Робота у Польщі у запитаннях і відповідях. Оновлення від 29.12.2016

matras fotoЩодня я відповідаю на типові запитання стосовно роботи у Польщі. Цей текст буде оновлюватися і складатися винятково з запитань  від потенційних працівників і моїх відповідей.

ЗАПИТАННЯ:

Доброго Вам вечора!!!! Мені Вас зарекомендувала Татьяна, я зараз знаходжусь в Польші, в мене є робота,але вона мене не дуже влаштjвує, є в Вас якісь вакансіі, які умови ,і скільки це буде коштувати?Дякую та чекаю на відповідь.

Розкажіть що у Вас за робота щоб я зрозумів, чи влаштує Вас робота у нас. У більшості випадків робота не влаштовує через неготовність до фізичної праці або до праці взагалі. Якщо ви були держслужбовцем, міліціонером чи іншим бюджетним працівником в Україні – навряд чи Вам підійде робота у нас, оскільки у нас зарплатню просто так не платять і вимагають сумлінної та чесної праці. Крім того, у нас праця для людей з початковими знаннями мови тільки фізична Докладно про роботу читайте у рубриці «Робота у Польщі» на цьому сайті.

ЗАПИТАННЯ: Я працюю на картонах, робота физична, але є такі моменти, що занадто,руки віднімаюиь від важкого, є дужі картони, що мужики не в силі тягати, то вони украінок заставляють.

Ви фактично поміняєте шило на мило. У нас теж робота фізична. Хочете спробувати – приходьте у Варшаві на Ciolka 12 kab 325 tel 22 4636276 22 4636329 Заповніть ось цей CV-formularz ukr і перекиньте на адресу [email protected] Додайте скани заповнених сторінок паспорта а також скан запрошення на підставі якого зроблена віза. Робота у вас буде уже десь після нового року  перша зарплатня – 20 числа наступного місяця за місяцем коли почали працювати.  Коли все відправите – зателефонуйте і домовтесь коли ви прийдете в офіс, щоб підписати умову. Говоритимуть з Вами польською. Ми дуже лояльно ставимося до іноземців на роботі, але у разі, як ви не зможете зрозуміти рекрутера по телефону, а він не зрозуміє Вас – ми не зможемо вас взяти на роботу одразу.  У такому разі у нас є інтенсивні триденні курси польської мови після яких вас гарантовано візьмуть на роботу. Вартість з податками – 369 злотих.  Наші вакансії: водій електронавантажувача, компелктувальник (робота  зі сканером. Працювати навчать у перший день роботи ), водій категорії B (польська мова мусить бути на нормальному рівні),  фоліювання палет,  робота на складі поштової фірми (великі посилки, важка робота)

ПОЛЬСЬКА МОВА НА МІНІМАЛЬНОМУ РІВНІ ПОТРІБНА СКРІЗЬ. ЯКЩО ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ НЕМАЄ – МАЄМО КУРСИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИВЧИТИ.

ЗАПИТАННЯ Скільки годин праця, і що на рахунок житла,які умови, де це можна дізнатись,чи це тільки при зустрічі за тою адресою?

Ми пропонуємо роботу. Житла не пропонуємо. Житло я можу вам знайти, але платити ви будете за нього самі. Години праці традиційно 8, але коли працівник уже показав, що з нього є толк – може бути і більше  Робота у Прушкові. Безкоштовне довезення на кожну зміну з Варшави Заходньої, Оплата 10.40 чистими за годину. Легальна робота на підставі умови підряду (злеценє) зі сплатою податків. Робимо документи на карту побиту та даємо воєводські запрошення на цю роботу.

ЗАПИТАННЯ: Підкажіть будь ласка.  Син працював на будівельній фірмі,зарплата була півофіційною, решта платилася в офісі однієї польскої пані ,яка фактично створила корупційну схему,користуючись безправностю українців,що потребують роботу. Після звільнення вона не віддає людям останню зарплату-мінімум 800-900злотих кожному,моєму синові не віддала 1000-чи можливо щось зробити в цій ситуаціі і якось повернути ці гроші? Щоб ви порадили?

ВІДПОВІДЬ: Можливо. Звернутись у поліцію, в інспекцію праці у прокуратуру. Якщо син мав умову – одразу звертатися у суд. Зрештою, напишіть на адресу [email protected]  контакти цієї фірми і тої пані, щоб я поінформував через свій сайт про цю проблему.

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації