Стогін за Сінцовим. Чому профнепридатного українофоба треба тримати подалі від держслужби?

 

лизоблюди
Вони вважають, що Сінцов і далі може знищувати Дарницький район на посаді голови РДА. Запитайте у них про їх мотивацію

Автор Олександр Івахнюк

Президент України Петро Порошенко напередодні  Великодня зробив подарунок жителям Дарницького району – звільнив з посади голови Дарницької РДА Геннадія Сінцова.  Звільнення Геннадія Львовича – це, звичайно, лише пів-подарунка. Друга частина подарунка полягатиме у призначенні на цю посаду чесної, компетентної людини, яка повиганяє таких же  молодців, як пан Сінцов, з  посад заступників голови РДА.

Прихильники Геннадія Львовича Сінцова зосередились на дискредитації автора, натомість я даю можливість спростувати кожне твердження цього тексту і розміщу під тими твердженнями, які здаються недостовірними, інформацію від групи підтримки. Закликаю прихильників Геннадія Львовича напружити мозок і пригадати справи на користь району, які він втілив у життя. Пишіть або на пошту, або у коментарях під текстом і вони будуть додані до тексту.  Дуже прошу, не шукайте у мені ворога. Якщо ми сусіди  – ми союзники. А наш спільний ворог – Сінцов і такі безпорадні, бездарні, профнепридатні українофоби як він та його заступники.  

труси
Станція метро Харківська. Зайве підтвердження того, що голови Дарницької РДА у районі не було, хоча Сінцов і значився головою РДА

Хто має бути замість Сінцова? Чесно – не знаю. Головне – у цієї людини має бути кредит довіри у середовищі місцевих жителів і вона повинна розуміти, що живе в Україні, та користуватися українською мовою у роботі.  Тобто, точно це не можуть бути нинішні заступники, представники громадської ради, інші альхени Дарницького району. Ось яскравий їх  представник. Людина вирядилася у камуфляж у мирному місті та так і не змогла пояснити, навіщо вона це зробила? Далі просто дивіться відео. Серед іншого він, як і решта героїв моїх сюжетів   погрожував вплинути на мене через редакцію. Не розуміє людина, що є журналісти, яких такими речами не залякаєш. Упізнайте сусіда та запитайте чому він підтримує людину, яка своєю злочинною бездіяльністю допомагала бетонним терористам замуровувати район? Ось профіль на фейсбуку цього кадра. Його ж коментар унизу під текстом. Найстрашніше – ця людина має ЧЕТВЕРТИЙ РАНГ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ УКРАЇНИ!!!!

Отже, таких людей бажано тримати подалі від держслужби і було б здорово, якби на цю посаду призначили когось, не заплямованого співпрацею з українофобами. Як варіант, я б особисто, сприйняв Ганну Сандалову або Юлію Лобан. Стежу за їх діяльністю, за голосуваннями у Київраді  не так давно і розумію, що вони робили певну роботу і враховували думку своїх виборців. Це уже плюс.  Зверну увагу на те, що це моя особиста думка, на якій я не наполягаю. Можливо, я чогось про цих людей не знаю, точно так як придворні Сінцова не все знають про свого кумира.  У день появи указу Президента з’явилося повідомлення придворних лизоблюдів про те, що 4 травня треба зібратися для того, щоб вимагати залишити Геннадія Львовича на посаді. Згодом придворний сайт drda.org.ua оприлюднив повідомлення з брехливим заголовком “Дарничани – за Сінцова”.  Навряд чи ті дарничани, яких били на Осокорках, на озері “Срібний кіл” на Качиному озері будуть за Сінцова. Точно так, явно не за Сінцова будуть батьки школярів, яких била так звана “Громадська варта”

Перший раз я Геннадія Львовича Сінцова побачив десь у квітні 2010 року, коли прийшов на особистий прийом до Сташука, як голови РДА, але замість нього був Сінцов.  Я розповів Геннадію Львовичу про проблеми з передачею на баланс будинку ОСББ «Позняки-комфорт», про спротив приватного ЖЕКу «Новобудова», про відсутність місць для паркування і про те, що між входом у будинок та дитячим майданчиком щодня проїздить тисяча машин.  А ще говорив про проблеми озера Сонячне і про ділянку «Київвисотбуду» на яку охоронці таємно від начальства впускали сміттєвози. Ну і звичайно ж говорив про паркування вантажних автомобілів на вулиці Драгоманова. Причому не на годину чи навіть день, а вони тут створили собі автобазу і місце для відстою. Деякі вантажівки уже нікуди і ніколи не поїхали б, але стояли у нас на вулиці.  Геннадій Львович покивав головою, а згодом прийшов лист за підписом іншого діяча Дарницького району  – Віктора Тарана (нині зображає політолога, коуча чи щось таке дуже прогресивне) У цьому листі мені пояснювали, чому жодна з проблем про які я розповів Геннадію Львовичу, не може бути вирішена. Документи у фотографіях нижче. Читайте, вивчайте

За цим же принципом Дарницька РДА працює зі зверненнями громадян і зараз. У четвер житель Позняків Віталій Дикий спробував отримати відповіді на свої питання стосовно безгосподарності у Дарницькому районі. Отримав замість відповідей порцію хамства. Слухайте звук

      Hamstvo-derzhsduzhbovtsiv-DRDA-

На відео нижче – наслідки бездіяльності Дарницької влади, поліції, податкової, будівельників, архітекторів, шляховиків – автобаза на проїжджій частині.

Попри те, що районні чиновники погоджувались з тим, що так бути не повинно – все залишалося на місці і залишається донині.  Особисто для мене це означає, що Геннадій Львович Сінцов – ПОРОЖНЄ МІСЦЕ як управлінець.  Чому я так кажу?  На мою думку, держслужбовець, у разі, як він не може виконати своїх обов’язків через брак повноважень – мусить про це заявити і піти у відставку. От я, як журналіст, не зміг виконувати своїх обов’язків як журналіст на “Радіо-Ера”  через цензуру редакції – я звільнився і започаткував власний проект.  Точно так має робити кожен держслужбовець, коли хтось заважає йому працювати. Якщо людина бачить беззаконня у своєму районі, реагує на нього, а нічого не відбувається – вона мусила публічно про це повідомити. Чи чули ви щось таке від Сінцова? Чи бачили ви його заяву про відставку з цієї причини? Отож. Тому словосполучення ПОРОЖНЄ МІСЦЕ ЯК УПРАВЛІНЕЦЬ ідеально пасує Геннадію Львовичу.

Олександр Флоріан · Хто без гріха, хай кине в мене камінь… Багато з того, про що пише автор до діяльності рда не відноситься і вирішується або в судовому порядку, або силами мешканців.

Повністю згоден з прихильниками екс-голови РДА,  що повноважень недостатньо.  То навішо  ти там сидиш? Звільни місце тим, хто у межах повноважень зможе бути корисним району!!!  Якщо нестелепний – іди займайся тим, що вмієш.  Деякі вміння пан Сінцов все ж має. Він, виявляється, медіатор.   У звуку, який можна послухати нижче, Геннадій Львович пояснює одному місцевому жителю, скільки саме, як правило, треба було передати у відповідні депутатські комісії Київради для того, щоб поставити  МАФ у Дарницькому районі. Ось цей звук. Не полінуйтесь, послухайте.

      bez_shumuZapys-rozmovy-chynovnyka-rajonnogo-masshtabu-z-zabudovnykamy-pro-vartist-poslugy-z-vydilennya-zemli-

Геннадій Львович попросив учасників зустрічі не записувати розмову, але один з учасників таки записав. І недаремно. Його обдурили і видали документи на встановлення МАФу на газопроводі високого тиску. Він сприйняв це як шахрайство і пішов у міліцію писати заяву. Кримінальне провадження триває уже більше 4 років.  На рівні міського управління національної поліції начальство рекомендує слідчому цю справу закрити, інакше слідчий вилетить з поліції. На цьому відео Геннадій Львович Сінцов визнає, що голос на звуку належить йому.

На секундочку уявіть собі скільки треба занести грошей, щоб почати будувати три будинки всупереч ДПТ і генеральному плану, якщо за МАФ – 47 тисяч доларів? Роль Геннадія Львовича у інших  гидких історіях Дарницького району, описана у цьому інтерв’ю. Фактично, Геннадій Львович, сівши  у крісло голови РДА, робив вигляд, що працює і просто писав листи у різні інстанції. Коли на сесії Київради виділяли черговий шмат землі під забудову  житлом – Геннадій Львович мовчав як риба. Коли незаконно добували пісок  на озері Тягле – Геннадій Львович сидів тихенько.

Ну і найкраще Геннадій Львович показав себе на озері Качиному. Треба було дочекатися, поки жінок тягатимуть за волосся, щоб Геннадій Львович нарешті сподобився прийти на місце і робити вигляд, що йому теж не байдуже.

Ще один важливий момент – дотримання присяги держслужбовця у частині використання української мови. Геннадій Львович Сінцов користувався мовою країни, якій присягнув,  доволі рідко.  Навіть на озері Качиному він дозволяв собі користуватися іноземною мовою, перебуваючи на державній службі. Прихильники русского міра і Геннадія Львовича Сінцова зараз у коментарях стогнатимуть, що є 10 стаття конституції і там сказано про вільний розвиток російської мови. Згоден. АЛЕ ТАМ НІЧОГО НЕ ЙДЕТЬСЯ ПРО ЗАМІНУ РОСІЙСЬКОЮ УКРАЇНСЬКОЇ, Який сенс давати українським телевізійникам, зокрема 5 каналу інтерв’ю мовою росіян? Що вони мовлять на Росію? Яка причина говорити російською там, де усі розуміють українську. Російська і українська – близькі мови. І росіяни, які живуть в Україні, чудово розуміють українську. Навряд чи є хоча б один росіянин в Україні, який би не знав українську. Навіщо давати коментарі іноземною мовою? Тільки з почуття зневаги до мови країни перебування. І це, на мою думку, мусить бути перша причина для звільнення з посад таких українофобів, як Геннадій Львович Сінцов.

Окремо варто сказати про громадську раду при Дарницькій РДА. Вона намагалася засідати таємно. Про ці засідання знали тільки люди, які точно нічого зайвого не напишуть. Журналістів на ці засідання не запрошували, хоча робили вигляд відкритості і прозорості. Нині ці відкриті і прозорі люди виступають на захист  профнепридатного українофоба Отож, стогін про те, що цю людину треба залишити на посаді – це стогін таких же, як пан Сінцов. І ми, місцеві жителі, просто повинні поіменно знати цих людей та домагатися щоб за жодних обставин ні зараз, ні у майбутньому такі люди не мали доступу до державної служби.

Ну і наостанок, про хороше. Один позитив від Геннадія Львовича Сінцова залишиться у пам’яті жителів Дарницького району –  мурал на будівлі ДРДА.

Vlad Sodel Симпатичний мурал? Це жарт такий? Це не мурал, це просто якась різнокольорова мазня з натяком на кульгаву лінійну перспективу. Мурали зазвичай – це витвори сучасного мистецтва, а тут – аґітка з атрибутами часів махрового совка.

Отже, мурал деякий час нагадуватиме шанувальникам настінного мистецтва про те, що був такий передовий голова РДА, що перший у місті дозволив розмалювати свій районний офіс.  Щоразу, коли я маю контакт з працівниками Дарницької РДА – змушений нагадувати, що я не іноземець і ми можемо спілкуватися мовою країни, якій вони присягнули. Точно знаю про російськомовність більшості працівників управління внутрішньої політики, самого Сінцова, заступника Лозового (особливо твердолобий українофоб)  

мурал

Пишіть у коментарях свою думку. Це колонка і я розумію, що можуть бути й інші думки. Для цього й існує можливість коментування. Якщо не вдасться прокоментувати з якихось причин – напишіть мені на пошту – я вставлю Ваш коментар самостійно.  Як завжди, я з задоволенням візьму участь у судовому засіданні, де стосовно мене буде подано позов про захист честі і гідності кимось з хабарників, українофобів і профнепридатних держслужбовців, описаних у цьому тексті.

РБЦ банер 2 варіант

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації