Українці Португалії зустрілися з представниками влади міста Албуфейра

Відкритість української громади сприяє налагодженню прямих зв’язків з місцевою владою в Португалії.
Сьогодні, після Служби Божої в Албуфейрі, яку проводив отець Олег Трушко (УГКЦ), відбулася зустріч української громади з представниками місцевої влади Віктором Ферраж і Пауло Фуназзі та кандидатом на посаду мера міста Албуфейри від Соціалістичної партії – Рікардом Клементе.
Завдяки особистим контактам голови осередку Спілки українців в Португалії у місті Албуфейра – Оксани Турик та ініціативі представників соціалістичної партії зрозуміти краще проблеми українців в Албуфейрі, вдалося обговорити низьку соціальних та культурних питань українців.
Зокрема, було домовлено про надання муніципалітетом Албуфейри приміщення для культурно-освітнього центру українців, та можливості підписання угоди в рамках формату: «міст-побратимів» з одним з українських міст.
Зі свого боку, голова Спілки Павло Садоха, подякував представникам Соціалістичної партії Португалії за увагу до потреб українців, згадавши про недавню ініціативу депутата Португалького парламенту, голови міжпарламентської групи дружби України і Португалії – Діого Леау, резолюції підтримки України в умовах ескалації російської агресії.
Джерело: Павло Садоха
Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації