“Путін досягає свого в Україні, а Порошенко йому допомагає” – Віктор Шишкін

ШишкінУкраїна ніколи не була так близько до втрати свого суверенітету як сьогодні, на початку 2016 року. І причиною цього є не агресія московітів, а зрадницька позиція першотурового президента Порошенка.
2. Вже майже рік українському суспільству нав’язано кампанію дискусій навколо фейкових змін до Конституції держави, які мають на меті:
а) відвернути увагу від дійсних проблем реформування економіки і державних інститутів влади;
б) завуалювати безхребетну позицію Президента Порошенка щодо захисту суверенітету України від зовнішньої агресії московії .
3. У своїх попередніх дописах у ФБ я вже докладно аналізував зміст і форму пропозицій щодо кола конституційних змін (хто бажає з ними ознайомитися – можете подивитися в архіві). Однак питання не у поганій якості змісту суто самих пропозицій запропонованих змін, а в їх загрозі суверенності Української держави апріорі.
4. В 2015 році Порошенком внесені 3 проекти законів змін до Конституції, найбільш загрозливий і дефектний з яких – це проект щодо нібито децентралізації влади. Однак всі три проекти – про імунітет депутатів і суддів; про децентралізацію; про судовий устрій – незалежно від того дефектні вони за змістом чи ні, не можуть бути реалізовані в умовах воєнного стану (ч.2 ст.167 Конституції України), який у нас вже існує (читайте мою та моїх патріотичних колег в КСУ окремі думки щодо таких законопроектів).
5. Внесення до Конституції України будь-яких змін, вже є перемогою Путіна на міжнародному рівні, бо в такий спосіб закріплюється його твердження і мрія, що він не є агресором, а конфлікт в Україні має суто внутрішній характер, оскільки Україна, вносячи зміни до Конституції, вже сама де-юре підтверджує, що умов воєнного стану в ній не існує. Більш значного подарунку Путіну від Порошенка годі шукати. Путін досягає свого, а йому в цьому допомагає Порошенко, тому він – виступає як зрадник.
6. Якщо за таку його ініціативу проголосують депутати парламенту, то вони мають бути прокляті на всі часи Українським народом за зраду вікових прагнень до незалежності і бути вільними у своєму домі.

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації