У Дарницькій поліції працюють люди без середньої освіти або ж принципові українофоби?

Мітинг згориЧерговий доказ низького рівня культури і освіти сьогодні продемонстрували працівники Дарницької поліції.  З громадянином, яких при виконанні ними службових обов’язків, спілкувався з ними державною мовою,  працівниця поліції Ярошенко спілкувалася мовою іншої держави і відмовилась переходити на мову країни, якій присягала. Що це? Принципова українофобія чи відсутність середньої освіти? Далі розповідь розповідь місцевого жителя Сергія Миронюка 

“Сьогодні забрав машину зі штрафмайданчика. Дякую Olexander Kulabuhov , Iurii Piptenko, Денис Черкашин та всім, хто допоміг грошима (а це більше 800 грн. !!!), щоб виручити мого “бойового коня”smile emoticon Ви – неймовірні люди, і ви є основою українського справжнього громадянського суспільства. Сенс життя і боротьби – щоб знайомитись з такими людьми:)

З іншого боку, був неприємно вражений діями цієї “поліцейської профанації імені Авакова”. Помітивши мою “неправильно припарковану” легковушку та просто миттєво знайшовши евакуатора, копи “не помітили” двох КРАЗів, які розвертались прямо посеред пішохідного переходу. Очевидно, що у них є вказівка протидіяти нам, і сприяти забудовнику від Порошенка та Кличка. Методи “влади” не змінюються. До речі, люди, які викликали поліцію, щоб евакуювати припаркований десь по-жлобськи та з порушенням ПДД автомобіль, кажуть, що евакуатора можна чекати годинами, і не факт, що він приїде…

В самому Управлінні Поліції на Народного Ополчення, 9, я чув майже виключно московську мову спілкування, і навіть був змушений зробити зауваження офіцерші Ярошенко, що вона звертається до мене чужою мовою. На що почув відповідь: “А для вас это что – принципиально?”. Видно, що відповідь відпрацьована, але для мене це принципово. Хоча моя дружина та багато друзів розмовляють московською мовою, вважаю, що це неприпустимо для офіцера поліції. Вважаю, що така установка навмисне впроваджується в силові структури України, бо вже чув таке від офіцера-прикордонника.

Також було виявлено, що копи не орієнтуються навіть у назвах обласних центрів України, я вже мовчу про якісь “Основи української держави”. Гарна форма та значки нічого не варті, якщо всередині цієї оболонки – безграмотність та примітивізм. Але змінити цю ситуацію можливо, тільки якщо начальником поліції та мінстром внутрішніх справ стануть справжні українці-патріоти.”

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації