Сьогодні 27 09 2021 забираю карту побиту з людиною, з якою бачився тільки раз – на відбитках пальців

Коли мені говорять “Давайте зустрінемось, щоб все обговорити. ви побачите мої документи і скажете скільки коштуватиме ваша робота або щось порадите” я наводжу приклад, як той, про який пишу у цьому тексті. Людина, з якою ми сьогодні забираємо карту, працює у того самого роботодавця від 2019 року. Вперше подалася на карту побиту десь у 2020 і дістала відмову. Тоді звернулася до мене. Точніше, до мене звернувся її роботодавець. А ще точніше, клієнт роботодавця, з яким я мав справи до того. Отже, я отримав документи через фейсбук, написав вартість, люди заплатили, далі я записав на подачі, написав прохання про повернення грошей за перший вньосек, ми подалися. Далі я контактував з роботодавцем і просив у нього необхідні документи. Зрештою, прийшло повідомлення про відбір карти побиту. При відборі карти побиту це буде друга наша зустріч. Навіщо я все це пишу? Щоб пояснити потенційним клієнтам чи людям, які хочуть отримати відповідь на своє питання у рамках безкоштовних консультацій, що особиста зустріч для цього не потрібна.  Зустріч потрібна для здачі відбитків і відбору карти. Або ж для обговорення чогось незаконного або передачі готівки. Ні одне ні друге я не практикую. Тому, коли людина просить про персональну зустріч – я підозрюю, що вона хоче замовити у мене щось, що я не зможу виконати бо це протизаконно.

Ще кілька порад при користуванні моїми безкоштовними консультаціями. Набрали номер і одразу питаєте, що Вас цікавить, без вступних запитань: чи я Олександр, чи я займаюсь картами побиту, чи я консультую, чи консультація безкоштовна? На всі ці питання відповідь “Так”. Також попрошу не розказувати довгих історій, а одразу запитати що вас цікавить заради чого ви зателефонували? Ще буду вдячний, як ви не будете використовувати слово “Дивіться”, бо я обовязково запитаю, куди маю дивитися і це забере у нас додатковий час, а час нині  – це теж цінність. Дякую наперед за розуміння.

Додам до цього, що у спілкуванні з польськими ужендами треба набратися терпіння і не сприймати надто нервово відмову чи ще щось. Це все вирішується. Так, можливо, не з першого разу, але вирішується. Одному моєму клієнтові, перш ніж він звернувся до мене двічі відмовили. Потім ще раз відмовили зі мною. І лише потім він отримав те, шо хотів – карту сталого побиту. Іншому клієнту відмовили двічі, один раз анулювали вньосек. Але результат все одно досягнутий.  Я мушу дякувати відділу справ іноземців, бо якби не відмови – у мене б не було за що жити. А так, люди, зрозумівши, що самі собі у цій справі не порадять, звертаються до мене. Дуже у цьому допомагають усілякі грантові консультаційні пункти, де сидять теоретики, котрі самі ніколи подібними справами не займалися і не знають практики. Завдяки їм частина людей думає, що впорається сама за допомогою їхніх порад, а потім, коли облажаються, уже звертаються до мене. Тому, побільше усіляких форумів міграційних, українських домів та інших фейкових організацій. Рекрутуйте мені клієнтів. Дякую наперед

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації