Сьогунат Єрмака

Колись у Франції часів пізніх Меровінгів (ну, це перші франкські королі) була при дворі така посада – мажордом. Пізніх Меровінгів називали лінивими королями. Вони їздили на полювання, без ізюмінки потрахували королев, підбухували і вобщем тихо собі загнули династію Великого Хлодвіга. Прикол у тому, що у королів була своя династія. І вони типу правили. А у мажордомів – своя. І вони типу слідкували за порядком. Поки Піпіну, батькові Карла Великого це не набридло. І він не поміняв династію мажордомів Франції (керівників офісу) на королів. І його син вже був королем. У Японії теж довго був сьогунат. Був типу Мікадо, Великий і Священний. А був сьогун. Типу завідував офісом. Але мікадо мав право залишати потомство і споглядати Фудзі.
А сьогун реально правив. До 1868 року. До революції Мейдзі. Ну, робота така, ви розумієте, офісом управляться. Бо ви мажордом, якщо прямуєте у Європу. Або сьогун, якщо ступаєте на Схід. Васток дєла тонкає.
Так я про що. Є такий собі Єрмак. І тут його, як Керівника Офісу президента обрали головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад.
Тобто головний по внутрішній і регіональній політиці в Україні. Чувак, який навіть не ярлики на княженіє мусить роздавати місцевим кернесам.
Чому кернесам? Тому-що це вже узагальнення. Ви можете вмерти, але бути мером. За це просто треба заплатити. Так ось тепер ніт! Ви просто мусите забезпечити просування Найвеличнішого на другий термін. А там і навсєгда. І за це – місцеві бюджети ваші.
За це вам дадуть пайцзу. Це вірча грамота на особливе право. У даному випадку – право на княженіє у вашій Тьмутаракані. Так ось, правом роздавати ярлики на княженіє наділено Єрмака. Бо вчора – Керівника Офісу президента Андрія Єрмака обрали головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад.
Вот. І керівники областей, і керівники Заможайської громади будуть засідати разом. І щось віщати від імені народу України. Ім’ям короля (закреслено) Зеленського. А ще (ну, так вийшло) Єрмак поїде супроводжувати Найвеличнішого у нелегку подорож у Каракорум (закреслено) Вашінгтон.
Тобто чувак тримає руки на пульсі і місцевої політики, і зовнішньої. Отак встигати. Ви пробували? Керувати і мінрегіоном, і зовнішньою політикою з Кулебою? А ще саєчки Шмигалю роздавати?
Оппа! А ще загнати за Можайськ всемогутнього Авакова. І контролювати місцевих нукерів з МВС.
І місцевий Курултай з кумедними Арахамією.
Я вибачаюся за подробиці. Але знаєте, чим закінчилося мажордомство у Франції? Каролінги змістил попередню дуже зелену династію. А у Японії в перевороті Мейдзі Мікадо зігнали сьогунат.
У нас, я думаю, піде по східному сценарію. Чим більше влади у Єрмака, тим більш вірогідна його відставка.
Бо будуть ходити до Лєнки, її подруг, любовніц любовніков і нудіти:
– Йой, государь, уж больно блізак к пастєлі Вашей ваш фаворіт.
Бєрєгітєсь.
А Владімірляксандрич дуже вже східного типу політик. Отут повноваження з башкою у Єрмака і відлетять. Дивіться у кінотеатрах країни наступного політсезону.
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації