Майже всі задоволені. Але, сподіваємось на краще, шо шось в тому ненашому плані не спрацює.

Отож, саміт завершився без жодних результатів для України, натомість наступного ж дня почався  армагеддон. Спочатку  українофобом зі «Слуги народу» був внесений проект про скасування закону про мову,

В’ячеслав Кириленко

10 grudnia o 15:19

Рівно на наступний день після зустрічі Зеленського з Путіним, депутат від «Слуги народу» вніс у ВР законопроект про скасування Закону про мову. При цьому уряд «Слуги народу» на цю тему мовчить, Уповноважений із захисту(!) державної мови від «Слуги народу» також мовчить, фракція їхня теж мовчить. Зрештою, як і Президент. Значить саме таку мовну політику погодили на учорашній зустрічі із путіним.

 згодом президент вніс проект про зміни до конституції, новоспечений голова УІНП Антон Дробович заявив, що буде зосереджуватись на героях, які, на його думку, обєднують суспільство. І назвав Казіміра Малевича та Валерія Лобановського. Лобановський, наприклад, був махровим українофобом. Саме через нього «Динамо» фактично не говорить українською – така традиція. Малевич… Ну, одним словом, ви зрозуміли: головне, щоб історичні постаті на яких зосередиться УІНП, не нагадували нікому про те, що тут на цій землі – Україна. І що тут живуть люди, які говорять українською мовою. Так, вони можуть бути різних національностей, рас, кольорів шкіри чи віросповідань, але якщо вони справді громадяни цієї країни – вони користуються  мовою своєї країни.  Саме це пояснював попередній керівник УІНП та колектив.  Нинішній хоче, щоб про це забули.

Ну і завершився тиждень феєричним «розкриттям» справи Шеремета. 

За даними поліції,  вбивство Шеремета здійснили лікарка

https://www.facebook.com/Ranok.Ukraina/videos/1654093011320869/?__xts__[0]=68.ARAs9skqnWFFg_XPKvKWq1KCUhQvJNRIg9F5VDMUN9254tBuYk9csVireWUJK9xgrp4FgTfDnMAoPZnM5poGu550bbeXPf9kmm3x-811s1j8u4dXt7tHouxB-itfnoagQtBe3thKrB_Cq0SNH-UBeeu8GrVlGF1SMMiUS7rZz8sCSgtJ_1lyqsFAtJ0wkYAbLyx2hZ53R4eCiLeUo-PnEKLZSDSnLto70V90DqnWrz8nHK6q_8XBIAPwqQ33jBiR3JMs0N3ow7QR88m3KORgN7PXWARquA8O4pI2MsG8Ae30QgAo0myY0Z9QUqXYHhoq_CNKmt0LLSZKchOZhQE43xt1rZA3ElCM-Er9-ibUSPV-UN7SZGeNyA23CogBjTpGFAs&__tn__=-y.g

і співак.

Саме їх поліція ідентифікувала за записами камер відеоспостереження. У співака ще знайшли вдома міну, за день до того, він просив  свого родича винести її з  квартири. Докази не переконали україноорієнтоване суспільство, бо музиканта усі добре знають, він користується авторитетом, лікарка теж працює у дитячій лікарні, оперує. Єдине трохи напружило – чомусь вона, учасниця революції гідності – навіть на суді говорила російською. 

Як я уже казав, для того, щоб громадянин України публічно використовував російську мову, як мову спілкування з іншими громадянами України, він мусить дуже ненавидіти Україну, щоб вчиняти таку підлість. Це, фактично, здача без бою. Це зрада. А від зрадника можна  чекати будь-чого, навіть підкладення вибухівки.  Мотив вбивства поліція визначає як «дестабілізація ситуації у країні через вбивство відомої людини». Мовляв, замовником вбивства виступає сам виконавець, що захопився ультранаціоналістичними ідеями. Не вяжеться наполовину єврей поряд з лікарем  – представницею русского міра, кандидатом наук, хірургом. Так вважає суспільство. Або ж це фальшстарт поліції, або це провокація, щоб усі захисники терористів висловились, а потім поліція покаже неспростовний доказ. Темна історія, на отримання правди про яку мабуть доведеться почекати років з 5, поки нинішні керівники не підуть у небуття і їхні скелети у шафі будуть доступні, як свого часу став доступний золотий батон Януковича та портрет Пшонки-цезаря.

https://www.youtube.com/watch?v=bW-Nobil8W8

Після усіх цих викриттів, виникає питання, від чого нас хочуть цього разу відволікти? Чому хочуть навчити? Кого хочуть залякати? Може таким чином хотіли затушувати вбивство за українську мову Артема Мирошниченка у Бахмуті?

