“Пересічка” для мажора.

мажорАвтор  Pavlo Bileckiy

Незважаючи на організацію окремої смуги для “пересічки” на КПП “Ужгород”, митники та прикордонники продовжують принижувати людей, пропускаючи позачергою місцевих мажорів, друзів та родичів. Сьогодні близько 9.25 мені особисто вдалося зафіксувати такий випадок. Мова йде про водія мерседесу-купе на словацькій реєстрації у краї Кошице з номерним знаком КЕ 00050, який спокійно двічі з дозволу спочатку митників, а потім прикордонників об’їхав чергу з кількох десятків автомобілів. Після того, як цей водій, в якому люди, що стояли у черзі, впізнали ужгородського підприємця, зробив “пересічку”, він за вказівкою прикордонників повернувся, знову обігнавши вже всю чергу з авто, що стояли на в’їзд в Україну.
Але це, як то кажуть, ще пів-біди, бо такі речі тут відбуваються щодня і щогодини ( їдучи лише раз на 5 днів на кордон на годинку, маю вже цілий архів із сотнею таких випадків). Більше обурило те, що пропучстивши “мажора”, прикордонники очевидно, свідомо організували чергу з “пеерсічників” і тримали їх перед кабінкою, оформляючи водіїв з інших смуг, де черги були втричі меншими. На моє запитання, чому пропустили водія без черги, черговий прикордонник, який оформляв “мажора”, “відморозився”, мовляв, він не бачив ніякого водія! Уявляєте, виявляється через кордон при потребі можна так проїхати, щоб вас “не бачили”… Ту ж саму пісню вела і митниця, яка оформляла того ж водія на в’їзд і виїзд. Вона, щоправда, була більш оригінальною: “Ви бачили, що хтось проїхав поза чергою? У нас тут ніхто так не їздить. Може вам здалося. Я не бачила нічого, бачи луише вас”. У свою чергу, старший зміни митників так само включив дурня, кажучи, що не бачив такого автомобіля і може це мені здалося, бо у них ніхто не їздить поза чергою. Але факти і фото, як то кажуть, річ уперта. Та й, на щастя, у десятка водіїв, яких об’їхав “віп-пересічник”, на щастя, із зором усе набагато краще.
З усього вище сказаного напрошується логічний висновок:
1. Виконавці, прості інспектори і прикордонники, не виключено що за вказівкою керівництва у особах начальників прикордонного і митного постів, продовжують принижувати інших водіїв пропускаючи без вагомої причини (не дипломат, не має квитка на літак, не везе дітей, не везе хворих, бо їхав лише на “пересічку”) своїх друзів, родичів, знайомих і. т. д.
2. Прикордонники та митники свідомо гальмують (повільно оформляючи або ігноруючи) смугу для пересічників аби показати свою зверхність і своє справжнє відношення до автомобілістів-українців з іноземними номерами

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації