Переїзд у інше воєводство і карта побиту.

Інструкція крок за кроком Інформація станом на 19 04 2021

Спочатку про те, що робити, якщо справа ще розглядається і ні карти ні децизії ще немає.

Коли вже точно будете знати, де саме ви будете жити на новому місці, пишете листа до воєводи, у якого перебуває ваша справа з проханням перенести справу до іншого воєводства. Лист приблизно такий 

НОМЕР СПРАВИ

Імя прізвище

Ваша НОВА АДРЕСА

Do Wojewody …… (вказуєте воєводу у якого справа)

Prośba

O przekazanie akt do Wojewody  вказуєте воєводство куди ви переїдете чи переїхали

Uprzejmie proszę o przekazanie akt mojej sprawy o pobyt czasowy do WSC Województwa (назва воєводства) w związku z przeprowadzką. Nadał proszę kierować korespondencję w mojej sprawie pod mój nowy adres (вказуєте адресу у новому воєводстві)

Дата підпис

В принципі це все з необхідного. Далі просто чекаєте листа на свою нову адресу і доносите документи чи здаєте відбитки, чи що там у вас ще залишилося, щоб отримати карту побиту. Перелік документів у більшості випадків описаний у тексті за лінком.

Звичайно, у деяких воєводствах можна чекати дуже довго. І щоб не нервуватися, варто написати листа ще й до воєводи нового. Тобто до воєводи того воєводства, куди ви переїхали.  Знову стандартна шапка 

Номер справи з попереднього воєводства

Імя прізвище

Дата народження

Адреса

Телефон

До воєводи (вказуєте назву воєводства куди переїхали

Prośba

O wydanie zaświadczenia o toczącej się sprawie

Uprzejmie proszę o wydania zaświadczenia o toczącej się sprawie. Dołączam dowód wpłaty

До цього листа долучаєте квитанцію про оплату 17 злотих на рахунок на який у цьому воєводстві платять за вньоски. Як правило, це уженд міста, де розташований центр воєводства. У Мазовєцькому – варшава, у Дольношльонському  – Вроцлав, у Шльонському  – Катовіце. За деякий час вам прийде довідка з номером справи. Вона також буде підтвердженням що з вашою справою все ок, вона успішно перенесена. Це буде підтвердженням і для вашого роботодавця чи для уженду дільниці, щоб замельдував. Чи потрібно платити за вньосек у новому воєводстві? – звичайно, ні. Раз ви уже заплатили у попередньому. Хоча, бувають різні випадки. Я сам з цим не стикався, але розказували, що у деяких воєводствах просили заплатити їм, а старі гроші просити у того попереднього уженду щоб повернув. Однак, мій клієнт, що подавався у Любліні, за вньосек у Варшаві не платив.  Зрештою, якщо бракуватиме оплати, то вам про це вишлють листа від нового воєводи. Решта процедур і документів   – у тексті за лінком. У разі питань – пишіть, дзвоніть +48 730150901 Звернення будь-якою мовою крім російської дасть можливість отримати безкоштовну консультацію і знижку 50 відсотків на послуги.

Якщо цей текст був корисним – напишіть відгук тут

Підтримати проект – реквізити тут

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації