Правила користування безкоштовною консультацією

Я консультую безкоштовно для реклами своїх послуг, а також для того,  щоб скорегувати тексти, а не тому, що не поважаю свою роботу.Цей текст я пишу як універсальну відповідь на усі питання, які люди ставлять перш ніж перейти до діла. Я прошу одразу після телефонного дзвінка (можна навіть без привітання) переходити до питання. І я негайно та вичерпно відповім.

Заробляю я на тих,  хто може собі дозволити найняти сторонню людину і не робити це самому. Якщо ви уже вирішили що вам потрібні мої послуги  – на головній сторінці є правила співпраці. Безкоштовно відповідаю на  питання,  відповіді  на  які  не  висвітлені  у  текстах  на сайті.  За   гроші можу повторити те, що написано  на сайті спеціально  для  вас.  Сума – на ваш розсуд.  реквізити знайдете у меню сайту. Починайте з питання, відповідь на яке шукаєте, не розповідаючи яка у вас ситуація, що у вас є, чого нема, коли ви приїхали, який статус ви маєте і так далі. Питання – одним реченням. Якщо треба буде додаткова інформація для відповіді – я сам у вас запитаю. Не використовуйте слово “дивіться” бо це без сенсу  – говорити співбесіднику по телефону, не вказуючи, куди ж йому дивитися. одразу питання – і я негайно та вичерпно відповім. Наперед дякую за пропозицію звернутися до психолога і до психіатра. Обов’язково нею скористаюся, якщо ви її профінансуєте. Я наполягаю на дотриманні цих правил, бо вважаю, що можу допомогти тільки тим, хто зробить як написано. Хочете отримати швидку консультацію від людини, яка має 8 років досвіду у сфері легалізації перебування та усіх інших документів для іноземців –  зробіть як написано.

Перелік стандартних питань і відповіді на них, щоб ми не витрачали часу:

Скільки коштує Ваша робота з супроводу справи? – Тут докладна відповідь. Перейдіть за лінком Якщо ви хочете заплатити – усе інше вас не стосується. Після оплати я відповім на усі, навіть найдивовижніші ваші питання. Зокрема ті, що перелічені нижче.  До оплати, прошу нижче перелічених питань не ставити, а одразу переходити до того, що вас цікавить у справі.

Чи можна записатися до вас на консультацію? – Можна, але який сенс? Наберіть номер і питайте.

А скільки це коштує, консультація? – Відповідь – вище. Прочитайте. Якщо все одно залишиться питання з цього приводу – пишіть або дзвоніть.

Чи ви Олександр? – Так я Олександр

Чи займаєтесь картами побиту? – Так. Я займаюся усіма справами іноземців.

А громадянством теж займаєтесь? – Я щойно відповів. Прочитайте попередню відповідь.

– Чи багато у вас було справ з отримання карти побиту як підприємця? –  достатньо, для того, щоб вважати, що я маю досвід. Докладну цифру не скажу, бо не пам’ятаю. І не вважаю це питання адекватним для людини, котра хоче мене найняти. Якщо ви сумніваєтесь у моїй компетенції – ігноруйте мене і не марнуйте мого часу.

Чи можете зараз говорити? – Так, можу, раз відповів негайно як ви задзвонили.

Чи маєте хвилинку?  – ТАК

Чи маєте час? – ТАК

Чи не запізно я дзвоню? – НІ

Чи не зарано я дзвоню? – Ні

Чи правильно я подзвонив (подзвонила)? – Так.

Чи можна поставити питання? – Так, можна.

Чи можна проконсультуватися? – Так, можна.

Чи можете ви зараз розмовляти? – Можу, раз взяв слухавку. Якщо ви вважаєте що я не можу зараз розмовляти – навіщо ви дзвоните? Якщо уже подзвонили і я взяв слухавку – не ставте цього питання.  Думайте позитивно. Вірте у те, що все, що ви робите – правильно.

Чи можете відповісти просто зараз? – Так

– Але ж сьогодні вихідний – все одно можна? –Можна

– А у вас точно є час? – Якщо я взяв трубку від незнайомго номера  – є час.

– Однак, це прояв ввічливості – запитати чи ви консультуєте саме у цей момент.  –  Ні, це прояв хамства. Раз я прошу не ставити цих питань – не ставте. Одразу питайте те, що вас цікавить

.-  Чи це безкоштовно? – Так, за умови, що ви не поставите перелічених вище питань і зробите як написано у цій інструкції. Також, прошу по можливості ставити питання, відповідь на яке ви не знайшли у мене на сайті або на урядових порталах. Якщо ви уже прочитали відповідь то прошу  не питати чи правда те, що написано? Правда.

– А чи можна (далі мільйон варіантів, наприклад “чи можна листа до уженду писати ручкою?” – МОЖНА

–  Дякую за Вашу відповідь. А можна ще одне запитання? – Можна.

– Чи мені не анулюють карту якщо …. Ні, не анулюють, якщо зробите все відповідно до інструкцій на державному сайті або на моєму. Якщо воєвода вирішить анулювати вам карту  – на вашу адресу прийде лист і ви зможете цьому запобігти. Але я рекомендую робити усе за законом і тоді не буде навіть тких питань.

Моя відповідь у вигляді відео на решту запитань психологічного характеру

Ви що, хочете поумнічать? Ні, я хочу Вам допомогти, але зробіть як я кажу. Зрозумійте людину, у якої  50   разів на день спитають усе вищеперелічене. Я з задоволенням відповім на усі питання.  Але у разі, як ви поставите питання зі списку, будь ласка потерпіть, поки я спочатку у вас з’ясую, чому Ви ставите питання, відповідь на яке прочитали і що, на вашу думку,  мені ще треба дописати до цієї інструкції, щоб після її прочитання було зрозуміло, що питань з переліку можна не ставити? Для мене дуже важливо зберегти душевну рівновагу, тому я стараюсь відповідати на питання без отримання зайвої інформації. А про те, що потрібно знати для відповіді на питання я запитаю сам. Дякую за розуміння.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації