Радіо працює у тестовому режимі. Запрошую до підтримки та співпраці.

Запрошую до слухання та підтримки «Радіо без цензури» Натисніть на лінк далі натисніть play і слухайте живий ефір. Радіо працює у тестовому режимі і поступово наповнюється музикою та програмами. Ви теж можете взяти у цьому участь.

Проект створений для людей з Україною в серці. Хто, як і я, не може миритися з інтелектуальною окупацією русского міра в Україні, з заміною української мови російською. Я створив радіо яке можу слухати сам у автомобілі, під час прогулянок та завжди і скрізь де для цього є час. І тепер наповнюю його змістом. Пізніше, коли вважатиму, що уже є щось варте уваги ширшої аудиторії, поширюватиму про нього інформацію, щоб до його слухання долучалися інші. Запрошую до співпраці людей, яким це цікаво і котрі хочуть долучитися до творення українського медіа.

Ви скажете: навіщо твоє радіо з мізерною аудиторією, коли є радіо Країна чи українське радіо? Відповідаю. Кому належить радіо Країна? Поцікавтеся. Українське радіо віддане на поталу українофобам. За моєю інформацією там керують контентом Фьодар Скріпнік та Владіслав Грузінскій – махрові українофоби і аваколюби. На жаль, наразі не настав час, коли українські медіа, навіть державні, позбулися цензури русского міра. Медіа розташованими в Україні, навіть державними, керують менеджери, для яких українська мова – іноземна. Усі українські медіа належать скоробагатькам, котрі теж не повязують себе з українською культурою. Усі ці коломойські, пінчуки, ахметови, порошенки у родинах користуються російською. Для них Україна, як і українська мова – непорозуміння на карті. А працівники медіа, що належать скоробагатькам, хоча і називають себе журналістами, ними насправді не є. Вони – підставки для мікрофона. Що їм скажуть, те вони і писатимуть чи зніматимуть. Багато разів у цьому переконувався. Тому зявився мій проект. У мене на сайті і в ефірі звучать і звучатимуть матеріали, які забракують українські цензори. Під псевдонімами, звичайно, щоб не завадити людям, які через безвихідь, мусять миритися з цензурою. Ще у мене на сайті та в ефірі ніколи не буде російської мови, адресованої до громадян України чи українців за кордоном. Це неприйнятно. Ніколи не буде російської музики. Російської – це значить російською мовою. Можливо, колись, коли вулиця Тверська у Москві називатиметься вулицею Степана Бандери, пустимо пару трійку пісень мовою цієї національної меншини. Але не раніше. Долучайтесь до слухання і до підтримки нашої спільної української радіостанції. «Радіо без цензури» – медіа для людей з Україною в серці. Підтримати “Радіо без цензури” Запропонувати уже готовий текст, звук, відео, пісню, сюжет можна, надіславши його сюди [email protected]

Якщо ви умієте робити новини – запишіть випуск не більше 2 хвилин і вишліть мені. Автор випуску новин, який на мою думку буде прийнятним, отримає замовлення на приготування новин і отримуватиме за це гонорар за кожен приготований випуск. Надсилати на ту ж електронну пошту [email protected]

Якщо ви працюєте у медіа і приготували матеріал, який не пішов через цензора русского міра на місці випускового редактора – шліть мені. Якщо це важлива і цікава тема – вона піде у мене в ефірі.

Цей портал існує за гроші читачів, слухачів, глядачів. У власника сайту, Олександра Івахнюка, завжди є можливість взяти гроші у одного спонсора і дути у його дудку, як це роблять більшість медіа стосовно своїх власників. Якщо ви бажаєте, щоб хоча б одне медіа у нашій країні працювало на читачів –  перекажіть гроші за цими реквізитами. Зараз мені потрібні 2000 злотих на звукову карту і приблизно стільки ж на нормальний пульт з телефонним гібридом. Крім того, гонорари авторам зовнішнім…. Скоро прийде час оплати за хостинг – ну там небагато, десь доларів 50 на рік. Отже, можете підтримати, як вважаєте, що у цій роботі є сенс. Навіть мінімальна сума буде для авторів сайту свідченням того, що їхня робота потрібна і треба продовжувати у цьому ж руслі.

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!!! Карта Приватбанку 5457082280287793

PKO bank polski 30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації