“Це кримінал!” – сказав високопосадовець Київради, побачивши новобудови Позняків 4 а та плани компанії регіонала з забудови

машиниДепутат Київради від округу № 11 Ганна Сандалова розповіла, що  показала ДПТ Позняків, 4 а, затверджені Київрадою і змінені під корупційним тиском забудовників, секретарю Київради Володимиру Прокопіву. За словами пані Ганни, реакція секретаря Київради на побачене була наступна: «Це – кримінал».  Чи означають ці слова, що місцевим жителям допоможуть подолати корупційний тиск забудовників з боку компанії колишнього регіонала, яка планує будувати житлові будинки на єдиному клаптику землі, придатному для будівництва об’єктів інфраструктури у мікрорайоні?

інтергалбуд
На цьому місці планувалися об’єкти інфраструктури. “Інтергалбуд” збирається всунути тут будинок.

Зокрема, тут вкрай необхідна багаторівнева муніципальна парковка, гроші за яку забудовники взяли ще тоді, коли будували навколишнє житло. Адже, погодьтесь, якщо будується житло, то забудовник знає, де стоятимуть автомобілі власників цього житла. Якщо ж не знає – житло не будується, поки будівельник не покаже це місце. На 200-квартирний будинок Драгоманова, 6 а, передали аж 17 машиномісць. Це у будинку, де одна квартира – одна, або більше, машина. Думка про те, що автомобілі – це проблема автовласників – помилкова. Це проблема і пішоходів також. Автовласники завжди знайдуть де ставити машини. Гляньте на вулицю Драгоманова, на її газони, на крайню праву смугу проїжджої частини, тротуари. Там стоять автомобілі. А скоро і вулиця закінчиться. Тоді автомобілі почнуть ставити на дитячих майданчиках, тротуарах, газонах просто під домом. Люди самі вирубають дерева на своєму дворі, щоб десь притулити автомобілі.  Це зараз здається неможливим… Але, повірте, у 2004 році, коли людей на Донбасі попереджали, що так жити не можна, як вони живуть, бо буде війна – вони теж не вірили. Тепер вартість житла у Донецьку  суттєво нижча ніж у часи, коли ще можна було щось змінити. Таке ж буде і з Позняками.mio Якщо тут не буде життєвого простору – місцеві жителі з нормальним достатком і уявленнями про цивілізований світ почнуть переселятися звідси, продаючи свої квартири за безцінь. За таку ціну такі квартири купить люмпен, типу того, що стоїть у наметах на підтримку забудовника біля озера Качиного.  Коли такого люмпена у районі стане більше – питання паркування на дитячому майданчику буде вирішене автоматично. Люмпену можна і без дитячого майданчика, і без школи, і без садка. Головне – щоб квартира і щоб у Києві. Тільки Києвом це уже не буде. Бо місто  – це люди. А люди звідси втечуть, якщо забудовника не зупинити. Слова секретаря Київради, сказані минулої п’ятниці, дають невелику надію на те, що міська влада, нарешті, помітила проблему.

майстерня
Замовляючи подарункову свічку, ви підтримуєте цей інформаційний ресурс

У суботу о 21 годині у тижневику “Погляд” на телеканалі “ZIK” вийшов в ефір сюжет про бетонний тероризм на Позняках.  Його можна переглянути,   на плеєрі нижче. Місцевим жителям потрібна юридична підтримка.  Юристи, які подадуть позови стосовно заборони будівництва і отримають справедливе рішення суду – навіки будуть мати безкоштовну рекламу на цьому ресурсі.

Ну і наостанок, важлива інформація для жителів Позняків.   Працівники всеукраїнських медіа вважають проблему Позняків – локальною. Люди, які планують зйомки ніколи не запланують  сюжет на тему порушення ДБН, бо більшість цих людей  – росіяни. Не в сенсі паспорта, а в сенсі способу мислення. Для них авто на газоні – це нормально  Для них жертви “Еліта-центру” – позитивні герої. Ці люди, навіть маючи хороший достаток, не розуміють принципів цивілізованого міста, бо русскому міру і так нормально.  І коли ми з вами  вимагаємо від влади виконання обіцянок, для них це  – єресь. “Як це можна  наїжджати на владу!!! А раптом у власника каналу спільний бізнес з забудовником?” Ну і багато інших тез вам розкажуть, коли ви запропонуєте зняти сюжет про беззаконня з забудовою. Я все це до того, що треба підтримувати медіа, де журналісти користуються  мозком при написанні текстів. Де йде робота для читача і глядача, а не для власника каналу, сайту чи газети.  Цей ресурс – саме такий. Банківські реквізити – угорі під назвою, над логотипом. Якщо вважаєте, що цей текст корисний – скажіть про це переказом. Ще один важливий момент. Найближчим часом забудовник активізується не лише на будмайданчику а і в інтернеті. Він уже зараз бреше про 5 великих озер у безпосередній близькості, про 303 школу, у яку ходитимуть діти з новобудови ( а ця школа в іншому мікрорайоні), про міфічні дитсадки. Нічого, правда, не говорить про парковки. А це  – найгостріша проблема.  Найближчим часом будуть інформаційні атаки на цей ресурс. Як вони виглядають?  Лінки на повідомлення, як це, блокуються там, де їх можна заблокувати. Якщо заблокувати неможливо –  забудовник наймає тролів, які всіляко пробують дискредитувати ресурс, який їм не вдалося купити. Над цим працюють і реальні і віртуальні тролі. Декого з прихильників забудови вже вдалося виявити. Ось цей акаунт  а також цей уже неодноразово у різних  місцях соцмережі намагався затролити РБЦ та лінки на сайт.

Цей портал існує за гроші читачів, слухачів, глядачів. У власника сайту, Олександра Івахнюка, завжди є можливість взяти гроші у одного спонсора і дути у його дудку, як це роблять більшість медіа стосовно своїх власників. Якщо ви бажаєте, щоб хоча б одне медіа у нашій країні працювало на читачів –  перекажіть гроші за цими реквізитами. Навіть мінімальна сума буде для авторів сайту свідченням того, що їхня робота потрібна і треба продовжувати у цьому ж руслі.

ПІДТРИМАЙТЕ УКРАЇНСЬКЕ!!! Карта Приватбанку 5457082280287793

PKO bank polski 30 1020 1097 0000 7902 0272 9754

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації