Вибори 2019 Сумна реальність, з якою треба змиритися

вибори 2Мій кандидат у другий тур не вийшов. І мені доведеться з цим змиритися, бо більшість обрала іншого. Я не можу знати їх мотиви, але я не буду на  них гніватись за їх вибір.
Раз вони так зробили – отже, або це правильно, або я помиляюся у тому, що переможець виборів знищить країну, громадянином якої я є, або ж та країна не має підстав для існування, раз обирають людину, яка може її знищити. Немає часу у цьому розбиратися. Треба працювати і робити так, щоб у майбутньому домогтися, щоб мій кандидат, якого я вважаю українським, нарешті на виборах переміг. Без надії на це сподіватися. Вірити і робити щось для цього. Звикнути до думки, що людина у президентському кріслі усіх моїх проблем не вирішить. І я мушу сам взятися за їх вирішення. Мені важко змиритися з думкою про те, що більшість тих симпатичних, веселих, красивих молодих людей, яких я вчора бачив у черзі під посольством України у Польщі, проголосували за кандидата антиукраїнського, за людину, яка публічно насміхалася з усього, що мені дороге. Але доведеться з цим змиритися.  І жити далі, робити щось для того, щоб невідємна частина людини  – її країна, нарешті отримала нормальну владу.  У другий тур вийшли жадібність самозакоханість, зловживання владою проти ефективного, популярного, якісного україноненависництва.Що з цього краще – виібр для людини з мозком непростий .Люди пишуть про розчарування. Шановні, не зачаровуйтесь – не будете розчаровані. Живіть своїм життям, удосконалюйтесь у своїй роботі, будуйте свій світ, або ідіть у владу. Це ліки від розчарування. Я не збираюся страждати через те, що обрали не того. Моя робота буде потрібна при будь-якому президентові. Раджу так робити усім.
Результати голосування у Варшаві:
36,57% – Зеленський (1520 голосів)
33,18% – Порошенко (1379 голосів)
11,91% – Гриценко (495 голосів)
6,26% – Смешко (260 голосів)
3,99% – Кошулинський (166 голосів)
3,63% – Тимошенко (151 голос)

Додам до цього, що якби в Україні закон був для всіх – Зеленський не був би навіть зареєстрованим і його б уже шукало СБУ, як шукає одного нещасного з такими ж уявленнями про Україну, просто менш популярного. Подивіться документ нижче.

хавич 111За вчинення тих же дій, що робить і Зеленський на кожному своєму концерті на згаданого уже нещасного завели кримінальну справу. Може уже пора юристам проаналізувати контент кандидата Зеленського і зняти його з реєстрації саме на згаданих у документі підставах?
 
 

Facebook Comments
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Супутні публікації