Буду радий помилитися, але вважаю, що до справи Шеремета вирішили привязати усіх активних людей, незгодних зі здачею країни.  Можливо, це показуха Авакова у традиційному стилі МВС впродовж багатьох років. Далі – про те, про що не напишуть медіа. На тижні український юрист Іван Човган, виявив, що в українських  СІЗО сидить 80 відсотків людей, які могли б вийти під заставу, але у їх знайомих і родичів немає грошей на заставу.  Далі  – цитата

Днями вкотре переконався, що в’язниці в Україні – для бідняків.

Здавалося б, не секрет, що в тюрмах сидять ті, хто походять з бідних сімей. Проблемне виховання, складнощі в освіті, роботі, сім’ї, алкоголь, наркотики – як наслідок, слизька дорога і злочин. Ну а потім відсутність нормального адвоката, зв’язків, можливості дати хабаря та ін. Ну і садять в нас найбільше за що? Правильно, за крадіжки. Більше третини засуджених в тюрмах в Україні – це засуджені за крадіжки.

Але спілкувався я днями зі співробітниками одного СІЗО. Вони відкрили мені очі на ще більш кричущу нерівність, про яку в нас ніхто не говорить. За їхніми оцінками, близько 80% людей сидять в СІЗО із призначеною заставою. Здебільшого – це “всього” 50-100 тис. грн, але у багатьох це і 10-20 тисяч. Тобто десь 80% людей сидять місяцями та роками в тюрмі, бо нема грошей! Вони та їхні родичі просто не можуть зібрати цієї суми. І це при тому, що застава повертається платнику, якщо він не ухиляється від слідства і суду.

Власне статистики ви ніде не знайдете, виявляється вона не ведеться! Он воно як…

Пишу я про це не для того, щоб ставити під сумнів існування застави. Завдяки їй близько четвертини людей не порапляють до жахітливих умов тримання в СІЗО взагалі. За одиничними винятками, всі вони дотримуються умов застави – ходять до слідчого, суду, нікуди не тікають. Застава суттєво розвантажила наші СІЗО.

Однак в США, звідки до нас і прийшла застава, для бідняків є низка способів заплатити її іншим шляхом. Це і комерційний кредит на заставу під 10%, це і “розстрочка” застави “від суду” – сплата лише її частини, а у разі порушення умов – стягнення з майна на всю суму, це і можливість застави нерухомого майна, в т.ч. родичів, друзів (за їхньою згодою), тощо.

На фото – стіна оголошень в СІЗО міста Сакраменто (Каліфорнія). На них написи: «Їдь додому, заплатиш пізніше», «Виберись звідси якнайшвидше», «Найшвидше звільнення». Це все можливості отримати заставу під кредит 10%. При цьому, по факту люди переважно сплачують лише ці 10%. Адже менше 2% ухиляються від суду, якщо вони звільнені під таку комерційну заставу, а тому ці кошти повертаються після закінчення суду.

На прохання моїх читачів з Позняків, додаватиму у огляд найважливіше з цього багатостраждального району.  На тижні зясувалося, що районна влада узгодила розширення жахливого смердючого базару, не вимагаючи від приватної фірми, яка той базар утримує, жодних дій з облаштування території навколо та мінімізації наслідків перебування того базару у цьому місці. 

Далі – цитата людини, яка у тій справі розбирається

Алексей Кот – smutny.

11 godz.

І знову про Дарницькій продуктовий ринок. 19.12.19р. на сесії міської ради стоїть питання під номером 58 ( проект рішення) про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Бориспільській 1 для експлуатації та обслуговування ринкового комплексу. У мене питання до Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація , Ярослав Лагута (Yaroslav Laguta) та Київська міська державна адміністрація – КМДА чому ви так легко роздаєте землі та майже стратегічні об’єкти району людям які нічого не роблять для покращення тої місцини, а лише тупо заробляють бабло не вкладаючи в розвиток ні копійки? Так ринок для такого великого району як Дарниця якій ще й стрімко розростається це стратегічний і конче потрібний об’єкт інфраструктури! Чому не створити комунальне підприємство і побудувати сучасний ринковий комплекс на якому були б сучасні торгові місця як для підприємців так і для селян (соціальні) які зараз приїздять в Дарницю і торгують стихійно з землі в антисанітарії крім того створюють проблеми громаді та мешканцям які живуть поряд тих стихійних торжищ? Тим більше зара йде компанія по поротьбі з стихійкою , але ви тільки забороняєте не даючі розумної альтернативи! Колись цей ваш запал скінчиться і чинуші усіх рангів і мастей знов почнуть кришувати стихійку! Коли вже чиновники почнуть думати про людей , а не про те як побільше “заробити” на посаді за невеликий проміжок часу? В могилу все не утягнете. Досить вже тендерити! На тих тендерах ви стали красти ще більше і професійніше ніж до їх введення!!!!! А такими великими земельними діячами як Міщенко давно повинні були б зацікавитись правоохоронні органи. У мене все.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2619345614768195&id=183483845021063&__xts__[0]=68.ARC642we8Z8S4KRBvhflzkdQ3_tt-HnnvaZygDO5P5dikr7TTz6XBiWRtoHw8lVdoJc9HvdaoD1cenuJsbYLcZP6JJqntbCCYNJoWDJSLmC-U-kN0r0tug7W9EYdfWUQstHU_HnExi8jZlYVaPlpGruRSlAcJPP0dCaIEDnFndV7LyqymuORK__L7Z3rk3MeROADrMJHj4c5n1TiOEd9i_jpZc7YVrJsHSVG7lHGLnnSEkLDXO0AwGajsjVtBq6D5DptLJhkd99iBbh7gV5c4G3GiMb34c59IN6aYbvBW65izbSUiR3TW22keaRzMtcurIiATbusAKq64_RLtBnlIcG4iw&__tn__=-R

Щн одна важлива тема –  на тижні набрав чинності вирок, яким вдумайтесь…. голову НАБУ Ситника засуджено до штрафу за корупційні дії. Тепер цьго борця з корупцією мусять внести у реєстр корупціонерів… Кумедно? Весь світ з нас сміятиметься.

Знову цитата  

Олександр Черненко

13 grudnia o 15:29 · 

Сьогодні Рівненський апеляційний суд підтвердив вину керівника НАБУ Артема Ситника в корупційному правопорушенні, а саме в безкоштовному і незадекларованому елітному відпочинку.

Відповідальність адміністративна і тягне за собою штраф у сумі 3500 гривень. Багато хто скаже – дрібниці. Заплатить та й по тому.

Але не все так просто. Адже після цього рішення Артема Ситника мають внести в реєстр корупціонерів, що означає неможливість займати ним своєї посади.

Зараз вже в соцмережах починають розгорятися дискусії, чи підпадає керівник НАБУ під дію цього закону, чи є він держслужбовцем чи ні.

Як на мене, окрім юридичного, тут є ще морально-етичний аспект. Я вже писав колись, що головні борці з корупцією мають бути як дружина Цезаря – поза підозрою.

Вони мають задавати нові високі стандарти. Лише тоді вони матимуть довіру і авторитет в суспільстві.

Мені дуже подобається одна історія з Японії. Тамтешній високий чиновник в антикорупційних органах подав у відставку. Знаєте через що? Працівникам, які до пізна затрималися на роботі, бюджет покривав витрати на таксі. Так от, цей чиновник серед усього різноманіття служб таксі обирав ту, яка пропонувала пасажирам безкоштовно баночку пива. Це було системно, інформація стала відома ЗМІ. Як результат – відставка. За кілька банок пива і через публікації в ЗМІ.

А тут відпочинок в кращих традиціях партгоспноменклатури, два судових рішення. І безглузді суречки в сомережах: повинен іти у відставку чи не повинен.

Але крапку у всіх суперечках може (і має) поставити Володимир Зеленський, який саме на декларуванні нових стандартів у політичному управлінні і отримав мандат довіри. От зараз саме час ці нові стандарти продемонструвати.

Як могло статися, що абслютно аморальні люди – вихідці з наскрізь проїденої іржею корупції української прокуратури, потрапили на посади у підтримуваному США проекті боротьби з корупцією, яким є НАБУ? Аргументована думка на цю тему відомого журналіста, що пише на юридичну тематику уже років з 30 якщо не більше   – Володимира Марковича Бойка. Нагадаю, саме він свого часу знайшов інформацію про те, Янукович відсидів у тюрязі перед тим, як піти карєрними сходами.

https://www.facebook.com/profichok/posts/10158171500384406

Volodymyr Boiko
Народ у мене питає, що треба зробити, щоби суди більше не виносили рішень про поновлення на посадах таких одіозних осіб, як колишній голова Державної фіскальної служби Роман Насіров. Відповідаю: для цього треба впіймати професійних «громадських активістів» Віталія Шабуніна та Мустафу Найєма й набити їм єбальники.

Бо є міжнародні зобов’язання України в галузі прав людини, відповідно до яких з 28 червня 2001 року на території України не допускаються позасудові затримання громадян (за винятком, якщо громадянина застали на місці злочину або безпосередньо після вчинення ним злочину й на тілі та одязі затриманого є сліди, що доводять його причетність до скоєного). Є процедура звільнення з посади державних службовців. І якщо цю процедуру порушити, то суд зобов’язаний буде винести рішення про поновлення незаконно звільненого на роботі та виплату йому зарплатні за час вимушеного прогулу.

Те, що Шабунін і Найєм, взявши гроші за обслуговування чергової корупційної оборудки директора НАБУ Ситника, чудили в березні 2017 року (блокували Солом’янський райсуд, не випускаючи звідтіля Насірова, вимагали звільнити Насірова всупереч встановленій законом процедурі тощо) є кричущим беззаконням. Одначе тепер розплачуватись за це беззаконня будуть не Шабунін і Найєм, а українські платники податків.

А якщо цим видатним державним діячам настукати по єбалу, то можна очікувати, що наступного разу досудове розслідування в кримінальних провадженнях щодо високопосадовців і звільнення цих високопосадовців з посад буде відбуватись у відповідності до закону. І судам не доведеться виносити таких рішень.

 З сумом констатую, що русскій мір наступає не лише у вигляді Зеленського і Авакова в Україні, але по всій Європі. Для русского міра важливо витіснити усе українське, щоб навіть згадки про нього не було. Так, у Варшаві свого часу існував осередок під вивіскою «Євромайдан-Варшава», керівничка якого Наталія Панченко переконувала, що російська мова прийнятна для спілкування громадян України між собою. З огляду на це, згадана організація не гребувала співпрацею з русскім міром під українськими прапорами. А коли я їм на це вказав кілька разів – мене у фейсбуку їхні проводирі заблокували. Інший представник русского міра  – Ігор Ісаєв, займається звязками з громадськістю вдумайтесь у обєднанні українців Польщі. Цей пан Ісаєв спеціалізується на розпалюванні польсько-українського антагонізму. Регулярно у нього на сторінці можна прочитати про якісь побутові інциденти, до яких він обовязково привяже або національність, або громадянство, щоб показати, що поляки ненавидять українців. Він тед мене свого часу забллокував у фейсбуку, бо я звернув увагу на його чорноротість у питанні польсько-української співпраці.Найкумедніше, що єдиний існуючий у Варшаві український дім на Zamenhofa толерує використання російської мови у публічних заходах.

Але на тижні прийшов черговий сигнал з Португалії. Далі – цитата  

Павло Садоха

11 grudnia o 10:36

Наша песня хороша, начинай сначала!

Ще раз пояснюємо все «на пальцях».
Є проста справа. Москва через Русский мир пробує виправдати свою агресію проти України.
Через фундацію «Русский мир», і агенство «Россотрудничество», Кремль виділяє колосальні кошти для пропаганди і вибілювання терористичної діяльності.
Найефективніше така діяльність виглядає під прикриттям інтернаціональних, або, навіть українських громадських організацій (згадайте як діяли загони НКВД у боротьбі з УПА).
Українці!
В Португалії є Вищий комісаріат з питань міграції. При ньому є Міграційна Рада, яка представляє за національною ознакою інтереси мігрантів.
Кожну групу представляє людина, яку вибирають у національній групі.
Через маніпуляції, українську національну групу складають інтернаціональні (проросійські) асоціації (чого тільки варта асоціація «Мир», яка щорічно організовує «Безсмернтний полк» у Лісабоні).
Інші, українські організації, у цю групу, Вищий комісаріат, з невідомих нам причин не приймає.
Зараз цю групу представляє Наталя Васьковська (Хміль).
Голова Асоціаціі мігрантів зі Східної Європи «Дружба».
Це найгірший варіант московської пропаганди, коли під лицем українців представляються московські інтереси.
Друзі, щиро віримо, що хтось міг цього не знати, бо Наталя Васьковська ходить у вишиванках і розповідає, що любить Україну. Але поряд з цим, вона ходить і до московського посольства і що вона там розповідає і які інструкції отримує, можна тільки здогадуватися.
Українці!
Ваша співпраця з цією особою, з подібними організаціями «Русского мира» є колабораціонізмом з ворогом який вбиває наших співвітчизників. Такими діями, ви оправдовуєте злочини агресора!

https://www.facebook.com/100001051131255/posts/2797213226990354?d=n&sfns=mo
https://www.facebook.com/groups/270628816386413/permalink/2603743643074907/

Якщо, на вашу думку, якась важлива подія залишилася без уваги – напишіть у коментарях. Я доповню. Ще є цілий день до кінця тижня.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації