Українська громада Іспанії нагадала місцевим про підлість русского міра

10З сутністю цинічної російської пропаганди, як однієї з ключових елементів « Русского мира» у ці святкові Різдвяні дні мали нагоду познайомитись жителі іспанської столиці. Незважаючи на санкції, зі своїми передноворічними та різдвяними концертами містами Європи та Іспанії до Мадриду завітав Російський ансамбль пісні і танцю м. Сант Петербурга.

Жодної видимої афіші про концерт в театрі не було, квитки розповсюджувались лише по Інтернету, та у касах перед початком концерту. Тому не дивно, що українців, які пікетуючи намагались показати російську дволикість чекали: сама реакція російських артистів, які вибігли подивитись на учасників пікету та несподіванка для багатьох іспанців, які йдучи на концерт, не задумувались над реальними діями російської армії. Позитивно, що після перегляду плакатів деякі іспанці вибачались, розуміючи, що таким чином підтримують агресію російського війська, деякі співчутливо кивали головою, інші морально нас підтримували і бажали Україні перемоги над цим злом. Але мабуть найважчою була зустріч з українцем, учасником ансамблю, який відкрито підтримує російську агресію на Сході України, та у найкращому пропагандистському стилі звинувачує у всьому українську армію. Це власне і є приклад як архітектори «Русского мира», залучаючи у свою орбіту українських запроданців, включаючи в програму концерту українські танці, тим самим маскують свою отруйну діяльність і стараються завдяки культурному заходу показати велич російської армії. І це на жаль стало нормою від початку окупації Криму та початку війни, тому українським організаціям, українцям в Європі та у всьому світі потрібно як ніколи бути готовими до цих сучасних викликів та старатись якнайкраще донести до звичайного пересічного громадянина правдиве лице російської армії, її жорстокість, цинізм, брехню, маніпуляцію.

Потрібно дружньо протидіяти і в такий спосіб допомагати приближати час української перемоги над російським агресором. Повідомив Юрій Чопик, Голова Української громади Іспанії за права, честь і гідність українців

 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації