Тенісні корти поряд з аеропортом “Жуляни” хотіли віддати фірмі одноденці – Дмитро Стрижов

Стрижов

Депутат Київради від округу № 13 Дмитро Стрижов, на відміну від багатьох своїх колег, живе у окрузі, де обраний. Цей округ включає у себе привокзальну територію Дарницького вокзалу, переповнену стихійною торгівлею, незаконними МАФами, наркопритонами, на які не зважала міліція і поліція теж не зважає, попри численні звернення і вказування конкретних адрес. Але питання округу ми у розмові з паном Дмитром майже не порушували.  Залишимо на майбутнє. Натомість, депутат Київради з молодіжно-спортивної комісії розповів про схему, за якою комунальні спортивні споруди стають приватними будмайданчиками.  Ми зустрілися з паном Дмитром у центрі Києва якраз після його зустрічі на території тенісних кортів біля Жулян, які на попередньому пленарному засіданні намагалися передати в оренду фірмі, спеціально створеній під ці 3 гектари тенісних кортів поряд з аеропортом. За словами Дмитра Стрижова,  на цій території можна створити український аналог кортів «Ролан Гарос», однак потрібно переконатися у відповідних намірах потенційного інвестора.  Ще, за словами Дмитра Стрижова, він нині працює над тим, щоб організаторам спортивних заходів у Києві не треба було збирати 17 підписів і отримувати розпорядження про проведення заходу у ніч перед цим заходом. Саме так, за словами Дмитра Стрижова, є нині і це потрібно змінити. Третє завдання, про яке розповів депутат – зробити доступними спортивні споруди шкіл для дітей, що займаються спортом, а не лише для тих, кому такий дозвіл дасть директор школи. Дуже важливо: депутат Київради, попри свою російськомовність по життю, спромігся говорити українською. І це дуже важливо. Це треба підтримати усіма можливими способами, для того, щоб такі люди розуміли, як ми, місцеві жителі, цінуємо їх старання з переходу на мову країни, у якій вони живуть.

Фрагменти з цього інтерв’ю можна розбирати на цитати. Наприклад: 

«Деякі заступники в управлінні молоді і спорту працюють по 20 років. Можливо воно хороші спеціалісти, тільки спортивна галузь Києва цього ще не відчула…»

«Колеги жартують, що … (назва фракції) … багато витратила на вибори, тому голосує тільки за ті проекти рішень, за які їм заплачено»

«Нам чиновники приносять проекти рішень, ми помічаємо, що це повна лажа і крадіжка. Чиновник собі думає: «От досада, помітили. Ну нічого, наступного разу підсуну.»  

Слухайте і коментуйте

      Dmytro-Stryzhov-deputat-kyyivrady-okrug-13-Darnytskyj-rajon-pro-svoyu-robotu-

Питання округу залишаються. Тому якщо у вас є запитання до  цього депутата – залишайте їх у коментарях під звуком. Традиційно викладаю  немонтоване відео розмови у сподіванні на те, що слухачам цікаво подивитися ще й картинку, до того ж без монтажу

Також можна послухати розмови з депутатами Київради від Дарницького району  Володимиром Бохняком, Володимиром Гончаровим, Анною Сандаловою, Юлією ЛобанВіталієм Павликом та головою Дарницької РДА Геннадієм Сінцовим

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації