Прохання біля озера Сонячного не смітити. Земля нічийна, прибирати нікому. Поки що

Відбулась нарада, де було вирішено, хто тимчасово прибиратиме цю територію, поки все документально оформлять.

Автор Юлія Лобан 

Друзі, доповідаю…
1) Сьогодні, 12.02. о 09:00 була виїзна нарада з працівниками КП “УЗН”, КП “Плесо”, КП”Благоустрій” . До зустрічі долучились прибиральники від КП “Плесо” і керуюча компанія, що обслуговує будинки по вул.Драгоманова. Окрема подяка мешканцям округу №12, що були присутні на зустрічі.
2) Почали з “будівлі” за адресою вул.Ревуцького 2Ж  Арт-споруду, за словами Директора КП – буде демонтовано на початку березня!
3) Йти по стежці у вздовж озера неможливо. Підготували відповідні листи (про посипання відповідної території та незаконного паркану біля кафе “Нова Земля”, біля буд. Ревуцького 4).
4) Неможливо не звертати уваги на бордюр, КП “Плесо” каже, що звертались по кошти… обіцяли надати документи (будемо долучатися до вирішення питання).
5) БОЧКИ. більше години різноманітних пропозицій, зауважень і суперечок. Ситуація всім відома – господаря землі =немає(( Восени була добра воля Голови району і служб, які зазначала вище. ДОМОВЛЕНІСТЬ БУЛА ТИМЧАСОВОЮ.
! До відома: я вже звернулась до комісії з питань екології, залучилась підтримкою колеги, Депутатом округу№11 заступником голови комісії, Ганни Сандалової. На вирішення питання, піде щонайменше 2 місяці.
!! Прибирати треба зараз!! = ТОМУ = ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ, знову, дякуючи Голові Дарницького району – Геннадію  Сінцову , буде поновлено домовленості, які були восени.  Водночас, є документи, які свідчать про закріплення території для прибирання за структурами міста і району
!!!Беру на себе відповідальність за надконтроль цього питання із постійним інформуванням Жителів округу #12, відповідних служб і особисто пана Геннадія.
Окрема подяка Заступнику КП “УЗН” Дарницького р-ну, Безотосному Віктору Михайловичу за надання документів від 2006 року (матеріали зараз надам у групі “Озеро “Сонячне”). 

Додаткова інформація про ситуацію з землею навколо озера Сонячного у інтерв’ю голови РДА Геннадія Сінцова

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації